فهرست این مقاله

شیشه میز شرق تهران

تولید شیشه میز شرق تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

شیشه میز شرق تهران

 

شیشه میز شرق تهران

با توجه به گستردگی شهر تهران و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان گرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند یک کارگاه مجزا در شرق تهران حوالی میدان ونک راه اندازی کرده است بدین شکل اهالی شرق تهران براحتی می توانند محصولات و خدمات مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنند در این مقاله به بررسی انواع شیشه های رومیزی تولید شده در کارگاه شیشه میز شرق تهران می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنون اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد و یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه میز شرق تهران را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های رومیزی در کارگاه شیشه میز شرق تهران به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق میز و در صورت نیاز الگوگیری میز صورت می گیرد سپس با توجه به ابعاد میز و طرح آن ضخامت شیشه تعیین  گردیده و شیشه مورد نظر برش داده می شود در نهایت هم لبه شیشه توسط دستگاه لول ، دیاموند ، تراش ابزار زده می شود .

 

شیشه میز شرق تهران – ناهارخوری 

بیش از 50 دردصد سفارشات ثبت شده در کارگاه شیشه میز شرق تهران کولیوند مربوط به شیشه میز ناهارخوری است زیرا امروزه در اغلب خانه ها این نوع میز ها وجود دارد ، برای میز ناهارخوری صفحه دار از شیشه های 8 میل و 10 میل برای میزهای ناهارخوری بدون صفحه یا پایه ای از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل استفاده می شود .

 

شیشه میز شرق تهران – جلو مبلی

از نظر ابعاد میزهای جلو مبلی ابعاد کوچکتری نسبت به میزهای ناهارخوری دارد به همین دلیل برای تولید اینگونه از شیشه های رومیزی از شیشه 6 میبل و 8 میل استفاده می شود هرچند که بهتر است از شیشه های رومیزی در یک ساختمان بهتر است از ضخامت یکسانی برخوردار باشد .

 

شیشه میز شرق تهران – اداری 

میزهای اداری به طور کلی به سه دسته ی میز مدیریت ، میز کنفرانس و میز رایانه تقسیم می شود به طوری که برای میزهای مدیریت و میز کنفرانس معمولا از شیشه های با ضخامت بالا استفاده می شود به طور مثال برای میز کنفرانس با ابعاد 120 * 250 باید از شیشه های 16 میل بکار برده شود .

 

شیشه میز شرق تهران – آشپزخانه

طراحان دکوراسیون داخلی از میزهای تمام شیشه ای برای اجرای اپن در آشپزخانه استفاده می کنند در اغلب موارد اپن شیشه ای با استفاده از شیشه 20 میل کریستال به صورت L اجرا می شود و نمای بسیار زیبا و مدرنی در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد خواهد کرد .

 

شیشه میز شرق تهران – گرد 

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه میز شرق تهران – میز شیشه ای

جدیدترین میزهای تولید شده در سراسر دنیا که به صورت تمام شیشه ای و در طرح های مختلف تولید می شود ، این نوع میزها به دو دسته ی میز شیشه ای UV و میز شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میزهای شیشه ای خم با اسقبال بسیار زیادی در ایران مواجه شده است .

برای تولید میز شیشه ای خم در کارگاه شیشه میز شرق تهران ابتدا قالب فلزی با شعاع خم مورد نظر تولید شده سپس شیشه ای با ضخامت بیش از 10 میل توسط دستگاه CNC برش داده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه میز شرق تهران – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه میز شرق تهران – اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز شرق تهران – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های رومیزی با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه میز شرق تهران – ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک شیشه میز ناهارخوری با ابعاد 120 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد .

 

شیشه میز شرق تهران – رفلکس 

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه میز شرق تهران – استین گلاس 

شیشه های رومیزی استین گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

شیشه میز شرق تهران – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه میز شرق تهران – تاشو 

با تولید شیشه های رومیزی مدرن تاشو دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی شیشه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه میز شرق تهران - اینستاگرام

 

شیشه میز شرق تهران - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه میز شرق تهران به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید .

برای اطلاع از قیمت شیشه میز شرق تهران و سفارش آن می توانید با شماره های 02188621912 – 0912823524209124195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز شرق تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز شرق تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های صنعت شیشه صورت می گیرد و تمامی شیشه دارای درجه کیفیت +A می باشد .

 

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

شیشه میز شرق تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز شرق تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند