فهرست این مقاله

شیشه لمینت طرح دار

تولید انواع شیشه لمینت طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

شیشه لمینت طرح دار

 

شیشه لمینت طرح دار

در گذشته فقط شیشه های تک جداره خام و سکوریت شده تولید می شد به همین دلیل در اغلب پروژه هایی که نمای شیشه ای اجرا می شد از شیشه سکوریت بکار برده می شد لذا با برخورد اجسام به شیشه احتمال شکستن آن بسیار بالا بود ، امروزه با تولید شیشه های لمینت مانند شیشه لمینت طرح دار ابن دغدغه تا حد زیادی برطرف شده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های ایمنی از جمله شیشه لمینت طرح دار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

ساختار شیشه لمینت طرح دار به گونه ای است که از چند لایه شیشه سکوریت تشکیل شده است به طوری که بین شیشه از ماده ی PVB بکار برده شده است ، این ماده موجب چسبیده شدن شیشه ها به یکدیگر می شود و حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات ان از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه لمینت طرح دار رنگی

با توجه به اینکه شیشه های سکوریت در رنگ های مختلفی تولید می شود می توان شیشه های لمینت را در رنگ های متنوعی تولید کرد ، لازم به ذکر است که شیشه های سکوریت رنگی به دو دسته ی شیشه های دو رو نما و یک رو نما تقسیم می شود .

 

شیشه لمینت طرح دار سکوریت

به طور کلی اغلب شیشه های لمینت از دو یا چند شیشه ی سکوریت شده تشکیل شده است ، برای تولید شیشه های سکوریت ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود و مقاومت شیشه بسیار بیشتر خواهد شد .

 

شیشه لمینت طرح دار کریستال

شیشه های لمینت شفاف به سه دسته ی فلوت ، شوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است ،؛ این نوع شیشه ها با ضخامت های مختلفی از 2 میل تا 20 میل وجود دارد .

 

شیشه لمینت طرح دار خم

خاص ترین نوع شیشه ها لمینت شده که طی فرآیندی به حالت خم تبدیل می شود ، برای تولید شیشه های خم لمینت ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود .

 

شیشه لمینت طرح دار سندبلاست

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اتوماتیک سندبلاست می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های لمینت ایجاد کرد ، به طور مثال در برخی از پروژه ها لوگوی مجموعه روی شیشه به صورت سندبلاست ایجاد می شود .

 

شیشه لمینت طرح دار سه جداره

در برخی از پروژه ها به دلیل فشار زیاد روی شیشه ها بهتر است که از شیشه های لمینت سه جداره استفاده کرد ، فرآیند تولید این نوع شیشه ها دقیقا مشابه شیشه های لمینت دوجداره است .

 

شیشه لمینت طرح دار حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های لمینت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه لمینت طرح دار اسیدکاری شده

طرح دیگری از شیشه های لمینت دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

شیشه لمینت طرح دار نرده شیشه ای

در پروژه های مختلفی از شیشه لمینت طرح دار استفاده می شود به طور مثال برای اجرای نرده شیشه ای و پارتیشن شیشه ای از شیشه لمینت بکار می رود ، نصب این پروژه ها با استفاده از فریم ها و یراق های استیل صورت می گیرد در روش دوم از پایه های استیل نگهدارنده بکار برده خواهد شد ای نوع پایه ها شیشه های لمینت را بدون فریم کنار هم قرار می دهند .

 

شیشه لمینت طرح دار هوشمند 

در این طرح از شیشه های لمینت با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه لمینت طرح دار ضخیم 

برای تولید شیشه های لمینت با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک سقف شیشه ای با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد .

 

شیشه لمینت طرح دار رفلکس 

در این طرح از شیشه های لمینت مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

شیشه لمینت طرح دار 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های لمینت بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

شیشه لمینت طرح دار - اینستاگرام

 

شیشه لمینت طرح دار - واتساپ

 

 

از طریق می توان شیشه لمینت طرح دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت طرح دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه لمینت طرح دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه لمینت طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

شیشه لمینت طرح دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لمینت طرح دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند