فهرست این مقاله

شیشه لمینت دوجداره

تولید شیشه لمینت دوجداره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه لمینت دوجداره

 

شیشه لمینت دوجداره

شیشه های به اصطلاح نشکن دارای دسته بندی های مختلفی است که هر کدام از شاخه ها برای پروژه ی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از مقاوم ترین و ایمنی ترین طرح های شیشه نشکن با نام شیشه لمینت دوجداره شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه لمینت در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه لمینت دوجداره را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار شیشه های لمینت دوجداره به گونه ای است که دو شیشه سکوریت شده با ضخامت معین توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده شده اند به طوری که حتی اگر یکی از شیشه ها در اثر ضربه شدید شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه لمینت دوجداره – کریستال

به طور کلی شیشه های لمینت از ظنر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه لمینت دوجداره – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های لمینت به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال در طرح های جدید لوگوی مجموعه روی شیشه حکاکی خواهد شد .

 

شیشه لمینت دوجداره – رنگی

با توجه به تولید طلق های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع طلق بین های شیشه ها قرار داد و در واقع شیشه لمینت رنگی را تولید کرد به طور مثال در ساختمانی با سنگ نمای سفید باید از شیشه های لمینت دودی بکار برد .

 

شیشه لمینت دوجداره – خم

جذاب ترین طرح شیشه های لمینت دوجداره که با نام شیشه لمینت خم و شیشه لمینت منحنی شناخته شده است که برای تولید آن دو شیشه با ابعاد یکسان تولید شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نظر ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه ها به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه لمینت دوجداره – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های لمینت دوجداره به گونه ای است که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکترسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه لمینت دوجداره – ضخیم 

برای تولید شیشه های لمینت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای اجرای پارتیشن شیشه ای با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد .

 

شیشه لمینت دوجداره – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن و با ابعاد بزرگ باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 10 نفره از شیشه های لمینت 12 میل بکار می رود ، شیشه های میز در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه لمینت دوجداره – تاشو 

در این طرح از شیشه های لمینت مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه لمینت دوجداره تاشو بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه لمینت دوجداره – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های لمینت بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه لمینت دوجداره – مات 

شیشه های لمینت مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

شیشه لمینت دوجداره - اینستاگرام

 

شیشه لمینت دوجداره - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید شیشه لمینت دوجداره را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت دوجداره و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195189 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه لمینت دوجداره مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه لمینت دوجداره در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لمینت دوجداره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند