فهرست این مقاله

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

تولید انواع شیشه میز ناهارخوری شش نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند           0912823524202188621912

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

با توجه به پیشرفت چشمگیر صنایع چوبی و مبلمان در کشورمان و ایجاد طرح های متنوعی که هر روز بیشتر و بیشتر نیز می شود صنایع شیشه هم بیکار نشسته و چند سالی است که شیشه هی رومیزی با طرح ها و الگوهای خاص و زیبا را در کارگاه های مربوطه تولید می کند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1389 کارگاه مجزایی را جهت تولید شیشه های رومیزی راه اندازی کرده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی تولید شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1387 آغار کرد که بخش اعظمی از تولیدات شیشه های رومیزی مربوط به شیشه میز ناهارخوری شش نفره و هشت نفره می باشد .

 

تولید شیشه میز ناهارخوری شش نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند

به طور کلی روند کاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین شکل است که پس از تماس شما با کارشناسان ما تیم فنی جهت اندازه گیری دقیق و الگو گرفتن از میز ناهرخوری به منزل شما خواهد آمد پس از اندازه گیری دقیق و الگو گرفتن با توجه به ابعاد میز ضخامت شیشه تعیین می شود در نهایت هم با مشورت شما رنگ شیشه میز ناهارخوری شش نفره انتخاب شده و تیم تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند در کارگاه شروع به تولید شیشه رومیزی مورد نظر خواهد کرد .

 

تحویل شیشه میز ناهارخوری شش نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند

پس از تولید شیشه رومیزی مورد نوبت به تحویل شیشه رومیزی خواهد رسید بدین صورت که تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند با وانت بارهای مخصوص باربری شیشه که به خرک مجهر هستند شیشه میز ناهارخوری شش نفره را به منزل شما مشتریان گرامی خواهند آورد لازم به ذکر است حمل شیشه به طبقه های بالا باید با احتیاط کامل انجام شود زیرا لبه های شیشه بسیار حساس بوده و می توان گفت که تمام زیبایی شیشه رومیزی به ابزار دور آن خواهد بود .

شیشه میز ناهارخوری شش نفره گرد و بیضی با توجه به قطر میز شیشه تولید خواهد شد البته شیشه های رومیزی بیضی دارای دو قطر است و به همین دلیل هم باید قبل از برش شیشه از میز مورد نظر الگو گرفته شود .

 

انواع شیشه میز ناهارخوری شش نفره صنایع شیشه و آینه کولیوند

 •  شیشه ساده فلوت (6 میل ، 8 میل ، 10 میل … 20 میل)
 • شیشه برنز فلوت  (6 میل ، 8 میل ، 10 میل … 20 میل)
 • شیشه دودی (6 میل ، 10 میل)                             ➡    شیشه میز ناهارخوری شش نفره
 • شیشه کریستال (6 میل ، 8 میل ، 10 میل …20 میل)
 • شیشه سندبلاست  (6 میل ، 8 میل ، 10 میل …20 میل)
 • شیشه چاپی  (6 میل ، 8 میل ، 10 میل …20 میل)

 

ضخامت شیشه میز ناهارخوری شش نفره

برای میزهای ناهارخوری شش نفره که دارای صفحه های چوبی هستند شیشه رومیزی 8 میل مناسب است اما برای میزهایی که فاقد صفحه های چوبی بوده و شیشه روی پایه قرار خواهد گرفت شیشه 10 میل رومیزی نیاز است .

 

ابزارهای دور شیشه میز ناهارخوری شش نفره

 • لول مات
 • لول براق
 • لول تخت براق
 • دیاموند
 • تراش
 • تراش دو پله
 • تراش سه پله
 • تراش انگشتی

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره معمولا دارای ابعاد استاندارد 90 * 180 هستند و با توجه به این ابعاد باید از شیشه 10 میل به عنوان شیشه میز ناهارخوری استفاده کرد اما در چند سال گذشته با تولید میزهای با الگوهای خاص و ابعاد گوناگون به نوعی فعالان صنعت شیشه هم مجبور به تولید شیشه های با ابعاد مختلف کرده است .

هر یک از ابزارهایی که در بالا اشاره شد موجب زیباتر شدن شیشه میز ناهارخوری شش نفره می شود اما توجه داشته باشید که تراش های دو پله و سه پله را نمی توان روی شیشه های کمتر از 10 میل اجرا کرد .

 

انواع میزهای ناهارخوری شش نفره

به طورکلی دو نوع میز ناهارخوری وجود دارد که صنایع شیشه کولیوند شیشه میز ناهارخوری شش نفره مربوط به آن را تولید می کند :

1- میز ناهارخوری که یک صفحه چوبی یا فلزی زیر شیشه قرار می گیرد .

2- میز ناهارخوری که زیر شیشه فقط پایه وجود دارد به عبارت دیگر صفحه چوبی یا فلزی زیر شیشه قرار نخواهد گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره سکوریت یا نشکن

برای میز هایی که زیر ششه صفحه ی چوبی یا فلزی قرار نمی گیرد و شیشه روی پایه قرار خواهد گرفت بهتر است که از شیشه سکوریت استفاده کنید چرا که اگر شیشه میز ناهارخوری شش نفره به هر دلیلی شکسته شود احتمال آسیب رساندن به افراد وجود دارد اما اگر صفحه چوبی زیر شیشه قرار دارد نیازی به استفاده از شیشه سکوریت نیست .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره گرد

برای تولید شیشه میز غذاخوری گرد باید قطر میز به صورت دقیق اندازه گیری شود سپس قطر میز هر چقدر که بود ، شیشه ای با ابعاد 10 سانتی متر بیشتر از قطر شیشه برش داده می شود در  نهایت توسط گربر شیشه دایره ای شکل تولید خواهد شد .

در طرح های جدید شیشه میز ناهارخوری شش نفره روی شیشه تصاویر دو یعدی و سه بعدی به صورت رنگی توسط دستگاه PRINT ON GLASS چاپ می شود که نمای شیشه رومیزی بسیار زیباتر هم خواهد شد ضمنا علاوه بر شیشه میز ناهارخوری شش نفره گرد شیشه های بیضی شکل نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود هرچند این نوع شیشه ها بر خلاف شیشه های گرد دارای دو قطر هستند .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره دو پله

ابزار دور شیشه رومیزی در زیبایی میز تاثیر بسزایی دارد لذا با استفاده از دستگاه های لولو دیاموند می توان دور شیشه های رومیزی را با ابزارهای مخنلفی مانند تراش دو پله و سه پله تزیین کرد ، علاوه بر ابزار دو پله دیگر ابزاری که می توان برای شیشه میز ناهارخوری شش نفره استفاده کرد دیاموند یا ( Flat Edge ) نام دارد این ابزار بر خلاف ابزار دو پله به صورت صاف و یکتواخت است .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره طرح دار

برای تولید شیشه های رومیزی طرح دار ابتدا الگوی میز روی کاغذهای مخصوص الگو کشیده خواهد شد سپس با استفاده از دستگاه MASTER شیشه طبق الگو برش داده خواهد شد لازم به ذکر است که دستگاه MASTER ابزار دوز شیشه میز ناهارخوری شش نفره به صورت اتوماتیک زده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره رنگی

با توجه به اهمیت رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های رومیزی رنگی را طیف وسیع رنگی تولید می کند ، برای تولید این نوع شیشه ها از دستگاه چاپ استفاده می شود البته شیشه میز ناهارخوری شش نفره رنگی دودی مسی و برنز  دو رو نما نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با ضخامت های 6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل و 15 میل تولید می شود .

به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری شش نفره که میز از رنگ قهوه ای تشکیل شده است باید از شیشه برنز استفاده کرد بدین شکل اصول طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره شفاف

برخی از افراد تمایلی به استفاده از شیشه های رنگی ندارند بلکه شیشه شفاف رومیزی را به آن ترجیح می دهند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند این نوع شیشه ها را در ضخامت های 6 میل الی 20 میل عرضه می نماید .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره کریستال

به طور کلی شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته شیشه های فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای شفافیت بیشتری است .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره مات

شیشه های رومیزی مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره وین وایت

در صورتی که قدرت خرید شیشه کریستال رومیزی وجود نداشته باشد شیشه وین وایت بهترین انتخاب خواهد بود زیرا این نوع شیشه ها شفافیت بسیار بالایی داشته و قیمت به مراتب کمتری هم نسبت به شیشه های کریستال خارجی دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره چوبی

بسیاری از میزهای ناهارخوری از جنس چوبی ساخته شده اند به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب به میز بهتر است که از شیشه های روی میز چوبی استفاده کرد ضمنا نمای میز زیباتر خواهد شد ، شیشه میز ناهارخوری شش نفره چوبی معمولا شیشه 8 میل در نظر گرفته می شود زیرا صفحه چوبی زیر شیشه مقاومت آن را افزایش خواهد داد و نیازی به شیشه های با ضخامت بیشتر نیست .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره اسید کاری شده

نوع جدیدی از شیشه های رومیزی طرح دار مدرن که طرح های مختلفی روی شیشه اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده شناخته شده است .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه شیشه میز ناهارخوری شش نفره حکاکرد کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره لمینت

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که دو عدد شیشه توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود به طور مثال در برخی از طرح ها دو عدد شیشه گرد با قطرهای مختلف به صورت لمینت روی هم قرار می گیرند .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز ناهارخوری شش نفره هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

تولید میز ناهارخوری شش نفره شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استعانت از خدای بزرگ و بلندمرتبه علاوه بر تولید شیشه میز ناهارخوری شش نفره ، میز ناهارخوری 6 نفره شیشه ای هم از سال 1394 تولید کرده و در بازار عرضه می کند ، قیمت میز ناهارخوری شش نفره مانند شیشه میز ناهارخوری شش نفره با توجه به مدل و ابعاد آن مشخص می شود در این نوع میزها حتی پایه های میز شیشه ای است بنابراین یک میز تمام شیشه ای را مشاهده خواهید کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره دو پله 

ابزارهای مختلفی را می توان روی شیشه میز ناهارخوری اعمال کرد که در این بین ابزار دو پله محبوب ترین ابزار شیشه رومیزی محسوب می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری با طول 230 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره شامپاینی 

به طور کلی شیشه های میز ناهارخوری قهوه ای رنگ به دو دسته ی برنز و شامپاینی تقسیم می شود که در این بین شیشه شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو از ان به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که ابا کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز ناهارخوری شش نفره تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی محسوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره - اینستاگرام

 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه میز ناهارخوری شش نفره به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش شیشه میز ناهارخوری شش نفره به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز ناهارخوری شش نفره مورد نظر را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه میز ناهارخوری شش نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره 

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره  

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

شیشه میز ناهارخوری شش نفره

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز ناهارخوری شش نفره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedit.com

 

تیم تحریریه کولیوند