فهرست این مقاله

شیشه محافظ سنگ قبر

تولید شیشه محافظ سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه محافظ سنگ قبر

 

شیشه محافظ سنگ قبر

سنگ قبر های با قیمت بالا به طبع نگرانی هایی زیادی نیز به وجود می آورد چرا که کوچکترین خط و خشی روی سنگ نمای زیبای ان را از بین خواهد برد به همین دلیل بهتر است که از شیشه محافظ سنگ قبر جهت محافظت از سنگ و جلوگیری از آسیب به میز استفاده می شود در این مقاله به بررسی انواع محافظ های شیشه ای سنگ قبر می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی محافظ شیشه ای سنگ قبر در ایران فعالیت خود را از سال 1393 اغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه محافظ سنگ قبر سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – سکوریت

متدول ترین طرح شیشه های سنگ قبر که با نام شیشه سکوریت و شیشه میرال شناخته شده است برای تولید این نوع محافظ ها ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده در مرحله ی بعدی جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های سنگ قبر بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های لمینت استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – خم

به طور کلی محافظ شیشه ای سنگ قبر از نظر نحوه ی نصب به دو دسته ی محافظ های مسطح و محافظ خم تقسیم می شود که در این بین محافظ شیشه ای سنگ قبر خم محبوب ترین نوع محافظ محسوب می شود .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی محافظ های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می تون اسم و شعر مورد نظر را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – هوشمند

جدیدترین طرح محافظ های شیشه ای سنگ قبر که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده  با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – ضخیم 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک سنگ قبر با ابعاد 90 * 220 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد بدین شکل محافظ علاوه بر نمای زیبا از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – رفلکس

در این طرح از محافظ های شیشه ای مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – کریستال 

محافط های شیشه ای سنگ قبر به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال شفاف ترین نوع محافظ به شمار می رود این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – تاشو 

برای تولید برخی از محافظ های شیشه ای سنگ قبر از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ،بدین شکل هیچ گونه فضایی اسغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه محافظ سنگ قبر تاشو دغدغه ی کمبود فضا برطرف خواهد شد .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – مات 

به طور کلی شیشه های محافظ مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه محافظ سنگ قبر – استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی محسوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همنی دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه محافظ سنگ قبر - اینستاگرام

 

شیشه محافظ سنگ قبر - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه محافظ سنگ قبر

برای اطلاع از قیمت شیشه محافظ سنگ قبر و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه محافظ سنگ قبر مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه محافظ سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستل صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه محافظ سنگ قبر

شیشه محافظ سنگ قبر

شیشه محافظ سنگ قبر

شیشه محافظ سنگ قبر

شیشه محافظ سنگ قبر

شیشه محافظ سنگ قبر

شیشه محافظ سنگ قبر

شیشه محافظ سنگ قبر

شیشه محافظ سنگ قبر

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه محافظ سنگ قبر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند