فهرست این مقاله

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

تولید انواع شیشه میز ناهارخوری 8 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

تولید میزهای ناهارخوری با مدل های متنوع در صنایع چوب و مبلمان موجب شده که متخصصین صنعت شیشه و آینه به جهت رواج پیدا کردن میزهای ناهارخوری 8 نفره در خانه های همه مردم عزیز کشورمان ، به سرعت دست به کار شده و انواع شیشه میز ناهارخوری 8 نفره با الگوهای خاص و متفاوت را در کارگاه های صنعتی تولید می کند .

تولید شیشه رومیزی در نمایندگی صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از بروزترین دستگاه های صنعت شیشه مانند دستگاه CNC و MASTER انجام می شود و در واقع می توان شیشه میز ناهارخوری 8 نفره را در الگویی تولید کرد .

ابعاد شیشه میز ناهارخوری 8 نفره نسبت به شیشه میز ناهارخوری 6 نفره حدود 1 متر در طول و 30 سانتی متر در عرض میز بزرگتر می باشد ضمنا اگر طرح میز گرد باشد شعاع شیشه میز گرد 8 نفره 50 سانتی متر بیشتر است .

 

انواع شیشه هایی که می توان در تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره استفاده کرد 

 • شیشه ساده فلوت 
 • شیشه برنز
 • شیشه دودی
 • شیشه کریستال
 • شیشه سندبلاست
 • شیشه ساتینا
 • شیشه لاکوبل رنگی (تمامی رنگ ها)
 • شیشه حکاکی شده
 • شیشه چاپی

ابزار دور شیشه میز ناهارخوری 8 نفره را به دلیل ضخامت شیشه که معمولا 8 میل و 10 میل است می توان به صورت دیاموند ، تخت براق ، تراش دو پله و سه پله زد اینکه کدامیک از ابزارها مناسب میز شماست بستگی به شکل میز دارد .

برای میزهایی که فقط از چند پایه تشکیل شده است و به عبارتی روی پایه های میز هیچ گونه صفحه ای قرار داده نشده باید از  شیشه میز ناهارخوری 8 نفره ی 12 میل ، 15 میل و 20 میل استفاده کرد زیرا در این صورت شیشه به تنهایی باید وزن وسایل روی میز را تحمل کند ، زمانی که صفحه چوبی زیر میز ناهارخوری قرار می گیرد .

 

فرآیند تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند

روند کاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین شکل است که پس از تماس شما مشتریان گرامی تیم فنی صنایع کولیوند جهت اندازه گیری دقیق و همچنین الگو گرفتن شیشه میز ناهارخوری 8 نفره به منزل شما خواهد آمد پس از اندازه گیری دقیق رنگ شیشه با مشورت شما مشخص شده و با توجه به ابعاد میز و استانداردهای موجود ضخامت شیشه تعیین می شود .

لازم به ذکر است در صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه میز ناهارخوری 8 نفره ، شیشه میز ناهارخوری 6 نفره و شیشه میز ناهارخوری 4 نفره نیز در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود .

 

به طور کلی دو نوع شیشه میز ناهارخوری 8 نفره وجود دارد :

1- میز ناهارخوری که یک صفحه چوبی روی پایه ها قرار گرفته و شیشه باید روی آن قرار گیرد در این صورت شیشه مورد نظر روی صفحه نصب خواهد شد .

2- میز ناهارخوری که فقط از چند پایه تشکیل شده است و روی پایه صفحه چوبی یا از هر جنس دیگری وجو ندارد به عبارت دیگر شیشه رومیزی روی پایه ها قرار می گیرد که در این صورت در اکثر موارد شیشه به وسیله چسب UV  روی پایه ها چسبانده می شود .

 

نحوه تعیین کردن ضخامت شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

با توجه به اینکه شیشه میز ناهارخوری 8 نفره در ابعاد مختلفی تولید می شود بنابراین ابعاد شیشه روی میز با توجه به ابعاد میز ناهارخوری 8 نفره تعیین خواهد شد به طور مثال برای میز ناهارخوری 1 * 2 شیشه 10 میل باید استفاده شود چرا که با توجه به ابعاد میز اگر شیشه 6 میل یا 8 میل استفاده شود احتمال شکستن شیشه میز ناهارخوری 8 نفره  با کوچکترین ضربه وجود خواهد داشت .

 

میز ناهارخوری 8 نفره شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه میز ناهارخوری 8 نفره از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه ساخت میزهای تمام شیشه ای شروع کرده به طوری که میز ناهارخوری فقط از شیشه تشکیل می شود و همین امر موجب جذابیت این نوع میزها شده است ، هنگام مشاهده آن یک میز تمام شیشه ای را مشاهده خواهید کرد نحوه چسباندن شیشه از طریق روش UV است .

برای تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره دارای الگو باید ابتدا با استفاده از کاغذهای مخصوص الگو ، الگوی میز مورد نظر گرفته شود سپس شیشه را با توجه به الگو با دستگاه CNC و MASTER برش داد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ رنگی روی شیشه ، قادر به چاپ کردن هر نوع تصویری که مد نظر شماست روی شیشه میز ناهارخوری 8 نفره می باشد از همین رو می توانید تصویر مورد نظر خود را از طریق پیام رسان های مخنلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره گرد

برای تولید شیشه میز گرد بر خلاف میز های طرح دار نیازی با الگو گیری میز نیست بلکه با اطلاع از قطر میز می توان شیشه رومیزی را تولید کرد البته میزهای بیضی شکل به دلیل اینکه احتمال نامتقارن بودن میز وجود دارد به الگو گیری نیاز است ، شیشه میز ناهارخوری 8 نفره بیضی معمولا دارای ابعاد 110 * 210 سانتی متر می باشد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره کریستال

از زمانی که شیشه های کریستال در ایران رواج پبدا کرد اغلب شیشه های رومیزی با استفاده از این نوع شیشه ها تولید شد زیرا شفافیت و درخشندگی بسیار بالای این نوع شیشه ها موجب زیباتر شدن میز نیز می شود ، برای تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره معمولا از شیشه های کریستال 10 میل استفاده می شود ضمنا شیشه های کریستال ایرانی تحت عنوان شیشه وین وایت نیز تولید شده است .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره طرح دار 

برای تولید شیشه های رومیزی با الگوهای خاص و پیچیده از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود به طوری که دستگاه MASTER همزمان با برش شیشه ، لبه های آن را ابزار خواهد زد اما دستگاه CNC فقط برای برش شیشه رومیزی طرح دار کاربرد دارد در بین شیشه های رومیزی طرح دار که در واقع دارای الگوی خاصی هستند شیشه میز ناهارخوری 8 نفره بیضی محبوب ترین طرح شیشه طرح دار محسوب می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره رنگی

شیشه های رومیزی رنگی به طور کلی به دو صورت دو رو نما ( ساده ) و یک رو نما یا لاکوبل تولید می شود به طوری که برای تولید شیشه های لاکوبل از دستگاه چاپ روی شیشه استفاده می شود ، در بین شیشه های رومیزی رنگی شیشه برنز و دودی بیشترین کاربرد را دارد چرا که اغلب میزهای ناهارخوری دارای رنگ سفید ، مشکی و قهوه ای هستند و به طبع شیشه میز ناهارخوری 8 نفره دودی و برنز بهترین انتخاب محسوب می شود .

به طور کلی بیش از 50 درصد شیشه میز ناهارخوری 8 نفره با استفاده از شیشه های دودی تولید می شود البته توجه داشته باشید که شیشه دودی از نظر روشنایی در سه پرده رنگ وجود دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره شفاف

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی تمایلی به استفاده از شیشه های رومیزی رنگی بلکه استفاده از شیشه شفاف رومیزی را ترجیح می دهند ، شیشه شفاف در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه میز ناهارخوری 8 نفره شفاف تنها شیشه رومیزی محسوب می شود که برای همه ی میزهای ناهارخوری می توان استفاده کرد .

 

َشیشه میز ناهارخوری 8 نفره مات

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی از شیشه های مات برای تولید شیشه های رومیزی از جمله شیشه میز ناهارخوری استفاده می کنند البته باید با توجه به نوع طراحی فضای داخلی رنگ و طرح شیشه های رومیزی را انتخاب کرد به طور مثال برای میزهای استیل نقره ای و طلایی بهتر است که از شیشه میز ناهارخوری 8 نفره مات بکار برد در این صورت قواعد طراحی دکوراسیون نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره چوبی

میزهای ناهارخوری چوبی به دلیل وجود صفحه چوبی روی پایه ها مقاومت بالایی داشته و به شیشه های با ضخامت بالا نیاز ندارد بلکه با استفاده از شیشه 8 میل می توان یک شیشه رومیزی مناسب را تولید کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره استیند گلاس

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که از ترکیب فرآیند های سندبلاست ، حکاکی ، اسیدکاری و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، این نوع شیشه ها با نام شیشه استیند گلاس نیز شناخته شده است .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره هوشمند

طرح خاصی از شیسشه های رومیری که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق ار کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز ناهارخوری 8 نفره هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه میز ناهارخوری هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع شیشه رومیزی معرفی شده است قیمت شیشه میز ناهارخوری هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان طرح ورساچه را روی شیشه میز ناهارخوری 8 نفره حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی روی میز ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره اکریلیک

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از رنگ های اکلیلی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، فرآیند تولید این نوع شیشه های رومیزی بسیار زمانبر و پیچیده است ضمنا شیشه میز ناهارخوری 8 نفره اکریلیک در واقع یک اثر هنری محسوب می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی کشورهای مختلف قرار گرفته است .

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره اکریلیک محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 دردصد سفارشات شیشه های رومیزی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره تاشو

در این طرح میز از چند تکه صفحه چوبی تشکیل شده است که به صورت تاشو روی هم قرار می گیرند ، شیشه های رومیزی این طرح نیز به صورت چند تکه خواهد شد و در صورت لزوم از یکدیگر جدا خواهند شد ،

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره رفلکس 

شیشه های رفلکس با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است که اغلب به عنوان شیشه آینه ای نیز شناخته شده است ، شیشه رفلکس در رنگ های مختلفی مانند طلایی ، دودی و برنز وجود دارد ، شیشه میز ناهارخوری 8 نفره رفلکس اغلب برای میزهای استیل و به طور کلی فلزی استفاده می شود به نوعی ترکیب این نوع شیشه ها با میزهای چوبی مناسب نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره اکلیلی 

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه پاشیده می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رومیزی رنگی لاچری نیز شناخته شده است و در پروژه های لوکس ساختمانی استفاده می کنند شیشه میز ناهارخوری 8 نفره اکلیلی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره اکلیلی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از این شیشه ها جهت ارتقای سطح طراحی داخلی و تزیین فضای داخلی بکار می برند .

 

ابزار شیشه میز ناهارخوری 8 نفره 

 • لول براق
 • تخت براق
 • تراش ( پخ )
 • تراش دو پله
 • تراش سه پله
 • تراش انگشتی
 • دیاموند

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره دو پله

ابزارهای مختلفی را می توان بر روی شیشه میز ناهارخوری اعمال کرد اما ابزار دو پلهDouble OG ) و دیاموند ( Flat Edge ) دارای محبوبیت بیشتری هستند علاوه بر این دو نوع ابزار تراش انگشتی و پخ را می توان روی شیشه میز ناهارخوری اعمال کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره چاپی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت رنگی ایجاد می شود ، شیشه چاپی رومیزی برخلاف پارتیشن شیشه ای چاپی به صورت خام می باشد به طور مثال در برخی از طرح ها تصاویر میوه و سبزیجات سه بعدی روی شیشه میز ناهارخوری 8 نفره چاپ می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره سه بعدی

همانطور که در قسمت قبلی شرح داده شد با استفاده از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت رنگی ایجاد می شود که جدیدترین آن تصاویر و طرح های سه بعدی گرافیکی است .

 

تولید میز شیشه ای ناهارخوری 8 نفره 

در طرح های جدید تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه میز ناهارخوری 8 نفره ، میزهای شیشه ای ناهارخوری نیز اجرا شده است به طوری که حتی پایه های میز نیز از شیشه تشکیل شده است .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اینگریوینگ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی ایجاد می شود ، به طور مثال طرح لوزی را می توان روی شیشه میز ناهارخوری حکاکی کرد در این روش دستگاه هوشمند مستر طرح را روی شیشه میز ناهارخوری 8 نفره تراش خواهد داد و به نوعی شیشه کنده کاری می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های میز ناهارخوری که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود به طور مثال می توان حاشیه دور شیشه میز ناهارخوری 8 نفره را به پهنای 5 سانتی متر اسیدکاری کرد و نمای زیبایی را روی شیشه ایجاد کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره با پایه سنگی

برخی از میزهای ناهارخوری 8 نفره از 2 یا 3 پایه سنگی تشکیل شده اند که شیشه های کریستال 20 میل شفاف و رنگی روی آن قرار خواهد گرفت ، البته رنگ شیشه باید با توجه به رنگ پایه ها تعیین گردد به طور کلی شیشه میز ناهارخوری 8 نفره کریستال که روی پایه های سنگی قرار دارد مدرن ترین نوع شیشه رومیزی در سراسر دنیا محسوب می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره لمینت

یکی دیگر شیشه های رومیزی خاص که دو عدد شیشه با ابعاد و اشکال مختلف توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود شیشه های لمینت حتی اگر شکسته شوند ذرات آن از هم جدا نخواهد شد ، به طور مثال در طرح های جدید دو عدد شیشه میز ناهارخوری 8 نفره گرد با قطرهای مختلفی به صورت لمینت روی هم قرار می گیرند .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رومیزی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده خواهد گرفت ، شیشه میز ناهارخوری 8 نفره اکلیلی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی ساختمان های مسکونی بکار می برند .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره جزیره 

برای تولید شیشه های رو جزیره باید از شیشه های لاکوبل سفید و مشکی 10 میل و 20 میل استفاده کرد ، این نوع از شیشه های رومیزی در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزار خواهند گرفت ، به طور مثال برای تولید شیشه میز جزیره با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل لاکوبل بکار برد بدین شکل علاوه بر مقاومت مناسب شیشه از نمای زیبایی نیز برخوردار خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد ، به طور مثال برای یک میز ناهارخوری با طول 240 سانتی متر و عرض 110 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره تمام شیشه ای 

جذاب ترین طرح میزهای ناهارخوری که تمام متریال آن از شیشه تشکیل شده است این نوع میزها به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز خم طرح جدیدترین محسوب می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره شامپاینی 

برای میزهای قهوه ای رنگ باید از شیشه های برنز و شامپاینی استفاده کرد که اغلب برای میزهای چوبی قهوه ای کم رنگ از شیشه شامپاینی 8 میل و 10 میل با ابزار پخ و تراش دو پله بکار می رود .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره تولد 

برای تولید میزهای مخصوص تولد باید از شیشه های چاپی که شخصیت های انیمیشنی ، سوباسا و پینیکیو روی آن وجود دارد استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، شیشه های میز تولد در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری بیضی 120 * 270 سانتی متر باید از شیشه 12 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی خاص از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز ناهارخوری 8 نفره تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره 20 میل 

در پروزه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره رامات 

در این طرح از شیشه های رامات با ضخامت بیش از 10 میل جهت تولید شیشه رومیزی استفاده می شود به طور مثال برای یک میز ناهارخوری سفید ناهارخوری از شیشه 12 میل بکار می رود ، شیشه های رامات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره - اینستاگرام

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه میز ناهارخوری 8 نفره به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش شیشه میز ناهارخوری 8 نفره در ابعاد مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز ناهارخوری 8 نفره مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه میز ناهارخوری 8 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود چنانچه هر گونه مشکلی پس از تحویل سفارش به وجود آمد تیم پشتیبانی اقدام به رفع مشکل خواهد کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهرخوری 8 نفره

شیشه میز ناهرخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 نفره

شیشه میز ناهارخوری 8 میل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز ناهارخوری 8 نفره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterst.com

تیم تحریریه کولیوند