فهرست این مقاله

شیشه لمینت رنگی

تولید شیشه لمینت رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912

 

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

با رویکار آمدن شیشه های لمینت دیگر خطر شکستن شیشه کسی را تهدید نخواهد کرد لذا کسانی که علاقه به نمای شیشه ای دارند به طبع نگرانی هایی هم به دلیل خطرات احتمالی ناشی از شکستن شیشه دارند اما با استفاده از شیشه لمینت خطرات ناشی از شکستن شیشه به صفر درصد می رسد .

معمولا در پروژه هایی که یک طرف نما وجود دارد ، شیشه لمینت رنگی از یک شیشه رنگی سکوریت و یک شیشه شفاف ساده سکوریت تشکیل می شود اما در برخی از پروژه ها مانند نرده های شیشه ای باید در هر دو طرف از شیشه رنگی استفاده شود ، در واقع شیشه لمینت رنگی یک شیشه دوجداره رنگی محسوب می شود که شیشه های سکوریت به واسطه ی لایه PVB یا SGP به هم متصل شده اند .

برخی از شیشه های لمینیت هم از شیشه های لاکوبل رنگی تشکیل شده اند که در واقع به صورت شیشه یک رو نماست ، این نوع از شیشه لمینت رنگی در اجرای پارتیشن های شیشه ای با ابعاد بزرگ کاربرد دارد .

 

تولید شیشه لمینت رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

به طور کلی نمای شیشه ای برای هر کسی جذابیت خاصی داشته و هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار می دهد اما برخی از مشتریان گرامی تمایل به استفاده از نمای شیشه ای رنگی در طراحی دکوراسیون دارند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1392 شیشه لمینت رنگی را تولید کرده و در ابعاد مختلف به فروش می رساند در حال حاضر شیشه های لمینت و  سکوریت برنز ، دودی ، آبی ، بنفش و سبز تولید می شود .

 

انواع شیشه لمینت رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

 

کاربردهای شیشه لمینت رنگی 

  • اجرای سقف شیشه ای
  • اجرای کف شیشه ای
  • اجرای پارتیشن شیشه ای
  • اجرای درب شیشه ای با ابعاد بزرگ
  • اجرای اتاقک های شیشه ای
  • اجرای هر نمای شیشه ای که خطر شکستن شیشه وجود دارد

 

انواع نصب شیشه لمینت رنگی

  • نصب شیشه های لمینت رنگی با استفاده از روش اسپایدری
  • نصب شیشه های لمینت رنگی با استفاده از فریم ها و پایه های استیل
  • نصب شیشه های لمینت رنگی با استفاده از شبکه بندی آلومینیومی

 

شیشه لمینت رنگی طرح دار

با استفاده زا شیشه های طرح دار سکوریت رنگی و سندبلاست می توان شیشه های لمینت طرح دار را تولید کرد به طوری که طرح مودر نطر توسط دستگاه چاپ روی شیشه ایجاد می شود معمولا روی شیشه ای لایه PVB قرار می گیرد طرح اعمال خواهد شد .

 

دلایل رشد چشمگیر استفاده از شیشه لمینت رنگی

اجرای نماهای شیشه ای همانطور که جذابیت خاصی را ایجاد کرد نگرانی هایی هم برای مدیر پروژه ها به وجود آورد زیرا اگر شیشه با ضربه شدیدی شکسته می شد اتفاقات ناگواری رخ می داد و ممکن بود برخی از افراد را مجروح کند تا اینکه روزی در آزمایشگاهی در کشور آلمان یک ماده چسبنده ای کشف شد که این ماده اگر به اشیاء شیشه ای زده می شد به طور غیر طبیعی اشیاء روی شیشه چسبیده می شدند .

تعدادی از پژوهشگران صنعت شیشه روی به استفاده از این ماده که PVB نام دارد آوردند و از همین رو شیشه لمینت رنگی در صنعت شیشه تولید شد لازم به ذکر است که حتی اگر شیشه های لمینت با ضربه شدیدی شکسته شوند قطعات شیشه از هم جدا نخواهند شد و در همان جای خود به صورت به چسبیده باقی می مانند .

فروش شیشه لمینت رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت سفارشی انجام می شود به دلیل اینکه این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند تولید آن ها نیز بسیار اندک می باشد .

 

شیشه لمینت رنگی خم

برای تولید شیشه های خم لمینت رنگی ابتدا دو شیشه رنگی با ابعاد یکسان برش داده شده سپس جهت خم شدن وارد کوره می شوند در نهایت هم با استفاده از لایه PVB به کیدیگر چسبیده می شوند .

 

شیشه لمینت رنگی ضد گلوله

شیشه های ضد گلوله معمولا از چند شیشه سکوریت لمینت شده تولید می شود که با توجه به مکان مورد نظر تعداد لایه های شیشه تعیین می گردد به طور مثال برای جواهرفروشی ها معمولا از شیشه های سه جداره استفاده می شود .

 

شیشه لمینت رنگی کریستال

با توجه به اینکه شیشه های لمینت از چند لایه شیشه تشکیل می شود بهتر است که از شیشه های کریستال جهت تولید آن استفاده کرد بدین شکل قرار گرفتن شیشه ها روی یکدیگر موجب کدر شدن شیشه ها نخواهد شد .

 

شیشه لمینت رنگی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی را روی شیشه لمینت به صورت رنگی و مات ایجاد می کند ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه لمینت رنگی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های لمینت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه لمینت رنگی اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های لمینت رنگی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه لمینت رنگی گرد

برای تولید شیشه های لمینت گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های لمینت گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه لمینت رنگی هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های لمینت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه لمینت رنگی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکورایون داخلی قرار گرفته است .

شیشه لمینت رنگی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه های لمینت معرفی شده است ، قیمت شیشه لمینت رنگی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رنگی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروزه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه لمینت رنگی اکریلیک

در این طرح از شیشه های لمنیت با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

شیشه لمینت رنگی دیوارپوش

برای تولید و اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های لمینت رنگی سکوریت استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه لاکوبل 10 میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه لمینت رنگی ضخیم 

برای تولید شیشه های لمینت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای اجرای سقف شیشه ای با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل سکرویت بکار برد .

 

شیشه لمینت رنگی رفلکس

در این طرح از شیشه های لمینت مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه لمینت رنگی تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت .

 

شیشه لمینت رنگی  مات 

به طور کلی شیشه های لمینت مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاس به صورت ساده تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه لمینت رنگی - اینستاگرام

 

شیشه لمینت رنگی - واتساپ

 

 

نحوه سفارش  شیشه لمینت رنگی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت خرید شیشه لمینت رنگی از صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه لمینت رنگی مورد نظر خود را به کارشناسان فروش ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه لمینت رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه کلیر

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لمینت رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.architonic.com

 

تیم تحریریه کولیوند