فهرست این مقاله

شیشه مات کن برقی

عرضه انواع شیشه مات کن برقی در صنایع شیشه کولیوند                   09128235242 02188621912

 

شیشه مات کن برقی

 

شیشه مات کن برقی

شیشه های هوشمند امروزه در صنعت شیشه به عنوان جدیدترین و جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده محسوب می شود که طراحان دکوراسیون و مهندسان ساختمانی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس و مدرن استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های هوشمند مات شونده می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه هوشمند رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه مات کن – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های مات که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

شیشه مات کن برقی – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های مات که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکا حتی اگر شیشه ها شکسته شوند ذرات آن از هم جدا نمی شود .

 

شیشه مات کن برقی – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های دوجداره بکار می رود که بدین شکل از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه مات کن برقی – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های دکوراتیو بدون تردید شیشه های خم به شمار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های خم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه مات کن برقی – کریستال 

شیشه های هوشمند از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

 

جهت سفارش شیشه مات کن برقی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های هوشمند و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های هوشمند در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه مات کن برقی

شیشه مات کن برقی

شیشه مات کن برقی

شیشه مات کن برقی

شیشه مات کن برقی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند