فهرست این مقاله

شیشه میز مبل

تولید انواع شیشه میز مبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

شیشه میز مبل

 

شیشه میز مبل

با توجه به تولید بسیار زیاد انواع میزهای خانگی و اداری تولید شیشه های رومیزی نیز شد بسیار چشمگیری را داشته است به طوری که امروزه شیشه رومیزی در طرح های بسیار خاص هم تولید می شود یکی از این نوع شیشه های رومیزی شیشه میز مبل نام دارد که معمولا به شیشه های روی میز مبل و میز عسلی اطلاق می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران محسوب می شود که به یاری خدا تا کنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه میز مبل را تولید کرده است برای مشاهده شیشه های رومیزی تولید شده به قسمت نمونه کارها در وب سایت یا به صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند به نشانی KOOLIVANDCOM@ مراجعه نمایید .

 

فرآیند تولید شیشه میز مبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

در گام نخست پس از تماس شما اندازه گیری دقیق و الگوگیری میز صورت می گیدر در این مرحله اگر میز چهارگوش ساده و فاقد منحنی باشد طول و عرض میز به صورت دقیق اندازه گیری خواهد شد اما اگر میز مورد نظر دارای منحنی های هندسی باشد باید با استفاده از کاغذهای مخصوص الگوگیری دور میز الگو گرفته شود سپس با توجه به رنگ میز و ابعاد آن شیشه میز مبل برش داده خواهد شد .

برای برش شیشه میز مبل از دو روش دستی و اتوماتیک استفاده می شود به طوری که برای برش شیشه های رومیزی سا منحنی ساده از روش دستی و برای برش شیشه رومیزی با محنی های زیاد و پیچیده از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد در نهایت هم با بهره گیری از دستگاه لول زنی دور شیشه ابزار زده می شود .

 

ضخامت شیشه میز مبل 

ضخامت شیشه رومیزی باید با توجه به ابعاد دقیق میز و همچنین طرح آن تعین گردد به طور مثال برای تولید شیشه میز مبل با ابعاد 180 * 100 باید از شیشه 10 میل استفاده کرد اما برای تولید شیشه رومیزی با همین ابعاد که میز فقط دارای تعدای پایه است باید از شیشه 20 میل رومیزی استفاده کرد چرا که شیشه به عنوان صفحه میز در نظر گرفته خواهد شد .

 

شیشه میز مبل کریستال

شیشه ها از نظر شفافیت به سه دسته شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم بندی می شوند که در این بین شیشه های کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا بهترین گزینه برای تولید شیشه رومیزی محسوب می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه میز مبل رنگی

همانطور که در بالا اشاره شد رنگ شیشه رومیزی باید با توجه به رنگ میز تعیین شود در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های رومیزی رنگی به دو صورت رنگی دو رو نما و یک رو نما تولید می شود برای تولید شیشه های رومیزی رنگی یک رو نما یا لاکوبل از دستگاه چاپ استفاده می شود .

 

شیشه میز مبل طرح دار

امروزه با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی را روی شیشه رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد کرد به طوری که برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست و برای تولید شیشه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ استفاده می شود .

 

شیشه میز مبل گرد

برای تولید شیشه های رومیزی گرد فقط قطر میز اندازه گیری خواهد شد و با استفاده از گردبرهای دستی و دستگاه CNC شیشه گرد برش داده می شود به طور مثال برای تولید یک شیشه میز گرد با قطر 2 متر به 4 متر شیشه نیاز است البته توجهخ داشته باشید که ابزار زدن دور شیشه میز گرد به زمان بسیار بیشتری نسبت به شیشه های چهارگوش ساده دارد .

 

شیشه میز مبل مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی به هم دارند اما تفاوت اصلی آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه میز مبل حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه میز مبل اسیدکاری شده 

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسید کاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز مبل هوشمند 

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد شیشه میز مبل هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

قیمت شیشه میز مبل هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار است به همنی دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروزه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه میز مبل ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی جلو مبلی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز جلو مبلی با ابعاد بزرگ 150 * 150 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز مبل رفلکس 

در این طرح از شیشه های رومیزی جدید و مدرن با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی تولید می شود ، این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش ، سبز و زرد وجود دارد .

 

شیشه میز مبل استین گلاس 

شیشه های استین گلاس رنگی از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد ، شیشه های اسیدکاری شده در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز مبل تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه های تاشو در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز مبل 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز مبل خم 

میزهای تمام شیشه ای خم جذاب ترین و زیباترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود که به دو دسته ی خم و لیزری تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد ، در پروژه های که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های خم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه میز مبل - اینستاگرام

شیشه میز مبل - واتساپ

 

 

ابزار شیشه میز مبل 

  • لول مات و براق
  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

 

شیشه میز مبل

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه میز مبل 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز مبل و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209124195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز مبل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز مبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه می مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز مبل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز مبل در سراسر  دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند