فهرست این مقاله

شیشه میز مدیریت

تولید انواع شیشه میز مدیریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

تولید میزهای متنوع در صنایع چوبی که برخی از آن ها دارای طرح های خاص و پیچیده ای هستند سبب تولید شیشه های رومیزی خاض شده است زیرا هر نوع میزی نیاز به شیشه خواهد داشت چرا که در غیر این صورت پس از مدت کوتاهی میز آسیب خواهد دید ، در این مقاله یکی از انواع شیشه های رومیزی اداری یعنی شیشه میز مدیریت را بررسی می کنیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه های میز اداری در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 طرح مختلف شیشه میز مدیریت را تولید کرده است و به شهر های مختلف کشور عزیزمان ایران ارسال می شود ، برای تولید شیشه های رومیزی اداری باید مواردی را در نظر گرفت که از مهم ترین آن ها می توان به ابعاد میز ، طرح میز و رنگ میز اشاره کرد .

تولید شیشه میز مدیریت نیاز به دستگاه های CNC و MASTER نیز دارد چرا که برش شیشه ها به دلیل ابعاد بزر . طرح های خاض به صورت دستی امکان پذیر نخواهد بود ، با استفاده از دستگاه CNC و MASTER می توان هر الگویی از شیشه های رومیزی را ایجاد کرد .

 

شیشه میز مدیریت کریستال

به طور کلی برای تولید شیشه های میز اداری می توان سه نوع شیشه فلوت ، کلیر و کریستال را استفاده کرد تفاوت این سه نوع شیشه در شفافیت آن ها می باشد به طوری که شیشه کریستال دارای بیشترین شفافیت و کیفیت است ، شیشه کریستال رومیزی خود دارای انوع مختلفیست که با توجه به میزان هزینه ای که قرار است جهت تولید شیشه میز مدیریت صورت گیرد یکی از آن ها انتخاب خواهد شد .

 

شیشه میز مدیریت رنگی  

با توجه به تولید شیشه های رنگی دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل می توان شیشه های رومیزی اداری را در رنگ های مختلفی تولید کرد ، شیشه رنگی رومیزی دو رو نما در واقع همان شیشه های رنگی ساده می باشد اما شیشه لاکوبل رنگی به شیشه های رنگی اطلاق می شود که یک طرف شیشه با استفاده از دستگاه رنگ خوهد شد .

 

شیشه میز مدیریت طرح دار 

منظور از شیشه رومیزی اداری طرح دار طرح شیشه و طرحی که قرار است روی شیشه به صورت رنگی و سندبلاست ایجاد شود می باشد به طوری که برای تولید شیشه رومیزی طرح دار رنگی از دستگاه چاپ اما برای تولید شیشه رومیزی مات از دستگاه سندبلاست استفاده خواهد شد از طرفی هم تولید شیشه طرح دار با الگوی مورد همانطور که در بالا اشاره شد با دستگاه های CNC و MASTER صورت می گیرد .

 

ضخامت شیشه میز مدیریت    

تعیین ضخامت شیشه های رومیزی یکی از مهم ترین بخش های تولید شیشه رومیزی محسوب می شود لذا برای میزهایی که دارای صفحه های چوبی هستند از معمولا  از شیشه های رومیزی 10 میل و برای میزهایی که فاقد صفحه های چوبی بوده به فقظ تعدادی پایه وجود دارد از شیشه میز مدیریت 15 میل و 20 میل رومیزی استفاده می شود .

 

شیشه میز مدیریت گرد

در برخی از طرح ها شیشه های میز مدیریت به صورت گرد و بیضی برش داده می شوند برای این نوع از شیشه های رومیزی از شیشه های با ضخامت 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل بکار می رود ، به طور مثال برای تولید شیشه میز مدیریت گرد با قطر 220 سانتی متر که دارای صفحه چوبیست از شیشه 10 میل و برای تولید شیشه رومیزی مدیریت با قطر یکسان که فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است از شیشه 20 میل استفاده می شود .

 

شیشه میز مدیریت شفاف

به طور کلی شیشه های رومیزی شفاف به سه دسته ی شیشه های فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود که به ترتیب از سمت راست شیشه فلوت دارای کمترین میزان شفافیت است .

 

شیشه میز مدیریت مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است ، برای میزهایی مدیریتی که سفید رنگ هستند و از پروفیل های استیل نقره ای تشکیل شده اند می توان از شیشه میز مدیریت مات استفاده کرد .

 

شیشه میز مدیریت حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه میز مدیریت هوشمند

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز مدیریت هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشور ها قرار گرفته است .

قیمت شیشه میز هوشمند دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار رنگی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ، شیشه میز مدیریت در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

 

شیشه میز مدیریت ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی اداری با ابعاد بزرگ باید از شیشه ای ضخیم 10 ملی الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز کنفرانس با طول 250 سانتی متر و عرض 110 سانتی متر بابید از شیشه 15 میل بکار برد .

 

شیشه میز مدیریت رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی شیشه روی میز مدیریت تولید خواهد شد این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه میز مدیریت تاشو

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز مدیریت تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه میز مدیریت 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ف هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد  تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز مدیریت استین گلاس 

شیشه های اسیتن گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی محسوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

ابزار دور شیشه میز مدیریت 

  • لول براق
  • لول تخت
  • دیاموند
  • تراش
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش ابرویی
  • تراش انگشتی

شیشه میز مدیریت

 

تولید میز شیشه ای مدیریت علاوه بر شیشه میز مدیریت

جدیدترین طرح های میزهای مدیریت حتی در کشورهای اروپایی مربوط به میزهای شیشه ای که تمامی اجزای میز از شیشه تشکیل شده است می باشد ، تولید میز شیشه ای مدیریت به دو صورت UV و خم صورت می گیرد در روش اول میز از سه عدد شیشه میز مدیریت تشکیل شده که یکی از شیشه ها به عنوان صفحه میز و دوتای دیگر به عنوان پایه های میز در نظر گرفته می شوند اما برای تولید میز شیشه ای خم از کوره های مخصوص تولید شیشه خم استفاده می شود .

 

شیشه میز مدیریت - اینستاگرام

 

شیشه میز مدیریت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاوره رایگان و سفارش شیشه میز مدیریت

جهت اطلاع از قیمت شیشه میز مدیریت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حصال نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز مدیریت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز مدیریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد و به دلیل فروش مستقیم قیمت ها نسبت به سایر مراکز فروش شیشه های رومیزی کمتر تعیین گردیده است .

 

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز کنفرانس

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

شیشه میز مدیریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز مدیریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نماییید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند