فهرست این مقاله

شیشه میز آشپزخانه

تولید انواع شیشه میز آشپزخانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

یکی دیگر از شیشه های رومیزی که در طرح های مختلفی تولید شده و در اغلب خانه ها وجود دارد شیشه میز صبحانه خوری است ، صنایع شیشه و آینه کولیوند برای تولید این نوع از شیشه های رومیزی از دستگاه های مجهز و پیشرفته ای استفاده می کند که با استفاده از آن ها می توان شیشه میز آشپزخانه را در هر طرح یا الگویی تولید کرد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت .

شیشه میز آشپزخانه بر خلاف شیشه میز ناهارخوری معمولا ابعاد بزرگی نداشته و می توان از شیشه 6 میل و 8 میل به عنوان شیشه رومیزی استفاده کرد البته دقت نظر داشته باشید که شیشه های رومیزی آشپزخانه به دو دسته تقسیم بندی می شوند در حالت اول شیشه روی میز اپن آشپزخانه قرار می گیرد که معمولا از شیشه های 10 میل به بالا استفاده می شود اما در حالت دوم شیشه های میز آشپزخانه مد نظر است که از شیشه 6 میل و 8 میل بسته با ابعاد میز استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز آشپزخانه گرد

میزهای گرد دارای یک قطر هستند و برش شیشه رومیزی گرد هم با توجه به قط میز انجام خواهد شد حال اگر میز دارای صفحه چوبی باشد از شیشه 8 میل اما اگر میز فقط از پایه تشکیل شده باشد از شیشه 10 میل و 12 میل استفاده می شود ، برخی از میزها هم به صورت بیضی هستند که دارای دو قطر اصلی و فرعی می باشند و برای تولید شیشه میز آشپزخانه بیضی حتما باید از روش الگوگیری استفاده کرد چرا که ممکن است دو طرف میز با هم تطابق نداتشه باشد .

 

شیشه میز آشپزخانه منحنی 

در طرح های جدید شیشه های رومیزی معمولا میزها از منحنی های ریز و درشتی تشکیل شده اند و اغلب این منحنی ها در دو طرف میز به صورت یکسان نیستند زیرا هنگام الگو گرفتن میز با استفاده از کاغذهای الگو باید دقت نظر لازم صورت گیرد ، شیشه میز آشپزخانه منحنی به دو صورت دستی و دستگاه انجام می شود چنانچه اگر الگوی میز ساده بوده و زوایای منحنی ها کم می باشد می توان به صورت دستی شیشه را برش داد اما اگر منحنی به صورت نامتقارن و زوایای بین آن ها زیاد باشد باید از دستگاه CNC و MASTER جهت برش شیشه میز آشپزخانه استفاده کرد .

 

شیشه میز آشپزخانه اپن

در طراحی دکوراسیون مدرن که در کشورهای اروپایی هم اجرا می شود اپن های شیشه ای اجرا می شود به طوری که معمولا چند عدد پایه استیل روی زمین نصب شده سپس شیشه روی پایه ها به روش UV نصب خواهد شد در حالت دیگری هم میز اپن با ورق های ام دی اق و پی وی سی ساخته شده سپس پایه های استیل با ارتفاع کم روی میز پیچ خواهد شد .و در نهایت هم شیشه میز آشپزخانه روی پایه ها به روش UV قرار می گیرد .

برای اجرای میز شیشه ای اپن آشپزخانه بر خلاف شیشه میز آشپزخانه ساده باید از شیشه های 12 میل ، 15 میل و 20 میل استفاده کرد چرا که اشیایی که رو اپن قرار می گیرند معمولا دارای وزن زیادی هستند و اغلب شکستگی نیز می باشند ضمنا برای ساخت هر گونه میز شیشه ای نیاز به شیشه های با ضخامت بش از 10 میل داریم لذا وزن تمامی اشیاء به شیشه وارد خواهد شد .

شیشه میز آشپزخانه کریستال

استفاده از شیشه های کریستال رومیزی به دلیل شفافیت بسیار بالای این نوع شیشه ها در طراحی دکوراسیون مدرن آشپزخانه تاثیر بسزایی دارد ، شیشه های کریستال در سه نوع شیشه کریستال ایرانی ، چینی و بلژیکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند وجود دارد .

 

شیشه میز آشپزخانه رنگی 

با توجه به اینکه در آشپزخانه ها معمولا از رنگ های متنوعی استفاده می شود بهتر است که از شیشه های رنگی ساده و یک رو نما یا لاکوبل جهت تولید شیشه رومیزی رنگی آشپزخانه بکار برد .

 

شیشه میز آشپزخانه طرح دار

به طور کلی طرح های مختلفی را می توان روی شیشه رومیزی ایجاد کرد به طوری که برای تولید شیشه های رومیزی طرح دار رنگی از دستگاه چاپ و برای تولید شیشه های طرح دار رومیزی مات از از دستگاه سندبلاست استفاده می شود .

 

شیشه میز آشپزخانه مات

شیشه های رومیزی مات به دو دسته شیشه سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که تفاوت اصلی این دو نوع شیشه در قابیلت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه میز آشپزخانه اسیدکاری

در طرح های جدید شیشه رومیزی مدرن الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر و پمپ فشار قوی استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز آشپزخانه حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه میز آشپزخانه لمینت

چنانچه ابعاد شیشه رومیزی آشپزخانه بیش از حد استادارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد بدین شکل حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه میز آشپزخانه هوشمند 

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز آشپزخانه در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه میز آشپزخانه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

 

شیشه میز آشپزخانه اکریلیک

طرح خاصی از شیشه رومیزی که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

شیشه میز آشپزخانه ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی آشپزخانه با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با ابعاد 200 * 100 سانتی متر باید از شیشه 10 میل کریستال بکار برد .

 

شیشه میز آشپزخانه رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، سبز ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز آشپزخانه 20 میل 

در آشپزخانه هایی که ابعاد میز بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز آشپزخانه تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمیود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز آشپزخانه تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای آشپزخانه

در طرح های جدید تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه میز آشپزخانه ، میزهای شیشه ای آشپزخانه نیز تولید می شود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که حتی پایه های میز از شیشه تشکیل شده است ، شیشه های آشپزخانه در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است .

 

انواع شیشه میز آشپزخانه 

  • شیشه روی میز فلوت
  • شیشه روی میز کلیر و سوپرکلیر
  • شیشه روی میز کریستال
  • شیشه روی میز دودی
  • شیشه روی میز رنگی ( ساده و لاکوبل )
  • شیشه روی میز چاپی ( دو بعدی و سه بعدی )
  • شیشه روی میز سندبلاست ( ساده و طرح دار )

 

شیشه میز آشپزخانه - اینستاگرام

 

شیشه میز آشپزخانه - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید از طریق زیر شیشه میز آشپزخانه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

جهت اطلاع از قیمت شیشه میز آشپزخانه و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز آشپزخانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز آشپزخانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از پشیرفته ترین دستگاه های صنعت شیشه صورت می گیرد در ضمن تمامی شیشه های که جهت ساخت شیشه های رومیزی بکار برده می شود دارای کیفیت +A هستند .

 

شیشه میز

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

شیشه میز آشپزخانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز آشپزخانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند