فهرست این مقاله

شیشه میز غرب تهران

تولید شیشه میز غرب تهران – صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

شیشه میز غرب تهران

 

شیشه میز غرب تهران

تولید شیشه های رومیزی نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است چرا که امروزه در همه خانه ها و ساختمان های ادارری تجاری میزهای مختلفی وجود دارد ، در صورت استفاده از شیشه های رومیزی از آسیب به میز جلوگیری شده و علاوه بر این نمای میز زیباتر خواهد شد ، در این مقاله به بررسی تولید شیشه میز غرب تهران خواهیم پرداخت .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه میز غرب تهران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه میز غرب تهران را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه میز غرب تهران صنایع شیشه و آینه کولیوند به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق و در صورت لزوم الگوگیری صورت می گیرد سپس با توجه به ابعاد و طرح میز ضخامت شیشه تعیین خواهد شد در نهایت هم شیشه توسط دستگاه CNC و MASTER برش داده شده و ابزار لبه شیشه اعمال خواهد شد .

 

شیشه میز غرب تهران ناهارخوری

با توجه به اینکه در همه ی خانه ها میزهای ناهارخوری جود دارد به طبع این نوع از شیشه های رومیزی نیز به کرات تولید می شود ، برای تولید شیشه میز ناهارخوری که دارای صفه چوبیست از شیشه های 8 میل و میزهای ناهارخوری که فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل استفاده می شود .

 

شیشه میز غرب تهران جلو مبلی

میزهای جلو مبلی با توجه به اینکه ابعاد کوچکتری نسبت به میزهای ناهارخوری دارند به طبع از شیشه های با ضخامت کمتری نیز استفاده می شود ، به طور مثال برای تولید شیشه میز جلو مبلی معمولا از شیشه های 6 میل و 8 میل بکار می رود هرچند که بهتر است ضخامت شیشه های رومیزی در یک ساختمان یکسان در نظر گرفته شود .

 

شیشه میز غرب تهران اداری

میزهای اداری به طور کلی به سه دسته ی میز مدیریت ، میز رایانه و میز کنفرانس تقسیم می شود که در این بین میز کنفرانس از ابعاد بیشتری برخوردار است و به طبع از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل برای تولید شیشه رومیزی استفاده می شود ، برای تولید شیشه میز کنفرانس با طول 280 سانتی متر و عرض 120 سانتی متر از شیشه 16 میل بکار می رود .

 

شیشه میز غرب تهران رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد به طبع بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ میز استفاده کرد به طور مثال برای میز ناهارخوری قهوه ای رنگ باید از شیشه های برنز استفاده کرد .

 

شیشه میز غرب تهران کریستال

به طور کلی شیشه رومیزی شفاف به سه دسته ی فلوت ، کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بیشتری برخوردار است ، این نوع شیشه ها با ضخامت های 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل وجود دارد .

 

شیشه میز غرب تهران طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی شیشه میز اداری سندبلاست کرد .

 

شیشه میز غرب تهران حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه میز غرب تهران هوشمند 

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه میز غرب تهران ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعار بزرگ نیز باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با ابعاد 100 * 200 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز غرب تهران رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی جدید و مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه میز غرب تهران استین گلاس 

شیشه های استین گلاس رنگی از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز غرب تهران تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کموبد فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز غرب تهران تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز غرب تهران 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز غرب تهران مات 

شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه میز غرب تهران - اینستاگرام

 

شیشه میز غرب تهران - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه میز غرب تهران را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه میز غرب تهران و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز غرب تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز غرب تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های برش شیشه صورت می گیرد ضمتا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز صبحانه خوری

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

شیشه میز غرب تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز غرب تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند