فهرست این مقاله

شیشه میز عسلی

تولید انواع شیشه میز عسلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

شیشه میز عسلی

 

شیشه میز عسلی

طراحی میزهای مبلمان مدرن و لوکس در ابعاد مختلف در صنعت تولید مبلمان هر روز بیشتر و متنوع تر می شود و از همین رو با توجه به اینکه تقریبا تمامی میزهای تولید شده شیشه روی آن ها قرار خواهد گرفت فعالان در زمینه صنعت شیشه و آینه هم باید شیشه میز عسلی را در مدل های مختلفی تولید کرده و پا به پای صنعت مبلمان پیش بروند .

تولید شیشه های رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های CNC ، MASTER و دستگاه دیاموند صورت می گیرد لذا شیشه میز عسلی با دقت بسیار بالا و همچینین کیفیت مطلوبی تولید خواهد شد .

 

طراحی شیشه میز عسلی در کشورهای گوناگون

در کشورهای اروپایی میزهای مبلمان و ناهار خوری اغلب از چوب گردو ساخته می شوند و به طبع هم از شیشه های با شفافیت بسیار بالا یعنی شیشه کریستال به عنوان شیشه میز عسلی بهره خواهند برد اما در کشورهای آسیایی به ویژه آسیای غربی صنعت مبلمان سازی بیشتر مبلمان و میزهایی طراحی می کنند که فقط روکش چوبی دارند و از شیشه های فلوت و کلیر هم به عنوان شیشه میز عسلی استفاده می کنند .

 

تولید شیشه میز عسلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

فرآیند کاری در صنایع شیش و آینه کولیوند بدین شکل است که پس از تماس شما جهت سفارش انواع مدل شیشه میز عسلی تیم فنی جهت اندازه گیری دقیق و الگو گرفته از میز عسلی به منزل شما خواهد آمد پس از اینکه اندازه گیری ذقیق و الگو گرفته از میز با استفاده از کاغذهای مخصوص الگو و همچنین انتخاب رنگ شیشه توسط شما مرحله تولید شیشه میز عسلی توسط تیم تولید صنایع کولیوند در کارگاه انجام می شود و در نهایت هم شیشه رومیزی تولید شده توسط تیم فنی به منزل شما آورده خواهد شد .

شیشه میز عسلی سلطنتی بر خلاف شیشه میز های عسلی ساده دارای الگوهای خاصی است و به همین دلیل باید تیم فنی ما جهت اندازه گیری دقیق و گرفتن الگوی میز عسلی به منزل شما مشتریان گرامی مراجعه کنند .

 

انواع شیشه میز عسلی از نظر رنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • شیشه برنز
 • شیشه دودی
 • شیشه ساده شفاف
 • شیشه 6 میل آبی
 • شیشه 6 میل قرمز
 • شیشه رنگی لاکوبل (تمامی رنگ ها)
 • شیشه مات سندبلاست و ساتینا

 

انواع شیشه میز عسلی از نظر ضخامت و نوع شیشه

 • شیشه فلوت ساده (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل)
 • شیشه فلوت رنگی (6 میل)
 • شیشه سکوریت (6 میل ، 10 میل )
 • شیشه کریستال (8 میل ، 10 میل ، 15 میل ، 20 میل )
 • شیشه کلیر (4 میل ، 6 میل ، 8 میل ، 10 میل)
 • شیشه سندبلاست طرح دار (4 میل ، 6 میل ، 8 میل ، 10 میل)
 • شیشه حکاکی شده (4 میل ، 6 میل ، 8 میل ، 10 میل)
 • شیشه لاکوبل رنگی (4 میل ، 6 میل ، 8 میل ، 10 میل)

 

شیشه میز عسلی گرد و بیضی با دستگاه CNC برش داده خواهد شد برای اینکار کافیست برای میز گرد قطر آن  به کارشناسان ما گفته شود و برای شیشه بیضی قطر اصلی و قطر فرعی آن گفته شود در این صورت با وارد کردن اندازه قطر ، دستگاه به صورت اتومات شیشه را برش می دهد .

 

تولید میز عسلی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استعانت از خدای بزرگ و بلند مرتبه مدل های گوناگون میز عسلی را تمام شیشه ای تولید کرده بدین شکل که جز شیشه هیچ چیز دیگری مشاهده نخواهید کرد اینگونه میزها با استقبال بسیار زیاد مشتریان گرامی مواجه شده و در صنعت مبلمان سازی هم تولید می شود .

برای ساخت میز عسلی شیشه ای از دو روش می توان استفاده کرد در روش اول پایه های استیل زیر شیشه میز عسلی قرار خواهد گرفت اما در روش دوم حتی پایه های میز هم شیشه ای می باشد در این روش از روش UV جهت چسبیدن شیشه ها استفاده می شود البته نمونه ی دیگری از میز شیشه ای عسلی تولید میزهای شیشه ای خم است که شیشه وارد کوره های مخصوص خم کردن شیشه شده و به شکل قالب فلزی در می آید .

 

َشیشه میز عسلی کریستال

از نظر شفافیت شیشه های تولید شده در صنعت شیشه به سه دسته فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقیسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای شفافیت بیشتری می باشد ، برای تولید شیشه میز عسلی معمولا از شیشه های کریستال 8 میل استفاده می شود البته اگر میز عسلی فقط از پایه تشکیا شده باشد از شیشه کریستال 10 میل بکار خواهد رفت .

 

شیشه میز عسلی رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رنگی رومیزی را به دو صورت دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل تولید می کند در حالت اول از شیشه های رنگی ساده جهت تولید شیشه میز عسلی استفاده می شود اما در حالت دوم از شیشه هایی که یک طرف آن توسط دستگاه چاپ رنگ خواهد شد بکار برده می شود .

در بین شیشه های رومیزی رنگی ، شیشه دودی و برنز بیش ترین کاربرد را دارد و برای میزهای قهوه ای و مشکی از این نوع شیشه ها استفاده می شود ، شیشه میز عسلی دودی و برنز در ضخامت های 6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 10 میل ، 12 میل و 16 میل وجود دارد .

 

شیشه میز عسلی طرح دار

طرح های مختلفی را می توان روی شیشه های رومیزی ایجاد کرد به طوری که برای تولید شیشه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ و برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست استفاده می شود .

 

شیشه میز عسلی گرد

با توجه به تولید بسیار زیاد میزهای عسلی در طرح گرد شیشه های رومیزی نیز در این طرح تولید می شوند ، برای تولید شیشه میز گرد از گردبرهای دستی و دستگاه CNC استفاده می شود در حالی که برای تولید شیشه میز عسلی بیضی با توجه به اینکه دارای دو قطر است ابتدا الگوگیری میز انجام شده سپس شیشه رومیزی تولید خواهد شد .

 

شیشه میز عسلی مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه میز عسلی حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نیاز روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه میز عسلی هوشمند 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه میز عسلی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه میز عسلی اسیدکاری شده 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز عسلی مات 

به طور کلی شیشه های مات رومیزی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید خواهد شد در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه میز عسلی ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز عسلی 60 * 130 سنتی متر باید از شیشه های 10 میل سکوریت بکار برد .

 

قیمت شیشه میز عسلی 

قیمت شیشه های رومیزی عسلی به عواملی چون ابعاد میز عسلی ، ضخامت شیشه رومیزی ، رنگ شیشه میز عسلی و الگوی میز دارد لذا هنگام سفارش یک تصویر از میز عسلی را برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز عسلی شامپاینی

به طور کلی شیشه های رومیزی قهوه ای به دو دسته ی برنز و شامپاینی تقسیم می شود که در این بین شیشه شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد ، شیشه های شامپاینی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز عسلی رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی جدید و مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ،بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز عسلی تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز عسلی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه میز عسلی 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های میز عسلی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های رومیزی 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

تولید میز شیشه ای عسلی علاوه بر شیشه میز عسلی

طرح جدیدی از میزهای عسلی که به صورت تمام شیشه ای است و از زاویه خم 90 درجه برخوردار می باشد  ، میزهای شیشه ای عسلی خم با استفاده از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل کریستال تولید می شود ، شیشه های عسلی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز عسلی - اینستاگرام

 

شیشه میز عسلی - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع شیشه میز عسلی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع شیشه میز عسلی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز عسلی مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه میز عسلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع خواهد کرد .

 

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

شیشه میز عسلی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز عسلی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.dullesglassandmirror.com

 

تیم تحریریه کولیوند