فهرست این مقاله

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

تولید انواع شیشه میز ناهارخوری 4 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه های رومیزی در طرح های بسیار متنوعی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود که در بین آن ها شیشه میز ناهارخوری بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص داده است ، با توجه به اینکه امروزه میزهای ناهارخوری برای خانواده های با تعداد اعضای مختلف تولید می شود شیشه میز ناهارخوری 4 نفره ، 6 نفره و 8 نفره در طرح های گوناگونی تولید خواهد شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری تا کنون بیش از 1000 مدل شیشه روی میز را در ابعاد مختلف تولید کرده است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره رنگی

در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن رنگ تمامی اجزای موجود در ساختمان باید با یکدیگر تطابق داشته باشد لذا با تولید شیشه میز ناهارخوری رنگی مطابق با رنگ میز می توان گام مهمی را در این زمینه برداشت ، شیشه های رنگی مختلفی برای ساخت شیشه میز ناهارخوری 4 نفره وجود دارد اما شیشه دودی و شیشه برنز در بین تمامی رنگ ها از محبوبیت بسیار بالایی برخودار است .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره شفاف

برخی از افراد تمایلی به استفاده از شیشه های رومیزی رنگی ندارند بلکه استفاده از شیشه شفاف رومیزی را ترجبح می دهند این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل تولید شده است .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره کریستال 

نوعی از شیشه های شفاف که به دلیل شفافیت بسیار بالا خیلی زود مورد توجه تولید کنندگان شیشه های رومیزی قرار گرفت ، شیشه کریستال رومیزی در ضخامت های 6 میل الی 20 میل تولید شده است و به همین دلیل هم برای میزهای با ابعاد مختلف کاربرد دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره طرح دار

در مدل های جدید شیشه رومیزی که در کشورهای اروپایی تولید شده است اغلب از شیشه های طرح دار جهت ساخت شیشه میز ناهارخوری 4 نفره استفاده می شود ، این نوع شیشه ها به دو صورت رنگی و سندبلاست وجود دارند در حالت اول با استفاده از دستگاه چاپ طرح روی شیشه به صورت رنگی ایجاد شده اما در حالت دوم از دستگاه سندبلاست جهت ایجاد طرح به صورت مات روی شیشه استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره گرد

اغلب میزهای ناهارخوری 4 نفره به صورت گرد طراحی شده است به همین دلیل باید از شیشه میز گرد به عنوان شیشه رومیزی استفاده کرد ، برای تولید شیشه میز گرد از گردبرهای دستی بکار می رود اگر دور میز دارای منحنی های پیچیده ای باشد از دستگاه CNC و MASTER جهت برش شیشه استفاده می شود ، شیشه میز ناهارخوری 4 نفره گرد بیش از 60 درصد سفارش های شیشه رومیزی گرد را به خود اختصاص داده است .

لازم به ذکر است برای تولید شیشه میز ناهارخوری 4 نفره بیضی برخلاف میزهای گرد که نیازی به الگو گرفتن نداشت به دلیل داشتن دو قطر متفاوت باید فرآیند الگو گیری میز صورت گیرد .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت اصلی آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد اقتاد لازم به ذکر است شیشه میز ناهارخوری 4 نفره هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سیار کشورها قرار گرفته است .

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه های رومیزی معرفی شده است .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

ابزار شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

  • لول مات و براق
  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

 

 

ضخامت شیشه میز ناهارخوری 4 نفره   

مهم ترین بحث در تولید شیشه های رومیزی تعیین ضخامت شیشه است لذا در صورت انتخاب اشتباه و استفاده از شیشه نامناسب جهت تولید شیشه رومیزی پس از مدت کوتاهی شیشه شکسته خواهد شد و اگر هم ضخامت بیش از استندارد تعیین شود به میز آسیب جدی وارد می شود .

در تعیین ضخامت شیشه میز ناهارخوری 4 نفره باید به نوع میز توجه داشت به عبارتی دقت نمایید که میز دارای صفحه چوبسیت یا فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است ، برای میزهایی که دارای صفحه های چوبی هستند معمولا از شیشه 8 میل و 10 میل رومیزی استفاده می شود اما برای میزهایی که فاقد صفحه های چوبی هستند بادی از شیشه های 12 میل ، 15 میل و 20 میل رومیزی استفاده کرد .

 

ابزار شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

ابزار دور شیشه میز ناهارخوری 4 نفره نقش مهمی در زیباتر شدن میز دارد به همین دلیل انتخاب ابزار متناسب با طرح میز هم جزء مهم ترین های کارهای کارشناسان فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند به شمار می رود ، به طور کلی برای میزهای چهر گوش ساده بیشتر از ابزارهای تخت و صاف استفاده می شود اما برای میزهایی که دارای منحنی هستند اغلب از تراش دو پله و سه پله بکار می رود .

 

میز شیشه ای ناهارخوری 4 نفره

در طرح های جدید اجرا شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر تولید شیشه میز ناهارخوری 4 نفره ، میزهای شیشه ای نیز تولید می شود به طوری که حتی پایه های میز نیز از شیشه تشکیل شده است .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره جزیره 

برای تولید شیشه های روی جزیره باید از شیشه های لاکوبل رنگی در ضخامت های 10 ، 12 و 15 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر مقاومت بالای شیشه از نمای زیبایی نیز برخوردار خواهد شد ، شیشه های جزیره در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره ضخیم

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری با ابعاد 150 * 150 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ضخبم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره 20 میل 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بیش از حد استاندارد از شیشه های 20 میل استفاده می شود بدنی شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره - اینستاگرام

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره - واتساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر می توانید شیشه میز ناهارخوری 4 نفره را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز ناهارخوری 4 نفره و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز ناهارخوری 4 نفره مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز ناهارخوری 4 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد و به دلیل حذف واسطه ها شیشه های رومیزی با قیمت بسیار مناسبی عرضه می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز ناهارخوری 4 نفره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.visualhunt.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند