فهرست این مقاله

شیشه میز بیضی

تولید انواع شیشه میز بیضی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    09128235242 – 02188621912

 

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

تولید شیشه های رومیزی طرح دار نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده به طوری که بیش از 70 درصد سفارش شیشه های رومیزی ثبت شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند مربوط به شیشه های رومیزی با الگوی خاص هندسی می باشد ، شیشه میز بیضی هم یکی از طرح های متفاوت و خاص در شیشه های رومیزی محسوب می شود که بر خلاف شیشه میز گرد دارای دو قطر است .

صنایع شیشه و آِینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه های رومیزی در ایران فعالت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 700 طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه میز بیضی را تولید کرده است ، برای مشاهده محصولات تولید شده به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

برای تولید شیشه میز بیضی ابتدا باید ابعاد دقیق دو قطر آن تعیین گردد سپس با استفاده از نرم افزار های مربوطه الگو یا نقشه شیشه کشیده شود در نهایت هم توسط دستگاه CNC شیشه میز بیضی مورد نظر برش داده می شود البته توجه داشته باشید که الگر الگوی شیشه رومیزی به صورت نامتقارن و خاص باشد از دستگاه MASTER جهت برش شیشه استفاده می شود .

 

شیشه میز بیضی – ناهارخوری

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری بیضی به طبع با توجه به ابعاد شیشه به شیشه های با ضخامت 8 میل و 10 میل نیاز است البته این پیش فرض برای میزهای با صفحه های چوبی صحبح است در صورتی که میز فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است به شیشه های با ضخامت 12 میل ، 15 میل و 20 میل نیاز خواهد بود .

 

شیشه میز بیضی – جلو مبلی 

نوع دیگری از میزهای مبلمان خانگی که امروزه در اغلب خانه ها وجود دارد و معمولا ابعاد آن کوچکتر از میزهای ناهارخوری است ، برای تعیین ضخامت شیشه میز جلو مبلی به ابعاد دقیق میز نیاز است اما با توجه به اینکه این نوع میزها در طول روز به کرات مورد استفاده می گیرد بهتر است که ضخامت شیشه رومیزی آن کمتر از 8 میل در نظر گرفته نشود .

 

شیشه میز بیضی – آشپزخانه 

در طراحی آشپزخانه های لوکس از اپن شیشه ای استفاده شده یا یک شیشه رومیزی بیضی روی صفحه میز اپن با پایه فلزی قرار داده می شود به طوری که شیشه میز بیضی روی پایه های فلزی به صورت UV چسبیده خواهد شد دقت داشته باشید که رنگ شیشه با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی آشپزخانه  یکسان باشد .

 

شیشه میز بیضی – کریستال

شیشه های شفاف رومیزی به سه دسته فلوت ، کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه فلوت قیمت مناسبی داشته اما شفافیت کمی دارد ولی شیشه های کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا گزینه بسیار مطلوبی برای تولید شیشه های رومیزی به شمار می رود .

 

شیشه میز بیضی – رنگی 

به طور حتم شما هم به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی واقف هستید و اینکه با ترکیب صحیح رنگ ها می توان طراحی داخلی را به میزان قابل توجهی ارتقا داد ، شیشه های رومیزی رنگی به دو صورت دو رو نما ( ساده ) و یک رو نما ( لاکوبل ) تولید می شود که برای تولید شیشه های لاکوبل رنگی از دستگاه چاپ بکار برده می شود .

 

شیشه میز بیضی – مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این نوع شیشه ها شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه میز بیضی – طرح دار 

طرح های روی شیشه رومیزی به صورت مات و رنگ ایجاد می شود که برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست و برای تولید شیشه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ استفاده خواهد شد اگر طرح خاصی جهت چاپ یا سندبلاست شدن روی شیشه رومیزی مدنظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز بیضی آشپزخانه

به جر میزهای ناهارخوری معمولا در ساختمان هایی که دارای فضای بزرگی هستند میز صبحانه خوری نیز وجود دارد که با نام میز آشپزخانه نیز شناخته شده است ، شیشه های رومیزی آشپزخانه دارای رنگ های مختلفی می باشد .

 

شیشه میز بیضی – تراش

ابزراهای مختلفی را می توان برای شیشه های رومیزی بیضی بکار برد اما ابزار تراش ( پخ ) بهترین گزینه برای این نوع از شیشه های رومیزی محسوب می شود ، فاصله لبه شیشه تا ابزار تراش را می توان روی 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد .

 

شیشه میز بیضی – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه شیشه میز بیضی حکاکی یا اینگریوینگ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز بیضی – اسیدکاری شده 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی بیضی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد ، شیشه های اسیدکاری شده در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز بیضی – هوشمند 

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز بیضی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ،  شیشه میز بیضی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

قیمت شیشه بیضی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه میز بیضی – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز وبسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز بیضی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز بیضی – 20 میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز بیضی 20 میل بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به ور بهینه استفاده می شود ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش شیشه میز بیضی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز بیضی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز بیضی مودر نظر خود را به حضوری حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است به دلیل درخواست های مکرر مشتریان گرامی در شهرستان ها صنایع شیشه و آینه کولیوند زین پس سفارشات شیشه میز بیضی و سایر شیشه های رومیزی شهرستان ها را نیز می پذیرد .

 

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

شیشه میز بیضی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز بیضی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند