فهرست این مقاله

شیشه مغناطیسی

تولید انواع شیشه مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه مغناطیسی

 

شیشه مغناطیسی

شیشه های رنگی جذاب ترین نوع شیشه دکوراتیو محسوب می شود که امروزه در طزاحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، طرح جدیدی شیشه های دکوراتیو با نام شیشه مغناطیسی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های مغنطیسی در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله برد شیشه ای مغناطسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید ضمنا همراه این محصول یک گارانتی دو ساله بی قید و شرط به خریداران محترم داده خواهد شد .

 

شیشه مغناطیسی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های لاکوبل رنگی در طیف وسیع رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید برد شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی لاکوبل ساده و اکلیلی بکار برد .

 

شیشه مغناطیسی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی بردهای شیشه ای مغناطیس به صورت مات و رتگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه مغناطیسی – کریستال

شیشه های مغناطیسی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه مغناطیسی – قاب استیل

در این طرح از بردهای شیشه ای یک قاب استیل به عنوان فریم دور شیشه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ از قاب های استیل طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه مغناطیسی – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد بردهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید برد شیشه ای با ابعاد 200 * 400 سانتی متر از شیشه های 20 میل لمینت رنگی بکار خواهد رفت .

 

شیشه مغناطیسی – لمینت

جدیدترین طرح شیشه های مغناطیسی ایمنی بدون تردید شیشه لمینت محسوب می شود برای تولید این نوع برد ها ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه ها توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه مغناطیسی – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های مغناطیسی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که ابعاد شیشه های مغناطیسی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه یر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه مغناطیسی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های مغناطیسی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

شیشه مغناطیسی - اینستاگرام

 

شیشه مغناطیسی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش شیشه مغناطیسی

برای اطلاع از قیمت شیشه مغناطیسی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مغناطیسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه مغناطیسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند