فهرست این مقاله

شیشه منحنی استوانه ای

تولید انواع شیشه منحنی استوانه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند               0912823524202188621912

 

شیشه منحنی استوانه ای

 

شیشه منحنی استوانه ای

شیشه های خم از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل هر یک از طرح های خاص تولید شده در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم و ویژگی های هریک از آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله ششه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت مراجعه نمایید .

 

شیشه منحنی استوانه ای – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خام برنده نخواهند بود .

 

شیشه منحنی استوانه ای – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه منحنی استوانه ای – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های خم دوجداره استفاده شده برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهند شد .

 

شیشه منحنی استوانه ای – کریستال

شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه منحنی استوانه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های خم استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه منحنی استوانه ای - اینستاگرام

 

شیشه منحنی استوانه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه منحنی استوانه ای به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه منحنی استوانه ای

شیشه منحنی آکواریوم

شیشه منحنی استوانه ای

شیشه منحنی استوانه ای

شیشه منحنی استوانه ای

شیشه منحنی استوانه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند