فهرست این مقاله

شیشه لمینت سکوریت

تولید شیشه لمینت سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه لمینت سکوریت

 

شیشه لمینت سکوریت

شیشه های ایمنی برای اجرای پروژه های با نمای تمام شیشه ای استفاده می شود بدین شکل علاوه بر نمای خاص و زیبا ، شیشه ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود یکی از جدیدترین طرح های شیشه ایمنی با نام شیشه لمینت سکوریت شناخته شده است که در واقع مقاوم ترین نوع شیشه ایمنی محسوب می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های لمینت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های لمینت سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه لمینت سکوریت – کریستال

به طور کلی شیشه های لمینت از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل تولید می شود .

 

شیشه لمینت سکوریت – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز و شامپاینی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های لمینت استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های لمینت سفید لاکوبل بکار برد .

 

شیشه لمینت سکوریت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های چاپ و سندبلاست می توان طرح های مختلفی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد کرد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه ها سندبلاست کرد .

 

شیشه لمینت سکوریت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های لمینت حکاکی یا اینریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه لمینت سکوریت – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های لمینت که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه لمینت سکوریت – دوجداره

برای جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی باید از شیشه ای لمینت دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیرهای فلزی شاکل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود و در نهایت چسب های مخصوص دوجداره دور شیشه ها زده خواهد شد .

 

شیشه لمینت سکوریت – دیوارپوش 

برای تولید و اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های سکوریت و لمینت رنگی استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه لاکوبل ۶ میل بکار برد .

 

شیشه لمینت سکوریت – ضخیم

برای تولید شیشه های لمینت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پارتیشن شیشه ای با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۲ میل بکار برد .

 

شیشه لمینت سکوریت – رفلکس 

در این طرح از شیشه های لمینت مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه لمینت سکوریت – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های سکوریت بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه لمینت سکوریت - اینستاگرام

 

شیشه لمینت سکوریت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه لمینت سکوریت

برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت سکوریت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه لمینت سکوریت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه لمینت سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد صمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

شیشه لمینت سکوریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لمینت سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند