فهرست این مقاله

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

تولید شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

با تولید شیشه های لاکوبل رنگی در اغلب پروژه های ساختمانی از این نوع شیشه ها برای پوشش فضای بین کابینت ها و همچنین به عنوان شیشه رومیزی و دیوارپوش شیشه ای استفاده می شود که در این ببین شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی به کرات استفاده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های لاکوبل رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های رنگی از جمله شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی به گونه ای است که ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده یم شود در مرحله ی بعدی رنگ مورد دلخواه توسط پیسوله های با فشار قوی روی شیشه پاشیده خواهد شد در نهایت هم شیشه داخل کوره قرار داده می شود .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی – ساده 

متدول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که به صورت تک رنگ تولید می شود ، به طور مثال برای آشپزخانه ای که کابینت های آن سفید رنگ است باید از شیشه لاکوبل بین کابینتی مشکی استفاده کرد این نوع شیشه ها در طیف وسیع رنگی گسترده ای تولید می شود .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه بین کابینتی چاپ کرد بدین شکل نمای بسیار زیبایی در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد ، شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی جذاب ترین طرح شیشه های بین کابینتی به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده می شود .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی – اسیدکاری 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی – هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت شیشه های بین کابینتی از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه های لاکوبل رنگی بین کابینتی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان برترین طرح شیشه های لاکوبل معرفی شده است که از محبویت بسیار زیادی برخوردار است ، قیمت شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های لاکوبل ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی – دیوارپوش 

برای تولید و اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن نیز باید از شیشه های لاکوبل رنگی سکوریت شده استفاده کرد ، به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های لاکوبل 10 میل بکار برد .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی – ضخیم 

برای تولید شیشه های لاکوبل رنگی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های رنگی ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک شیشه رومیزی با ابعاد 240 * 110 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، شییشه های ضخیم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی – رفلکس 

در این طرح از شیشه های لاکوبل رنگی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی – تاشو 

در این طرح از شیشه های لاکوبل مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی - اینستاگرام

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی

شیشه لاکوبل رنگی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی

شیشه لاکوبل رنگی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند