فهرست این مقاله

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

در مقاله های متعددی در رابطه با شیشه های رومیزی مطالب فراوانی نوشته شده است که هر یک برای نوعی از میزها می باشد ، در این مقاله به بررسی شیشه میز ناهارخوری 10 نفره و انواع آن می پردازیم ، این نوع میزها معمولا در ساختمان هایی که دارای فضای بزرگی هستند وجود دارد و اغلب از نظر طراحی بسیار شیک و مدرن است .

به طور کلی شیشه میز ناهارخوری با شیشه های ضخیم تولید می شود چرا که ابعاد این نوع میزها بیش از 150 سانتی متر مربع است و اشیایی که روی این نوع میزها قرار داده می شود ممکن است موجب شکستن شیشه شود البته اگر ضخامت شیشه کمتر از حد استاندارد تعیین شده باشد ، شیشه میز ناهارخوری 10 نفره در بین شیشه های میز غذاخوری تولید شده بیشترین ابعاد را داشته و وزن سنگین تری نسبت به سایر شیشه های رومیزی دارد .

نمایندگی شیشه میز ناهارخوری صنایع شیشه و آینه کولیوند با در اختیار داشتن یک کارگاه تجهیز به دستگاه های CNC ، MASTER ، DIAMOND ، و لول قادر به تولید انواع شیشه میز ناهارخوری 10 نفره ، 8 نفره ، 6 نفره و 4 نفره می باشد ، با استفاده از دستگاه های فوق می توان هر نوع شیشه رومیزی با هر الگو و ابعادی را تولید کرد .

 

بررسی ضخامت شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره در کمترین ابعاد ممکن دارای 220 سانتی متر طول و 110 سانتی متر عرض است در حالی که این نوع میزها در ابعاد 250 سانتی متر طول و 130 سانتی متر عرض هم ساخته می شوند لذا با توجه به اینکه میز دارای صفحه چوبیست یا اینکه فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است ضخامت شیشه تعیین می شود به طوری که برای میزهای دارای صفحه از شیشه 10 میل رومیزی و برای میزهای پایه ای از شیشه های 12 میل ، 15 میل و 20 میل رومیزی استفاده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره رنگی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ پیشرفته انواع شیشه های رنگی رومیزی یک رو نما تولید می شود ضمنا شیشه های چند رنگی را نیز می توان با استفاده از این نوع دستگاه ها تولید کرد البته شیشه های رنگی دو رو نما ( ساده ) در رنگ های دودی ، برنز و شامپاینی وجود دارد که برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره از شیشه های 10 میل رنگی بکار می رود .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره دودی و برنز

برای میزهای ناهارخوری که دارای رنگ سفید و مشکی هستند باید از شیشه دودی رومیزی و برای میزهای ناهارخوری چوبی قهوه ای رنگ باید از شیشه برنز رومیزی استفاده کرد ، شیشه دودی و برنز در بین شیشه های رومیزی رنگی کاربرد بیشتری داشته به ویژه در تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره که اغلب در سه رنگ اشاره شده ساخته می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره شفاف

برخی از افراد تمایلی به استفاده از شیشه های رومیزی رنگی ندارند بلکه شیشه شفاف رومیزی را به آن ترجیح می دهند این نوع شیشه ها با ضخامت های 6 میل الی 20 میل به صورت فلوت ، کلیر و کریستال تولید می شوند از طرفی هم شیشه میز ناهارخوری 10 نفره شفاف را می توان برای هر نوع میز ناهارخوری و با هر رنگی بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره کریستال  

برخی افراد تمایلی به استفاده از شیشه های رنگی رومیزی ندارند بلکه شیشه های شفاف را به آن ها ترجیح می دهند اما اینکه چه نوع شیشه شفافی به عوان شیشه رومیزی استفاده شود بسیار مهم است چرا که شفافیت شیشه های شفاف فلوت ، کلیر و کریستال یا اکسترا کلیر تفاوت قابل ملاحظه ای دارند ، شیشه رومیزی کریستال دارای شفافیت و درخشندگی بسیار بالایی بوده و در واقع بهترین نوع شیشه شفاف برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره محسوب می شود .

لازم به ذکر است به تازگی شیشه کریستال ایرانی تحت عنوان شیشه وین وایت تولید شده است که شفافیت بسیار بالایی داشته و قیمت به مراتب کمتری نسبت به شیشه میز ناهارخوری 10 نفره کریستال خارجی دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره طرح دار

امروزه با توجه به این موضوع که اغلب میزهای ناهارخوری در طرح های متنوعی تولید می شوند به عبارتی بر خلاف میزهای قدیمی که به صورت چهار گوش ساده مستطیلی و مربعی تولید می شدند دارای منحنی های هندسی مختلفی هستند از همین رو باید از شیشه های رومیزی هم در همان طرح ساخته شود برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره طرح دار ابتدا الگوی میز با کاغذهای مخصوص الگو گرفتن گرفته خواهد شد سپس با توجه به الگو شیشه رومیزی طرح دار تولید می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره گرد 

میزهای گرد 10 نفره بر خلاف میزهای گرد 4 ،6 و 8 نفره که معمولا دارای صفحه های چوبی هستند فقط از یک پایه استیل ، چوبی یا سنگی تشکیل شده است به همین دلیل باید از شیشه میز گرد 12 میل ، 15 میل و 20 میل استفاده کرد در غیر این صورت احتمال شکستن شیشه بسیار زیاد خواهد بود ضمنا تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره بیضی برخلاف شیشه های رومیزی گرد نیاز به الگوگیری دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره دو پله

ابزار دور شیشه رومیزی تاثیر بسزایی در زیبایی شیشه و حتی میز دارد از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های لول زنی و دیاموند قادر به تولید شیشه های رومیزی دو پله و تخت می باشد ، معمولا برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره که لبه های میز به سمت پایین گرد شده از ابزار دو پله استفاده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره مات

در برخی از طرح های تولید شده ی شیشه میز اداری از شیشه های مات ساتینا و سندبلاست استفاده می شود به طوری که معمولا لوگوی مجموعه روی شیشه رومیزی سندبلاست خواهد شد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره یک میز استیل از شیشه های مات سندبلاست طرح دار و ساتینا تقسیم می شود بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره چاپی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت رنگی ایجاد می شود چنانچه طرح خاصی مدنظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره حکاکی شده

نوع دیگری از شیش های رومیزی طرح دار که الگوهای مختلفی روی شیشه حکاکی می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه اینگریوینگ حکاکی خواهد شد به طور مثال می توان طرح ورساچه را روی شیشه میز ناهارخوری 10 نفره حکاکی یا اینگریوینگ کرد و نمای زیبایی را فضای داخلی ایجاد کرد .

 

َشیشه میز ناهارخوری 10 نفره اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده خواهد شد .

 

َشیشه میز ناهارخوری 10 نفره لمینت

یکی دیگر از شیشه های رومیزی که دو عدد شیشه با ابعاد و اشکال مختلف هندسی توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود شیشه لمینت حتی اگر شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد ، شیشه میز ناهارخوری 10 نفره لمینت اغلب برای میزهایی استفاده می شود که از تعدادی پایه سنگی یا استیل نقره ای و طلایی تشکیل شده است .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های میز ناهارخوری که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکترسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز ناهارخوری 10 نفره در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است قیمت شیشه میز ناهارخوری 10 نفره تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره اکریلیک

یکی دیگر از طرح های شیشه میز ناهارخوری که با استفاده از رنگ های اکریلیک و قلم های مخصوص نقاشی روی شیشه حروف الفبا روی شیشه رومیزی ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه مدرن نیز شناخته شده است ضمنا شیشه میز ناهارخوری 10 نفره یک اثر هنری محسوب می شود به همین دلیل مورد توجه علاقه مندان به هنر در سراسر دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره رفلکس 

شیشه های رفلکس با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است و ساختار آن به گونه ای است که یک طرف آن شیشه رنگی و طرف دیگر آینه می باشد ، شیشه رفلکس در رنگ های مختلفی تولید شده است به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری یک میز استیل نقره ای بهتر است که از شیشه های رفلکس 10 میل نقره ای استفاده کرد بدین صورت شاهد یک میز مدرن خواهید بود .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره روی پایه های سنگی

در این طرح از میزهای ناهارخوری شیشه ای با ضخامت بیش از 10 میل روی پایه های سنگی مدرن قرار می گیرد ، این نوع میزها جدیدترین و محبوب ترین نوع میز ناهارخوری در دنیا محسوب می شود ، شیشه میز ناهارخوری 10 میل با پایه های سنگی تکی و دوتایی با نام میز لاکچری نیز شناخته شده است و در پروژه های بسیار خاصی از این نوع شیشه ها استفاده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رومیزی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، شیشه میز ناهارخوری 10 نفره اکلیلی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، زاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود .

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره اکلیلی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها جهت تزیین فضای و ارتقای سطح طراحی بکار می برند ، شیشه میز ناهارخوری 10 نفره اکلیلی محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های رومیزی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره با پایه استیل

یکی دیگر از طرح های شیشه های رومیزی یک پایه استیل نقره ای یا طلایی زیر شیشه قرار داده می شود ، این نوع شیشه های رومیزی با نام شیشه میز ناهارخوری لاکچری نیز شناخته شده است .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره جزیره

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره باید از شیشه های 10 میل و 20 میل لاکوبل سفید و مشکی استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 12 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری با طول 260 سانتی متر و عرض 120 سانتی متر باید از شیشه 15 میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره شامپاینی 

برای میزهای چوبی قهوه ای مدرن می توان از شیشه های شامپاینی 8 میل و 10 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز قهوه ای 10 نفره گرد باید از شیشه های 10میل شامپاینی بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره سه بعدی

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که طرح های سه بعدی روی شیشه ایجاد شده است برای تولید این نوع شیشه ها کافیست که فایل طرح به حافظه ی دستگاه چاپ منتقل شده و شیشه را داخل دستگاه قرار دهیم .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار می رود و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره استین گلاس 

شیشه های رومیزی استین گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار می رود ، شیشه های استین گلاس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی خاص از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز ناهارخوری 10 نفره تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره رامات 

در این طرح از شیشه های رامات با ضخامت بیش از 10 میل جهت تولید شیشه رومیزی استفاده می شود به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 10 نفره سفید رنگ از شیشه رامات 12 میل بکار می رود ، شیشه های رامات در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های 20 میل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره - اینستاگرام

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره - واتساپ

 

ابزار شیشه میز ناهارخوری 10 نفره 

  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

َشیشه میز ناهارخوری 10 نفره

 

 

از طریق زیر می توانید انواع شیشه میز ناهارخوری 10 نفره را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز ناهارخوری 10 نفره و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز ناهارخوری 10 نفره مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد لذا شیشه رومیزی با شفافیت بسیار بالا و بدون خال جوش می باشد .

 

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 میل

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهار خوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

َشیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

شیشه میز ناهارخوری 10 نفره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز ناهارخوری 10 نفره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند