فهرست این مقاله

شیشه لاکوبل طرح سنگ

تولید انواع شیشه لاکوبل طرح سنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه های رنگی یکی از جذاب ترین طرح های شیشه دکوراتیو در دنیا محسوب می شود که با نام های شیشه لاکوبل رنگی و شیشه رنگی یک رو نما شناخته شده است که در این بین شیشه لاکوبل طرح سنگ جدیدترین طرح شیشه لاکوبل به شمار می رود و در این مقاله به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های لاکوبل در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های لاکوبل طرح سنگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – کریستال

به طور کلی شیشه های رنگی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – رومیزی

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری مدرن می توان از شیشه های رنگی طرح سنگ استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 10 نفره با پایه استیل باید از شیشه 10 میل طرح سنگ بکار برد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – بین کابینتی 

با توجه به اینکه امروزه از شیشه های رنگی جهت پوشش فضای بین کابینت ها استفاده می شود بهتر است که از شیشه های طرح سنگ سکوریت 6 میل جهت اجرای شیشه بین کابینتی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، شیشه های بین کابینتی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – خم

جذاب ترین طرح شیشه های طرح سنگ که با نام شیشه خم و ششه منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – گرد 

برای تولید شیشه های لاکوبل گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر به صورت کاملا دقیق باید از دستگاه CNC و MASTER بکار برد ، شیشه های گرد در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های لاکوبل که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های هوشمند در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – ضخیم 

برای تولید شیشه های لاکوبل با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید سقف شیشه ای لاکوبل با ابعاد 160 * 230 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های لاکوبل که با سیستم تاشو کار خواهند کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ - اینستاگرام

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه لاکوبل طرح سنگ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه لاکوبل طرح سنگ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه لاکوبل طرح سنگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه لاکوبل طرح سنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح دار

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل بین کابینتی

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

شیشه لاکوبل طرح سنگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لاکوبل طرح سنگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند