فهرست این مقاله

شیشه میز اداری

تولید شیشه میز اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

میزهای اداری به طور معمول از جنس pvc و mdf ساخته می شوند و روی صفحه ی چوبی هم شیشه قرار می گیرد البته برخی از میزهای اداری به صورت تمام چوب ساخته شده که قیمت بسیار بالایی هم دارد لذا با قرار دادن شیشه میز اداری روی صفحه ی چوبی از آسیب به مبز جلوگیری خواهد شد .

بطور کلی شیشه میز اداری یا همان شیشه روی میز اداری در طرح های بسیار متنوعی تولید می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند خاص ترین شیشه های رومیزی مانند شیشه هایی که وسط آن خالیست هم تولید می کند ، در طرح های جدید شیشه میز اداری از شیشه های طرح دار استفاده می شود به طوری که ابتدا شیشه را توسط دستگاه CNC برش داده سپس توسط دستگاه چاپ لوگوی شرکت روی شیشه چاپ خواهد شد .

نمایندگی شیشه میز اداری صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شیشه های رومیزی را در طرح های مختلفی انجام داده و قسمت های معینی در داخل شیشه جهت سیم کشی وسایل برقی اداری در نظر گرفته می شود .

 

تاثیر شیشه میز اداری بر روی میز چوبی

البته شیشه علاوه بر جلوگیری از آسیب زدن به میز موجب زیباتر شدن میز هم خواهد شد به ویژه زمانی که از شیشه های کریستال و رنگی مورد استفاده قرار گیرد ، نوع دیگری از میزهای اداری فقط از دو پایه تشکیل شده است که شیشه میز اداری روی آن ها قرار می گیرد به عبارت دیگر صفحه ی چوبی زیر شیشه وجود ندارد در این نوع میزها باید از شیشه میز اداری با ضخامت بالای 10 میل استفاده کرد چرا که فشار روی شیشه به طبع بیشتر از میزهای با صفحه ی چوبی می باشد .

برای میزهایی که ابعاد بزرگی داشته و صفحه ای زیر شیشه قرار نداشته باشد باید از شیشه 15 میل و 20 میل رومیزی استفاده کرد در این صورت حتی با گذاشتن اشیاء سنگین وزن روی شیشه خطر شکستن شیشه میز اداری به حداقل ممکن می رسد .

 

شیشه میز اداری و طراحی دکوراسیون مدرن

طراحان دکوراسیون داخلی در چند سال گذشته گرایش بسیار زیادی به استفاده از شیشه و آینه در تزئین فضای داخلی پیدا کرده اند به همین دلیل امروزه در اغلب اداره ها و شرکت های خصوصی و دولتی شاهد نمای شیشه ای در محیط داخلی هستیم ، میزهای اداری هم از این قاعده مستثنی نیستند که اگر بازدیدی از بازار مبل و تولید کنندگان مبلمان اداری در کشورمان داشته باشید  متوجه ساخت میزهایی خواهید شد که فقط داری پایه هستند و هیچ صفحه ای روی پایه ها قرار ندارد بلکه شیشه با ضخامت مناسب روی پایه ها قرار خواهد گرفت .

در اوایل اجرای طرح ساخت میزهایی که شیشه روی دو پایه قرار می گیرد برخی از کارشناسان و مهندسان طراحی دکوراسیون داخلی از احتمال شکستن شیشه میز اداری به دلیل میزان فشاری که به شیشه وارد خواهد شد ابراز نگرانی کردند اما پس از اجرای طرح با شیشه های با ضخامت 12 میل ، 16 میل و 20 میل به نوعی اطمینان خاطر پیدا کردند و ساخت اینگونه میزها افزیش پیدا کرد .

 

انواع شیشه میز اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

  • شیشه روی میز فلوت ( 10 میل ، 12 میل ، 15 میل ، 20 میل )
  • شیشه روی میز کریستال  ( 10 میل ، 12 میل ، 15 میل ، 20 میل )
  • شیشه دودی و برنز ( 10 میل )
  • شیشه سکوریت  ( 10 میل ، 12 میل ، 15 میل ، 20 میل )                  ➡   شیشه میز اداری
  • شیشه سندبلاست و ساتینا ( 10 میل ، 12 میل ، 15 میل ، 20 میل )
  • شیشه طرح دار ( printed glass )
  • شیشه حکاکی شده ( Engraving )

به طور کلی تولید شیشه رومیزی با شیشه های مختلفی صورت می گیرد اما برای اینکه انتخاب مناسبی داشته باشید که باید به رنگ میز و طرح آن برای تعیین شیشه میز اداری توجه کنید .

 

شیشه میز اداری کریستال

از نظر شفافیت شیشه های رومیزی تولید شده به چهار دسته تقسیم می شوند 1- شیشه شیت  2- شیشه فلوت  3- شیشه کلیر  4- شیشه کریستال که در این بین شیشه کریستال دارای بیشترین شفافیت می باشد ، شیشه میز اداری کریستال بر خلاف شیشه های فلوت و کلیر که سبز رنگ هستند کاملا به صورت شفاف دیده می شوند و لبه های شیشه مایل به رنگ آبی فیروزه ای می باشد .

خوشبخاته شیشه میز اداری کریستال ایرانی تحت عنوان شیشه وین وایت نیز تولید شده است که شفافیت بسیار بالایی داشته و قیمت به مراتب کمتری هم نسبت به شیشه های کریستال خارجی دارد .

 

تولید میز اداری شیشه ای علاوه بر شیشه میز اداری 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از متدهای طراحی شیشه ای که در کشورهای اروپایی پیاده سازی می شود میز شیشه ای اداری را در ابعاد مختلف تولید می کند به طوری که حتی پایه های میز هم شیشه ای خواهد بود ، برای تولید میز اداری شیشه ای باید از شیشه های با ضخامت 15 و 20 بکار برد و برای برش شیشه ها از دستگاه CNC استفاده شود چرا که 1 میل اختلاف در برش موجب کج شدن آن خواهد شد .

فرآیند چسب زدن شیشه میز اداری به روش UV صورت می گیرد و هیچ گونه چسبی روی شیشه مشاهده نخواهد شد در میزهایی که نیاز به زدن طبقه در وسط میز است باید از یراق استیل مخصوص میزها استفاده شود .

 

شیشه میز اداری کنفرانس

شیشه های رومیزی به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود که یکی از مهمترین آن ها شیشه میز کنفرانس محسوب می شود ، ابعاد این نوع میزها معمولا بزرگ بوده و به همین دلیل از شیشه های 10 میل ، 15 میل و 20 میل برای تولید این نوع شیشه رومیزی استفاده می شود .

 

شیشه میز اداری گرد

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER قادر به تولید انواع شیشه رومیزی می باشد ، شیشه رومیزی گرد در بین طرح های مختلف بیشترین میزان تولید شیشه روی میز را به خود اختصاص داده است .

 

شیشه میز اداری جلو مبلی

برای تولید شیشه میز جلو مبلی اداری معمولا از شیشه های کریستال 10 میل و شیشه های طرح دار چاپی یا سندبلاست استفاده می شود به طوری که لوگوی شرکت روی شیشه میز جلو مبلی چاپ یا سندبلاست خواهد شد .

 

شیشه میز اداری طرح دار

طراحان دکوراسیون داخلی اداری در شرکت های بزرگ و شناخته شده تمایل به چاپ لوگوی شرکت روی شیشه های رومیزی دارند ، اجرای شیشه رومیزی طرح دار موجب تبلیغات حرفه ای و تاثیر مثبت آن بر مشتری خواهد شد .

 

شیشه میز اداری حکاکی شده

نوع دیگری از شیشه های طرح دار رومیزی که طرح های مختلف دو بعدی روی شیشه حکاکی می شود ، در این روش با استفاده از دستگاه Engraving طرح به صورت اتوماتیک روی شیشه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز اداری رنگی

به طور کلی شیشه رومیزی رنگی اداری به دو دسته تقسیم می شود در حالت اول از شیشه های رنگی ساده و دو رو نما بکار می رود اما در حالت دوم از شیشه های رنگی لاکوبل یا یک رو نما استفاده می شود ، امروزه در شرکت های بزرگ و معتبر لوگوی مجموعه روی شیشه میز اداری به صورت رنگی و مات ایجاد می شود و به نوعی تبلیغات نیز صورت می گیرد .

 

شیشه میز اداری شفاف

در اداره های دولتی معمولا از شیشه های شفاف رومیزی بکار می رود همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد شیشه های شفاف به سه دسته ی شیشه فلوت ، کلیر و کریستال تقسیم می شود .

 

شیشه میز اداری مات

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته شیشه سندبلاست و شیشه ساتینا تقسیم می شود که تفاوت این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت مات وجود دارد .

 

شیشه میز اداری سه بعدی

با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلف سه بعدی روی شیشه های رومیزی ایجاد می شود ، چنانچه طرح خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

ابزار شیشه میز اداری 

به طور کلی ابزارهای مختلفی را می توان برای دور شیشه رومیزی استفاده کرد اما ابزار دیاموند یا Flat Edge به عنوان ابزار شیشه های رومیزی اداری شناخته شده است البته در طرح میز تعیین نوع ابزار تاثیرگذار است ، به طور مثال برای میزی که لبه های آن به سمت پایین گرد شده است باید از شیشه میز اداری دو پله استفاده کرد در این صورت طرح میز با طرح شیشه همخوانی خواهد داشت .

 

شیشه میز اداری حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اینگریوینگ می توان طرح های مختلفی را شیشه حکاکی کرد به طور مثال در سازمان های دولتی لوگوی مجموعه روی شیشه حکاکی می شود ، ساختار شیشه میز اداری حکاکی شده به گونه ایست که طرح روی شیشه میز اداری کنده کاری ( تراشیده ) است شیشه دارای عمق می باشد .

شیشه میز اداری حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون شناخته شده در دنیا از آن جهت تزیین فضای داخلی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

شیشه میز اداری اسید کاری شده

نوع خاصی از شیشه های رومیزی اداری مدرن که طرح های مختلفی روی شیشه اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است برای تولید شیشه میز اداری اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه میز اداری لمینت

طرح دیگری از شیشه های رومیری که دو عدد شیشه با ابعاد یکسان توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند به طور مثال در طرح های جدید دو عدد شیشه گرد با قطرهای مختلف به صورت لمینت به هم چسبیده می شوند .

 

شیشه میز اداری هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه میز اداری هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه میز معرفی شده است قیمت شیشه میز اداری هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه میز اداری جزیره 

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره باید از شیشه های 10 میل و 15 میل سفید و مشکی استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت به طور مثال برای تولید شیشه میز اداری جزیره با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه های لاکوبل سفید و مشکی 10 میل بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز اداری برنز 

یکی از متداول ترین انواع شیشه های رومیزی اداری که با نام شیشه برنز شناخته شده است به طور مثال برای یک میز اداری قهوه ای رنگ با طول 150 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه برنز 8 میل استفاده کرد .

 

شیشه میز اداری ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز اداری رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای مدرن و لوکس از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز اداری تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی خاص از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز اداری تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز اداری 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبایی شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

شیشه میز اداری - اینستاگرام

 

شیشه میز اداری - واتساپ

 

 

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند و سفارش شیشه میز اداری از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز اداری و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز اداری مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز اداری و میز اداری شیشه ای در صنایع شیشه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

شیشه میز اداری

شیشه میز

شیشه میز اداری

شیشه میز عسلی

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز ادارای

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

شیشه میز اداری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز اداری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند