فهرست این مقاله

شیشه میز صبحانه خوری

تولید انواع شیشه میز صبحانه خوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه میز صبحانه خوری

 

شیشه میز صبحانه خوری

با توجه به تولید انواع میزهای چوبی و میزهایی که از تعدادی پایه سنگی و فلزی تشکیل شده است در صنعت شیشه نیز شیشه های رومیزی در طرح های مختلفی تولید می شود ، در این مقاله به بررسی یکی از پرکاربردترین میزهای آشپزخانه یعنی شیشه میز صبحانه خوری می پردازیم و ویژگی آن را به طور کامل شرح خواهیم داد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه میز صبحانه خوری را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه میز صبحانه خوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق میز و در صورت لزوم الگوگیری میز صورزت می گیرد سپس با استفاده از دستگاه CNC و MASTER شیشه با طرح مورد نظر تولید می شود در نهایت هم ابزار دور شیشه توسط دستگاه دیاموند و لول زنی انجام خواهد شد .

 

شیشه میز صبحانه خوری کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف رومیزی به سه دسته فلوت ، سوپر کلیر و کریستال یا اکسترا کلیر تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت است ، این نوع شیشه ها با ضخامت های ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۶ میل و ۲۰ میل تولید شده است .

 

شیشه میز صبحانه خوری رنگی

طراحان دکوراسیون داخلی برای انتخاب شیشه های رومیزی رنگی میز را در نظر می گیرند و با توجه به رنگ میز ، رنگ شیشه نیز تعیین می گردد به طور مثال برای تولید شیشه رومیزی میز صبحانه خوری با رنگی قهوه ای از شیشه های برنز استفاده می شود بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه میز صبحانه خوری گرد

برای تولید شیشه های میز گرد از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود به طوری که ابتدا قطر شیشه به دستگاه داده شده سپس به طور اتوماتیک شیشه برش داده می شود ، برای تولید شیشه های بیضی نیز دو قطر میز به دستگاه داده خواهد شد .

 

شیشه میز صبحانه خوری طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، چنانچه طرح خاصی را مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز صبحانه خوری مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه میز صبحانه خوری حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه میز صبحانه خوری اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز صبحانه خوری هوشمند 

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه میز صبحانه خوری هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

قیمت شیشه میز صبحانه خوری هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه میز صبحانه خوری ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز صبحانه خوری با ابعاد ۱۵۰ * ۱۵۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه میز صبحانه خوری بیضی 

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طرحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه میز صبحانه خوری ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد .

 

شیشه میز صبحانه خوری تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز صبحانه خوری تاشو بکار برد چرا که در این صورت هی گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز صبحانه خوری استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری شده ، سندبلاست شده و حکاکی محسوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و ییچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیششه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

ابزار شیشه میز صبحانه خوری 

  • لول مات و براق
  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش ۴۵ درجه

 

شیشه میز صبحانه خوری

 

میز شیشه ای صبحانه خوری

علاوه بر تولید انواع شیشه میز صبحانه خوری در طرح های جدید ارائه شده میزهای تمام شیشه ای صبحانه خوری نیز تولید می شود به طور یکه حتی پایه های میز نیز از شیشه تشکیل شده است ، به طور کلی میزهای شیشه های به دو صورت خم و UV تولید می شود که حالت خم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و برای تولید اینگونه میزها از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا استفاده می شود .

 

شیشه میز صبحانه خوری - اینستاگرام

 

شیشه میز صبحانه خوری - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه میز صبحانه خوری

برای اطلاع از قیمت شیشه میز صبحانه خوری و سفارش می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز صبحانه خوری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز صبحانه خوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گبرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز صبحانه خوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز صبحانه خوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند