فهرست این مقاله

شیشه مسلح طلافروشی

تولید انواع شیشه مسلح طلافروشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند       0912823524202188621912

 

شیشه مسلح طلافروشی

 

شیشه مسلح طلافروشی

شیشه های ایمنی بیشترین استفاده را در ویترین های طلافروشی ها دارد به همین دلیل نیز تولید این نوع شیشه ها به کرات در صنایع کولیوند صورت می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های ایمنی جواهرفروشی و ویژگی های ان ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه لمینت کریستال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه مسلح طلافروشی – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد شد .

 

شیشه مسلح طلافروشی – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های چواهرفروشی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل ذرات شیشه از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه مسلح طلافروشی – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه مسلح طلافروشی – خم

جذاب ترین طرح شیشه های ایمنی بدون تردید شیشه های خم محسوب می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های خم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه مسلح طلافروشی – کریستال

شیشه های ایمنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه مسلح طلافروشی - اینستاگرام

 

شیشه مسلح طلافروشی - واتساپ

 

جهت سفارش شیشه مسلح طلافروشی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های ایمنی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 02188621912 0912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های ایمنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال ایرانی و خارجی صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه مسلح طلافروشی

شیشه مسلح طلافروشی

شیشه مسلح طلافروشی

شیشه مسلح طلافروشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های ایمنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند