فهرست این مقاله

شیشه منحنی سقف

تولید انواع شیشه منحنی سقف در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

 

شیشه منحنی سقف

 

شیشه منحنی سقف

شیشه های خم جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم لمینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه منحنی سقف – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه های شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهند بود .

 

شیشه منحنی سقف – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه منحنی سقف – دوجداره 

در مناطق سردسر و گرمسیر نوعی از آینه های شیشه های خم دوجداره استفاده شده که از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و موجب کاهش میزان آلودگی صوتی خواهد شد این نوع شیشه ها با نام شیشه عایق شناخته شده است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه منحنی سقف – کریستال 

شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه منحنی سقف – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدنی شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه منحنی سقف - اینستاگرام

 

شیشه منحنی سقف - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه منحنی سقف را به صنایع شیشه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه منحنی بزرگ

شیشه منحنی سقف

شیشه منحنی سقف

شیشه منحنی سقف

شیشه منحنی سقف

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند