فهرست این مقاله

شیشه لمینت ضد گلوله

تولید انواع شیشه لمینت ضد گلوله در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

شیشه لمینت ضد گلوله

 

شیشه لمینت ضد گلوله

همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شده شیشه لمینت از چند عدد شیشه سکوریت تشکیل شده که توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده شده اند ، این نوع شیشه ها در واقع مقاوم ترین نوع شیشه های ایمنی محسوب می شود در این مقاله به طور خاص به شیشه لمینت ضد گلوله و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های لمینت در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و یه باری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های لمینت از جمله شیشه لمینت ضد گلوله را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای تولید شیشه لمینت ضد گلوله ابتدا چند شیشه سکوریت شده با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود به طوری که با شلیک کردن گلوله به شیشه امکان شکسته شدن یکی از شیشه ها وجود دارد اما لایه های دیگر شیشه سالم باقی خواهد ماند .

 

شیشه لمینت ضد گلوله رنگی

با توجه به تاثیر بسیار رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی برای تولید شیشه های ضد گلوله استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمان که دارای سنگ نمای کرم است باید از شیشه های سکوریت برنز بکار برد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه لمینت ضد گلوله طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های لمینت به صورت رنگی و مات ایجاد خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد و به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

 

شیشه لمینت ضد گلوله خم

خاص ترین نوع شیشه های ضد گلوله که از شیشه های لمینت خم تشکیل شده است ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا تعدادی شیشه با ابعاد یکسان تولید شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی توسط لایه PVB شیشه های خم تولید شده به یکدیگر چسبیده می شود .

شیشه لمینت ضد گلوله خم اغلب به عنوان ویترین شیشه ای جواهر فروشی ها استفاده می شود در این صورت علاوه بر اجرای نمای شیشه ای و نمایش هرچه بهتر محصولات داخل فروشگاه ، از لحاظ ایمنی نیز سرقت غیر ممکن خواهد بود .

 

شیشه لمینت ضد گلوله کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است ، این نوع شیشه ها با ضخامت های مختلفی تولید می شود که اغلب برای تولید شیشه های ضد گلوله از شیشه 6 میل کریستال بکار خواهد رفت .

 

شیشه لمینت ضد گلوله مات

در برخی از پروژه ها به دلیل مسائل امنیتی باید از شیشه های مات لمینت شده استفاده کرد ، شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت اصلی آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه لمینت ضد گلوله حکاکی

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های لمینت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ،

 

شیشه لمینت ضد گلوله هوشمند 

طرح خاصی از شیشه لمینت ضد گلوله که با استفاده ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه لمینت ضد گلوله در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه لمینت ضد گلوله هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان برترین طرح شیشه های لمینت معرفی شده است و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد ، قیمت شیشه ضد گلوله هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های ضد گلوله ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه لمینت ضد گلوله دیوارپوش 

برای تولید و اجرای دیوارپوش های شیشه ای حفاظتی باید از شیشه های ضد گلوله چند لایه رنگی استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه لمینت 12 میل بکار برد .

 

شیشه لمینت ضد گلوله ضخیم 

برای تولید شیشه های لمینت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید ویترین شیشه ای با ابعاد 130 * 250 سانتی متر باید از شیشه های 20 میل بکار برد .

 

شیشه لمینت ضد گلوله تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه لمینت ضد گلوله تاشو دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه لمینت ضد گلوله 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های لمینت 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه لمینت ضد گلوله مات 

به طور کلی شیشه های لمینت مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های مات بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه لمینت ضد گلوله استین گلاس 

شیشه های استین گلاس نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

 

شیشه لمینت ضد گلوله - اینستاگرام

 

شیشه لمینت ضد گلوله - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه لمینت ضد گلوله به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت ضد گلوله و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه لمینت ضد گلوله مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه لمینت ضد گلوله در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضما به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینیت

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

شیشه لمینت ضد گلوله

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لمینت ضد گلوله در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.info.glass.com

تیم تحریریه کولیوند