فهرست این مقاله

شیشه میز ناهارخوری دودی

تولید انواع شیشه میز ناهارخوری دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

شیشه میز ناهارخوری دودی

 

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه های رومیزی دارای دسته بندی مختلفی است که در بین آن ها شیشه های میز ناهارخوری محبوب ترین و کاربردی ترین طرح شیشه رومیزی محسوب می شود ، برای تولید این نوع شیشه رومیزی می توان از شیشه های شفاف و رنگی بکار برد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه میز ناهارخوری دودی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه میز دودی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – 6 نفره و 8 نفره

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری 6 نفره و 8 نفره می توان از شیشه های 8 میل استفاده کرد به عبارتی ضخامت استاندارد شیشه های رومیزی با صفحه چوبی 8 میل است و برای میزهایی که فقط دارای پایه هستند باید از شیشه های 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – 10 نفره

از طرفی هم برای تولید شیشه های میز ناهارخوری 10 نفره بهتر است که از شیشه 10 میل دودی بکار برد و برای میزهای ناهارخوری که فقط از پایه تشکیل شده باید از شیشه های 12 میل الی 20 میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – گرد 

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گردبر دستی و برای تولید شیشه های رومیزی با قطر بیش از 100 سانتی متر باید از دستگاه CNC بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه میز ناهارخوری سندبلاست کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – ضخیم 

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید ششه میز ناهارخوری با ابعاد 120 * 260 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاه از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – میز شیشه ای

جدیدترین طرح میزهای ناهارخوری که به صورت تمام شیشه ای تولید می شود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه 15 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قابل فلزی 90 درجه ساخته شده و به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – تاشو 

طرح خاص دیگری شیشه های رومیزی که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز ناهارخوری دودی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی – مات 

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های دودی مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی - اینستاگرام

 

شیشه میز ناهارخوری دودی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید شیشه میز ناهارخوری دودی را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز ناهارخوری دودی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز ناهارخوری دودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز ناهارخوری دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری هشت نفره

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری دودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز ناهارخوری دودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند