فهرست این مقاله

شیشه میز مطالعه

تولید انواع شیشه میز مطالعه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

امروزه با توجه به تولید میزهای مختلف در صنایع چوبی به طبع تولید شیشه های رومیزی متنوع نیز بسیار بیشتر شده است به طوری که برای هر نوع میزی یک شیشه رومیزی خاص استفاده می شود ، یکی از جدیدترین شیشه های رومیزی که در این مقاله ویژگی های آن را بررسی خواهیم کرد شیشه میز مطالعه نام دارد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالت خود را از سال 1387 آغار کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 10 طرح مختلف شیشه میز مطالعه را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند به نشانی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

تولید شیشه های رومیزی باید با توجه به معیارهای مختلفی صورت گیرد به عبارتی قبل از تولید یک شیشه میز مطالعه باید موراد مختلفی چون ابعاد میز ، طرح میز و رنگ میز را در نظر گرفت به طور مثال برای تولید شیشه رومیزی مطالعه با ابعاد 60 * 120 و رنگ قهوه ای باید از شیشه 8 میل برنز استفاده کرد .

 

فرآیند تولید شیشه میز مطالعه در صنایع شیشه و آینه کولیوند

در ابتدا اندازه گیری دقیق میز صورت می گیرد و اگر میز دارای الگوی خاصی است باید با استفاده از کاغذهای مخصوصی الگوی میز گرفته شود سپس شیشه موردنظر با ضخامت مناسب توسط دستگاه CNC و MASTER برش داده می شود در نهایت با بهره گیزی از دستگاه های لول زنی ، دیاموند و تراش دور شیشه میز مطالعه ابزار زده می شود .

 

شیشه میز مطالعه کریستال

به طور کلی سه نوع شیشه از نظر شفافیت در صنعت شیشه تولید می شود که به ترتیب فلوت ، سوپرکلیر و کریستال نام دارند در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر به دلیل شفافیت بسیار بالا بهترین گزینه جهت تولید شیشه رومیزی محسوب می شود این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل وجود دارد .

 

شیشه میز مطالعه رنگی

امروزه رنگ هر نوع وسیله یا ابزاری در طراحی دکوراسیون داخلی با توجه رنگ های بکار رفته در ساختمان انتخاب می گردد لذا بهتر است که رنگ شیشه رومیزی نیز با توجه به رنگ میز و سایر رنگ های بکار رفته در فضای داخلی تعیین شود ، در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز مطالعه رنگی دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل وجود دارد .

 

شیشه میز مطالعه طرح دار

برای تولید شیشه های رومیزی طرح دار مات و رنگی به ترتیب از دستگاه سندبلاست و چاپ استفاده می شود به طوری که ابتدا طرح مورد نظر انتخاب شده سپس شیشه توسط دستگاه CNC برش داده می شود در نهایت هم شیشه در داخل دستگاه سندبلاست یا چاپ قرار داده می شود .

 

شیشه میز مطالعه گرد 

در کتابخانه های عمومی معمولا میزهای مطالعه به شکل گرد وجود دارد لذا برای تولید شیشه میز گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند از گردبرهای دستی و دستگاه CNC بکار می رود لازم به ذکر است تولید شیشه ی میز مطالعه بیضی با توجه به اینکه دارای دو قطر می باشد به طور کلی با شیشه میز گرد متفاوت است .

 

شیشه میز مطالعه 20 میل

در طرح های جدید میزهای مطالعه فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است که یک شیشه روی پایه ها قرار گرفته است به همین دلیل باید از شیشه رومیزی 20 میل برای میزهای تشکیل شده از تعدادی پایه استفاده کرد زیرا وزن اجسام روی میز به شیشه وارد خواهد شد .

 

شیشه میز مطالعه مات

شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که تفاوت اصلی این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه میز مطالعه اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و پمپ های فشار قوی استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز مطالعه حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه میز مطالعه هوشمند

در این طرح از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه میز مطالعه ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی مطالعه با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز مطالعه با ابعاد 150 * 80 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز مطالعه رفلکس 

در این طرح از شیشه های رومیزی از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه میز مطالعه تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی خاص از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز مطالعه تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز مطالعه 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه میز مطالعه خم 

جددترین طرح شیشه های رومیزی که با استفاده از شیشه های خم و منحنی تولید می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که قالب فلزی ساخته می شود و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد ، شیشه های خم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز مطالعه - اینستاگرام

 

شیشه میز مطالعه - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه میز مطالعه

برای اطلاع از قیمت شیشه میز مطالعه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز مطالعه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز مطالعه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مبل

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

شیشه میز مطالعه

 

حهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز مطالعه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند