فهرست این مقاله

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

تولید شیشه میز ناهارخوری 6 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

تولید شیشه های رومیزی رشد بسیار چشمگیری داشته است به طوری که اغلب سفارشات ثبت شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند مربوط به انواع شیشه های رومیزی است که در این بین شیشه میز ناهارخوری به ویژه شیشه میز ناهارخوری 6 نفره متداول ترین نوع شیشه رومیزی محسوی می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه میز ناهارخوری 6 نفره را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه میز ناهارخوری 6 نفره به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق میز و در صورت لزوم فرآیند الگوگیری میز صورت می گیرد ، برای الگو گرفتن کاغذهای مخصوص الگو را روی میز گذاشته سپس توسط ماژیک های رنگی لبه های میز هایلایت می شود در مرحله ی بعدی شیشه ای با رنگ و ضخامت متناسب با ابعاد میز برش داده خواهد شد در نهایت هم ابزار لبه شیشه توسط دستگاه لول ، تراش و دیاموند زده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – کریستال

شیشه های رومیز شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه های رومیزی محسوب می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل وجود دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – رنگی

به طبع رنگ ها تاثیر بسار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به همین دلیل بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ میز و رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان جهت تولید شیشه رومیزی استفاده کرد به طور مثال برای میز ناهارخوری گردویی باید از شیشه رومیزی برنز استفاده کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان طرح ورساچه را روی لبه شیشه میز ناهارخوری سندبلاست کرد و نمای زیبایی را در فضای داخلی ایجاد کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – گرد

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( الماس شیشه بری ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه میز ناهارخوری 6 نفره حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه میز ناهارخوری 6 نفره هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است ، قیمت شیشه میز ناهارخوری 6 نفره هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – مات 

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشهو دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد ، شیشه میز ناهارخوری 6 نفره اسیدکاری شده محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های رومیزی به این طرح جدید تعلق دارد ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – جزیره 

برای تولید شیشه های روی جزیره باید از شیشه های لاکوبل سفید و مشکی استفاده کرد ، این نوع از شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 6 نفره جزیره باید از شیشه های لاکوبل سفید و مشکی استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه رومیزی جزیره با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – ضخیم

برای تولید شیشه های ناهارخوری با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهاخوری 6 نفره گرد باید از شیشه 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکورتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار می رود و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز ناهارخوری 6 نفره تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره - اینستاگرام

 

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره - واتساپ

 

ابزار لبه شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

  • لول
  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

 

 

از طریق زیر می توان شیشه میز ناهارخوری 6 نفره را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه میز ناهارخوری 6 نفره و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز ناهارخوری 6 نفره مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز ناهارخوری 6 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه روی میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز وسط مبل 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 4 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز ناهارخوری 6 نفره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند