فهرست این مقاله

شیشه میز ناهارخوری دودی

تولید انواع شیشه میز ناهارخوری دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه میز ناهارخوری دودی

 

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه های رومیزی دارای دسته بندی مختلفی است که در بین آن ها شیشه های میز ناهارخوری محبوب ترین و کاربردی ترین طرح شیشه رومیزی محسوب می شود ، برای تولید این نوع شیشه رومیزی می توان از شیشه های شفاف و رنگی بکار برد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه میز ناهارخوری دودی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه میز دودی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – ۶ نفره و ۸ نفره

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری ۶ نفره و ۸ نفره می توان از شیشه های ۸ میل استفاده کرد به عبارتی ضخامت استاندارد شیشه های رومیزی با صفحه چوبی ۸ میل است و برای میزهایی که فقط دارای پایه هستند باید از شیشه های ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – ۱۰ نفره

از طرفی هم برای تولید شیشه های میز ناهارخوری ۱۰ نفره بهتر است که از شیشه ۱۰ میل دودی بکار برد و برای میزهای ناهارخوری که فقط از پایه تشکیل شده باید از شیشه های ۱۲ میل الی ۲۰ میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – گرد 

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گردبر دستی و برای تولید شیشه های رومیزی با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر باید از دستگاه CNC بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه میز ناهارخوری سندبلاست کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – ضخیم 

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید ششه میز ناهارخوری با ابعاد ۱۲۰ * ۲۶۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – میز شیشه ای

جدیدترین طرح میزهای ناهارخوری که به صورت تمام شیشه ای تولید می شود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه ۱۵ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قابل فلزی ۹۰ درجه ساخته شده و به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – تاشو 

طرح خاص دیگری شیشه های رومیزی که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز ناهارخوری دودی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های ۲۰ میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ف هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – مات 

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های دودی مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی - اینستاگرام

 

شیشه میز ناهارخوری دودی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید شیشه میز ناهارخوری دودی را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز ناهارخوری دودی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز ناهارخوری دودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز ناهارخوری دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری هشت نفره

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز ناهارخوری دودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند