فهرست این مقاله

شیشه لاکوبل سفید

تولید انواع شیشه لاکوبل سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه لاکوبل سفید

 

شیشه لاکوبل سفید

شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکوبل یکی از محبوب ترین انواع شیشه در صنعت ساختمانی محسوب می شود که در قسمت های مختلفی در ساختمان استفاده می شود ، در بین شیشه های رنگی لاکوبل شیشه لاکوبل سفید بیشترین کاربرد و جذابیت را داراست که در این مقاله به بررسی انواع و ویزگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های لاکوبل در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه لاکوبل سفید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های لاکوبل سفید به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه ها جهت سکوریت شده داخل کوره قرار داده خواهد شد در نهایت هم با استفاده از پیسوله های رنگی شیشه به رنگ مورد نظر تبدیل می شود .

 

شیشه لاکوبل سفید – دیوارپوش 

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای باید از شیشه ها لاکوبل رنگی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های رنگی سفید و مشکی بکار برد .

 

شیشه لاکوبل سفید – رومیزی 

برای تولید شیشه های رومیزی مدرن نیز می توان از شیشه های رنگی لاکوبل بکار برد برای اغلب میزهای استیل و فلزی رنگی که فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است از شیشه رنگی لاکوبل بکار می رود به طور مثال برای میزهای استیل طلایی رنگ از شیشه مشکی استفاده خواهد شد .

 

شیشه لاکوبل سفید – بین کابینتی

متداول ترین طرح شیشه های رنگی لاکویل که درواقع به منظور پوشش فضای بین کابینت استفاده می شود بدذین شکل براحتی می توان فضای داخلی آشپزخانه را تمیز کرد ، در آشپزخانه ای با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه رنگی سفید بکار برد .

 

شیشه لاکوبل سفید – کریستال

به طور کلی شیشه های لاکوبل سفید به دو دسته ی شیشه لاکوبل سوپر کلیر و شیشه لاکوبل کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

شیشه لاکوبل سفید – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های رنگی چاپ کرد به طور مثال در اغلب موارد طرح سنگ روی شیشه ایجاد می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه لاکوبل سفید – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های رنگی بیش از حد استاندارد در نظرگرفته شده باید از شیشه های رنگی لمینت شده استفاده کرد به طور مثال برای اجرای نرده شیشه ای مدرن باید از شیشه های لمینت سفید دو لایه و سکوریت شده استفاده کرد .

 

شیشه لاکوبل سفید – ضخیم 

برای تولید شیشه های لاکوبا با ابعاد بزگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک شیشه رومیزی با ابعاد 110 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه لاکوبل سفید – تاشو 

در این طرح از شیشه های لاکوبل شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه لاکوبل سفید تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه لاکوبل سفید – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های لاکوبل بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه لاکوبل سفید – مات 

شیشه های لاکوبل مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه لاکوبل سفید - اینستاگرام

 

شیشه لاکوبل سفید - واتساپ

 

جهت سفارش شیشه لاکوبل سفید به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

بریا اطلاع از قیمت شیشه لاکوبل سفید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه لاکوبل سفید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه لاکوبل سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل بین کابینت

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لاکوبل سفید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند