فهرست این مقاله

شیشه مشکی میز

تولید انواع شیشه مشکی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه مشکی میز

 

شیشه مشکی میز

شیشه های رومیزی امروزه در همه ی ساختمان ها وجود دارد به ویژه در ساختمان های مسکونی که انواع مختلف شیشه های رومیزی وجود دارد ، یکی از جدیدترین طرح های شیشه های رومیزی با نام شیشه مشکی میز و شیشه رنگی یک رو نما شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های مشکی میز را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه مشکی میز – ناهارخوری

میزهای ناهارخوری بزرگترین نوع میز مبلمان محسوب می شود که برای تولید شیشه های رومیزی آن باید از شیشه های ۸ میل و ۱۰ میل استفاده کرد ، به طور مثال بای تولید شیشه میز ناهارخوری یک میز ۸ نفره با صفحه چوبی باید از شیشه ۸ میل بکار برد .

 

شیشه مشکی میز – جلو مبلی

نوع دیگری از میزهای مبلمان که ابعاد آن معمولا کوچکتر از میزهای ناهاخوری است و برای تولید آن از شیشه های ۸ میل استفاده می شود به طور مثال برای یک میز جلو مبلی ۸۰ * ۱۰۰ سانتی متر قهوه ای باید از شیشه ۸ میل برنز بکار برد .

 

شیشه مشکی میز – اداری

به طور کلی میزهای اداری به سه دسته ی میز مدیریت ، میز کنفرانس و میز منشی تقسیم می شود که در این بین میز کنفرانس دارای بیشترین ابعاد است از همین رو برای تولید آن از شیشه های با ضخامت بیش از ۱۰ میل استفاده می شود به طور مثال برای یک میز کنفرانس با ابعاد ۱۲۰ * ۲۵۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۲ میل بکار برد .

 

شیشه مشکی میز – گرد

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر باید از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر باید از دستگاه CNC و مستر استفاده کرد .

 

شیشه مشکی میز – حکاکی شده 

با استفاده از دستگشاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه مشکی میز – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های مشکی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه مشکی میز – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای تمام شیشه ای مدرن نیز باید از شیشه های مشکی ۱۵ میل و ۲۰ میل استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه های ۱۵ میل کریستال لاکوبل مشکی بکار برد .

 

شیشه مشکی میز – ضخیم 

برای تولید شیشه های مشکی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری با ابعاد ۱۱۰ * ۲۶۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه مشکی میز – رفلکس

در این طرح از شیشه های مشکی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی . شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه مشکی میز – تاشو 

در این طرح از شیشه های مشکی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرالر خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اسغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه مشکی میز تاشو دغدغه ی کموبد فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

 

شیشه مشکی میز – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های مشکی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه مشکی میز - اینستاگرام

 

شیشه مشکی میز - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه مشکی میز

برای اطلاع از قیمت شیشه مشکی میز و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مشکی میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه مشکی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه مشکی میز

شیشه مات طرح دار

شیشه مشکی میز

شیشه مشکی میز

شیشه مشکی میز

شیشه مشکی میز

شیشه مشکی میز

شیشه مشکی میز

شیشه مشکی میز

شیشه مشکی میز

شیشه مشکی میز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه مشکی میز در سراسر دنیا به وبی سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند