فهرست این مقاله

شیشه منحنی بزرگ

تولید انواع شیشه منحنی بزرگ در صنایع شیشه کولیوند                           0912823524202188621912

 

شیشه منحنی بزرگ

 

شیشه منحنی بزرگ

شیشه های تولید شده در صنعت شیشه جذاب ترین طرح شیشه دکوراتیو محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@  مراجعه نمایید .

 

شیشه منحنی بزرگ – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شود برخلاف شیشه های ساده برنده نخواهد بود .

 

شیشه منحنی بزرگ – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های خود به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه منحنی بزرگ – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و و کاهش میزان آلودگی صوتی بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهد گرفت .

 

شیشه منحنی بزرگ – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن باید از شیشه های خم 15 میل و 20 میل بکار برد به طور مثال برای تولید میزهای شیشه ای ناهارخوری بهتر است که از شیشه های 20 میل کریستال بکار برد ، شیشه های میز شیشه ای در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه منحنی بزرگ – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید ششه خم استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برد ، شیشه های رنگی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه منحنی بزرگ – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه منحنی بزرگ - اینستاگرام

 

شیشه منحنی بزرگ - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش شیشه منحنی بزرگ به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبیه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

شیشه منحنی بزرگ

شیشه منحنی آکواریوم

شیشه خم

شیشه منحنی بزرگ

شیشه منحنی بزرگ

شیشه منحنی بزرگ

شیشه منحنی بزرگ

شیشه منحنی بزرگ

شیشه منحنی بزرگ

شیشه منحنی بزرگ

شیشه منحنی بزرگ

 

جهت کسب از اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند