فهرست این مقاله

شیشه منحنی آکواریوم

تولید انواع شیشه منحنی آکواریوم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

شیشه منحنی آکواریوم

 

شیشه منحنی آکواریوم

شیشه های خم در طراحی دکوراسیون داخلی قدیمی و مدرن به کرات مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که چه در فضای داخلی و چه در فضای خارجی ساختمان ها از شیشه های خم جهت تزیین و ایمنی پروژه بکار خواهد رفت .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه منحنی آکواریوم – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه سکوریت خم شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که در اثر ضربه شدید حتی اگر شیشه ها شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود .

 

شیشه منحنی آکواریوم – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه منحنی آکواریوم – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید خم استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه منحنی آکواریوم – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه منحنی آکواریوم – ۲۰ میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت بالایی برخوردار خواهد بود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه منحنی آکواریوم – مات

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتنیا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه منحنی آکواریوم - اینستاگرام

 

شیشه منحنی آکواریوم - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه منحنی آکواریوم به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه منحنی

شیشه منحنی آکواریوم

شیشه منحنی آکواریوم

شیشه خم آکواریوم

شیشه خم آکواریوم

شیشه خم آکواریوم

شیشه خم آکواریوم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند