فهرست این مقاله

شیشه مشکی رومیزی

تولید انواع شیشه مشکی رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

شیشه مشکی رومیزی

 

شیشه مشکی رومیزی

شیشه های رنگی در صنعت شیشه به طور کلی به دو دسته ی شیشه رنگی دو رو نما و شیشه رنگی یک رو نما تقسیم می شود که در این بین شیشه یک رو نما یا لاکوبل در طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع شیشه مشکی و شیشه های مشکی دیوارپوش می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های مشکی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه مشکی میز را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه مشکی رومیزی – کریستال 

شیشه های مشکی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از بیشترین میزان شفافیت برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه مشکی رومیزی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های مشکی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضایی داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه مشکی رومیزی – مات

شیشه های مات رومیزی نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه مشکی رومیزی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه مشکی رومیزی – گرد 

برای تولید شیشه های گرد با قطر یش از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ، شیشه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه مشکی رومیزی – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های مشکی که با نام شیشه هوشمند شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که با شیشه ها از حالت شفاف به مات و برعکس تبدیل خواهد شد ، شیشه های هوشمند در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه مشکی رومیزی - اینستاگرام

 

 

شیشه مشکی رومیزی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه مشکی رومیزی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی مشکی

شیشه رومیزی مشکی

شیشه مشکی رومیزی

شیشه مشکی رومیزی

شیشه مشکی رومیزی

شیشه مشکی رومیزی

شیشه مشکی رومیزی

شیشه مشکی رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند