فهرست این مقاله

شیشه لاکوبل طرح سنگ

تولید انواع شیشه لاکوبل طرح سنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه های رنگی یکی از جذاب ترین طرح های شیشه دکوراتیو در دنیا محسوب می شود که با نام های شیشه لاکوبل رنگی و شیشه رنگی یک رو نما شناخته شده است که در این بین شیشه لاکوبل طرح سنگ جدیدترین طرح شیشه لاکوبل به شمار می رود و در این مقاله به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های لاکوبل در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های لاکوبل طرح سنگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – کریستال

به طور کلی شیشه های رنگی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – رومیزی

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری مدرن می توان از شیشه های رنگی طرح سنگ استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری ۱۰ نفره با پایه استیل باید از شیشه ۱۰ میل طرح سنگ بکار برد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – بین کابینتی 

با توجه به اینکه امروزه از شیشه های رنگی جهت پوشش فضای بین کابینت ها استفاده می شود بهتر است که از شیشه های طرح سنگ سکوریت ۶ میل جهت اجرای شیشه بین کابینتی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – خم

جذاب ترین طرح شیشه های طرح سنگ که با نام شیشه خم و ششه منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – گرد 

برای تولید شیشه های لاکوبل گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر به صورت کاملا دقیق باید از دستگاه CNC و MASTER بکار برد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های لاکوبل که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های هوشمند فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – ضخیم 

برای تولید شیشه های لاکوبل با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید سقف شیشه ای لاکوبل با ابعاد ۱۶۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های لاکوبل که با سیستم تاشو کار خواهند کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ - اینستاگرام

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه لاکوبل طرح سنگ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه لاکوبل طرح سنگ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه لاکوبل طرح سنگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه لاکوبل طرح سنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه لاکوبل بین کابینتی

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لاکوبل طرح سنگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند