فهرست این مقاله

شیشه مشکی مات

تولید انواع شیشه مشکی مات در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه مشکی مات

 

شیشه مشکی مات

شیشه های رنگی به طور کلی به دو دسته ی شیشه مشکی دو رو نما یا شیشه دودی و شیشه مشکی یک رو نما یا لاکوبل تقسیم می شود که در این بین شیشه مشکی لاکوبل از جذابیت بیشنری برخوردار است در این قابه به طور اختصاصی به شیشه مشکی مات پرداخته خواهد شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های مشکی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه مشکی سکوریت مات را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قصسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه مشکی مات – کریستال 

به طور کلی شیشه های مشکی به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه مشکی مات – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های مشکی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه مشکی مات – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های مشکی ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه مشکی مات – خم

خاص ترین نوع شیشه های مشکی که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه مشکی مات – رومیزی 

برای تولید شیشه های رومیزی جلو مبلی ، ناهارخوری و اداری مشکی و سفید بهتر است که از شیشه های مشکی بکار برد به طور مثال برای یک میز اداری دودی رنگ باید از شیشه های مشکی ۱۰ میل استفاده کرد .

 

شیشه مشکی مات – میز شیشه ای 

میزهای تمام شیشه ای جذاب ترین نوع میزهای اداری و مبلمان محسوب می شود که برای تولید آن از شیشه های با ضخامت بیش از ۱۰ میل استفاده می شود به طور مثال برای تولید میز شیشه ای خم جلو مبلی از شیشه مشکی ۱۵ میل بکار می رود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه سهتید بهتر است که از میزهای شیشه ای بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه مشکی مات – بین کابینتی 

شیشه های بین کابینتی مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های بین کابینتی مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

شیشه مشکی مات - اینستاگرام

 

شیشه مشکی مات - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه مشکی مات

برای اطلاع از قیمت شیشه مشکی مات و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مشکی مات مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه مشکی مات در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های اتوماتیک صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه مشکی مات

شیشه مشکی مات

شیشه مشکی مات

شیشه مشکی مات

شیشه مشکی مات

شیشه مشکی مات

شیشه مشکی مات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه مشکی مات در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند