فهرست این مقاله

شیشه میز ناهار خوری

تولید انواع شیشه میز ناهارخوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

به طور حتم همه شما حداقل یک بار شیشه روی میز ناهارخوری در خانه را تهیه کردید لذا این نوع شیشه پرکاربردترین شیشه تزینی خانه ها محسوب می شود از طرف دیگر با توجه به ساخت میزهای ناهارخوری با الگوهای خاص تولید شیشه میز ناهارخوری هم در الگوهای خاصی در صنایع شیشه و آینه کولیوند بسیار بیشتر شده است از همین رو با استفاده از دستگاه CNC هر الگویی را می توان ایجاد کرد .

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی هم باید از دستگاه MASTER استفاده کرد لذا شیشه های با الگوهای خاص که فرآیند های متفاوتی باید روی آن انجام داد را نمی توان با دستگاه CNC  انجام داد به عنوان مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری که دور میز دارای دالبری های نامتقارن و نازکی است باید از دستگاه MASTER استفاده کرد چرا که شیشه به طور همزمان ابزار هم زده می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه رومیزی در ایران با بهره گیری از بروزترین دستگاه های تولید شیشه رومیزی تا کنون بیش از 500 طرح مختلف شیشه میز ناهارخوری را اجرا کرده است ، برای مشاهده نمونه کارهای شیشه میز ناهارخوری و سایر شیشه های روی میز که توسط صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید و اجرا شده است می توانید به منوی نمونه کارها در بالای صفحه مراجعه نمایید .

با توجه به اینکه صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت مستقیم شیشه میز ناهارخوری را به فروش می رساند و هیچ گونه واسطه ای بین ما و شما مشتریان گرامی وجود نخواهد داشت قیمت شیشه رومیزی تعیین شده در صنایع شیشه کولیوند بسیار مناسب تر از سایر مراکز فروش می باشد .

 

برای میز ناهارخوری شیشه چند میل استفاده کنم ؟

مهم ترین پارامتر در انتخاب شیشه میز ناهارخوری تعیین ضخامت شیشه مورد نظر است چرا که اگر ضخامت شیشه طبق استاندارد های مشخص شده انتخاب نشود شیشه پس از مدت کوتاهی شکسته خواهد شد و اگر هم ضخامت شیشه بیشتر از حد استاندارد باشد میز ناهار خوری به دلیل تحمل وزن سنگین شیشه دچار شکستگی خواهد شد .

پارامتر بعدی انتخاب رنگ شیشه میز ناهارخوری است لذا رنگ شیشه باید مطابق با رنگ میز تعیین شود در این مورد هم اگر رنگ مناسب برای شیشه انتخاب نشود هنگامی که شیشه روی میز قرار می گیرد مخاطب را دلسرد خواهد کرد ، پارامتر بعدی هم انتخاب ابزار دور شیشه میز ناهارخوری است که این مورد کاملا بستگی به سلیقه شما مشتریان گرامی خواهد داشت .

بحث مهم دیگر در رابطه با انتخاب شیشه میز ناهارخوری رنگ آن است توجه داشته باشید که رنگ شیشه باید با توجه به رنگ میز انتخاب شود لذا بهتر است که هنگام سفارش شیشه میز ناهارخوری ، عکس میز مورد نظر را برای کارشناسان صنایع شیشه کولیوند ارسال نمایید تا با راهنمایی های لازم بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید .

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز ناهارخوری 8 نفره ، شش نفره را در طرح های مختلف مستطیلی ، مربعی ، گرد و منجنی دار تولید می کند به عبارتی هر الگویی که مد نظر داشته باشید که با دستگاه CNC و MASTER پیاده سازی خواهد شد .

معمولا برای شیشه میز ناهارخوری 6 و 8 نفره از شیشه 8 میل و برای میزهای ناهارخوری 10 نفره از شیشه 10 میل استفاده می شود البته طرح میز و ابعاد دقیق آن در تعیین ضخامت شیشه تاثیرگذار خواهد بود به عنوان مثال برای میز غذاخوری که فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است و شیشه میز ناهارخوری روی پایه ها قرار می گیرد باید از شیشه 12 میل ، 15 میل و 20 میل بسته به ابعاد آن استفاده کرد .

 

انواع شیشه میز ناهارخوری صنایع شیشه و آینه کولیوند 

1- شیشه ساده فلوت (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل)

2- شیشه ساده کلیر  (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل)

3- شیشه کریستال  (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل)

4- شیشه سندبلاست  (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل)        ➡   شیشه میز ناهارخوری

5- شیشه ساتینا  (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل)

6- شیشه چاپی  (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل)

7- شیشه حکاکی شده  (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل)

8- شیشه رنگی (6 میل ، 10 میل)

9- شیشه کلیر سکوریت رنگی

10 -شیشه دودی 6 میل و 10 میل

انواع ابزار دور شیشه میز ناهارخوری صنایع شیشه و آینه کولیوند 

  • لول ساده
  • لول براق
  • لول تخت
  • تراش ساده
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • دیاموند

ابزارهای شیشه میز ناهارخوری هر یک برای نوعی خاصی از میزها مناسب می باشد به طوری که برای میزهایی که دارای صفحه های چوبی هستند تراش ساده و تراش دو پله و برای میزهایی که فاقد صفحه های چوبیست ابزار دیاموند مناسب خواهد بود البته ابزاهای دیگری برای شیشه میز ناهارخوری مانند 45 درجه ، پخ و تراش انگشتی نیز وجود دارد که با توجه به طرح میز مورد استفاده قرار می گیرند .

برای تولید شیشه میز ناهارخوری که از ضخامت بیش از 12 میل برخوردار است می توان از تراش سه پله نیز استفاده کرد در واقع این ابزار خاص ترین و پیچیده ترین ابزار شیشه رومیزی محسوب می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف میز ناهارخوری به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهتری انتخاب جهت تولید شیشه میز ناهارخوری محسوب می شود به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری یک میز 8 نفره باید از شیشه کریستال 10 میل بکار برد بدین شکل نمیا زیبایی روی میز ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری سوپر کلیر

شیشه سوپر کلیر ( supper clear glass ) یک پرده رنگ از شیشه های کریستال شفافیت کمتری داشته و به طبع نبست به شیشه های کریستال از قیمت مناسب تری برخوردار است ، این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تولید می شود در واقع شیشه میز ناهارخوری سوپر کلیر هم شفافیت بالایی داشته و هم دارای قیمت مناسبی است به همین دلیل اغلب شیشه های میز ناهارخوری با استفاده از این نوع شیشه ها تولید می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری گرد

امروزه اغلب میزهای ناهارخوری چوبی به شکل گرد تولید می شوند و معمولا هم از شیشه برنز و دودی به عنوان شیشه روی میز ناهارخوری استفاده می شود که با توجه به قطر میز ضخامت شیشه تعیین خواهد شد ، معمولا برای میزهای ناهارخوری گرد دارای صفحه چوبی از شیشه های 8 میل و 10 میل استفاده می شود و برای میزهای گرد پایه دار از شیشه میز ناهارخوری 15 میل و 20 میل بکار برده می شود .

برش شیشه میز ناهارخوری بیضی متفاوت از حالت گرد است جرا که میزهای بیضی دارای دو قطر هستند از همین رو باید الگوی میز با کاغذهای الگو گرفته شده اگر میز فقط دارای پایه است با نرم افزار اتوکد الگو ترسیم می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری رنگی

با تولید شیشه های رومیزی رنگی براحتی می توان رنگ شیشه را با توجه به رنگ میز ناهارخوری انتخاب کرد و در واقع اصول طراحی دکوراسیون داخلی که یکی از آن ها ترکیب صحیح رنگ ها می باشد اجرا می شود ضمنا شیشه میز ناهارخوری رنگی به دو صورت دو رو نما ( ساده ) و یک رو نما یا لاکوبل وجود دارد ، شیشه لاکوبل رنگی با استفاده از دستگاه چاپ تولید می شود .

به طور کلی شیشه میز ناهارخوری رنگی دو رو نما به سه دسته برنز ، دودی و مسی تقسیم می شود در حالیکه شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکوبل رنگی در طیف وسیع رنگی تولید می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری طرح دار

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های چاپ روی شیشه و سندبلاست قادر به تولید شیشه های رومیزی طرح دار رنگی و مات می باشد ، طرح های مختلف دو بعدی و سه بعدی روی شیشه ایجاد می شود ، در طرح های جدید تولید شده شیشه میز ناهارخوری در رنگ های شاد و انرژی بخش تولید می شود چرا که برخی از رنگ ها موجب افزایش اشتها در انسان می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری سه بعدی

طرح های جدید شیشه های رومیزی چاپی اغلب به صورت سه بعدی تولید می شود به طور مثال تصاویر حیوانات ، طبیعت و غذاها به صورت سه بعدی روی شیشه به صورت رنگی چاپ خواهد شد چنانچه تصویر سه بعدی خاصی را جهت چاپ روی شیشه میز ناهارخوری مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز ناهارخوری دودی

برای میزهای ناهارخوری که دارای رنگ های مشکی و سفید هستند بهتر است که از شیشه دودی رومیزی استفاده شود زیرا ترکیب صحیح رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی نفش بسزایی دارد ، در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز ناهار خوری دودی به دو صورت تیره و روشن وجود دارد قیمت شیشه های دودی تیره رنگ از شیشه های دودی روشن بیشتر است .

 

شیشه میز ناهارخوری برنز

شیشه رومیزی برنز برای میزهای ناهارخوری قهوه ای رنگ انتخاب مناسبی محسوب می شود صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های برنز را در ضخامت های 6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل و 15 میل عرضه می کند ، توجه داشته باشید که هرچه ضخامت شیشه میز ناهارخوری برنز بیشتر شود به طبع رنگ شیشه تیره تر به نظر می رسد به طور مثال ششه 20 میل برنز کاملا قهوه ای تیره خواهد بود .

 

شیشه میز ناهارخوری شفاف

برخی از افراد تمایلی به استفاده از شیشه های رنگی رومیزی ندارند بلکه شیشه های شفاف رومیزی را به آن ها ترجیح می دهند ، شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود ، اگر رنگ میز سفید است باید از شیشه میز ناهار خوری شفاف کریستال استفاده کرد چرا که در صورت استفاده از شیشه فلوت و کلیر رنگ سبز شیشه به وضوح دیده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری چاپی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ می توان طرح های مختلف دو بعدی و سه بعدی را روی شیشه ایجاد کرد به طور مثال در شرکت های معتبر لوگوی مجموعه روی شیشه های رومیزی چاپ می شود ، چنانچه طرح خاصی به منظور چاپ روی شیشه میز ناهارخوری در نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز ناهارخوری مات

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم بندی می شود ، از نظر ظاهری این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی دارند با این تفاوت که شیشه ساتینا به صورت طرح دار تولید نمی شود ، به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری که پایه های میز از رنگ سفید تشکیل شده است از شیشه مات سندبلاست و ساتینا استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری چوبی

بیش از 70 درصد میزهای ناهارخوری از جنس چوبی تشکیل شده اند و به طور کلی به دو دسته میزهای صفحه دار چوبی و پایه دار چوبی تقسیم می شوند که به طبع برای میزهای پایه دار از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل استفاده می شود ، با توجه به اینکه اغلب میزهای ناهارخوری چوبی از رنگ قهوه ای تشکیل شده اند باید از شیشه برنز برای تولید شیشه میز ناهارخوری استفاده کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری حکاکی شده

نوع دیگری از شیشه های طرح دار که با استفاده از دستگاه ENGRAVING طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی می شود ، به طور مثال در سازمان ها های اداری لوگوی مجموعه روی شیشه ایجاد می شود ، چنانچه طرح خاصی به منظور حکاکی روی شیشه میز ناهارخوری در نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز ناهارخوری اسید کاری شده

جدیدترین نوع شیشه های میز ناهارخوری طرح دار که الگوهای مختلفی روی شیشه اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است ، برای تولید شیشه میز ناهارخوری اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت برش روزرنگ و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری اکریلیک

یکی دیگر از شیشه های رومیزی طرح دار که با اسنفاده از رنگ اکریلیک و قلم حروف الفبا به صورت سنتی روی شیشه طراحی می شود این نوع شیشه های رومیزی برای خانه هایی که دارای معماری و دکوراسیون سنتی است مناسب است ، شیشه میز ناهارخوری اکریلیک در واقع یک اثر هنری محسوب می شود به همین دلیل از قیمت بالایی نسبت به سایر شیشه های رومیزی طرح دار برخوردار است .

 

شیشه میز ناهارخوری چند تکه

طرح خاصی از میزهای ناهارخوری که دو یا n شیشه رومیزی روی هم قرار خواهد گرفت به طور مثال در برخی از طرح های میز ناهارخوری دو عدد شیشه میز گرد با قطر های مختلف روی هم قرار می گیرد برای مثاال دیگری می توان میزهای ناهارخوری اشاره کرد که به صورت تاشو است در این حالت از شیشه میز ناهارخوری دو تکه استفاده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری با الگوی خاص

برخی از میزهای ناهارخوری دارای طرح خاصی هستند و دالبرهای دور میز بسیار تند و با فاصله کوتاه است به همین دلیل باید از دستگاه master برای برش شیشه استفاده کرد ، این نوع شیشه  های رومیزی از قیمت بالایی برخوردار هستند البه توجه داشته باشید که قبل از برش شیشه توسط دستگاه باید الگوی شیشه میز ناهارخوری مورد نظر توسط کاغذهای الگو  و مدادهای مخصوص گرفته شود .

 

شیشه میز ناهارخوری لمینت

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که دو عدد شیشه با ابعاد و اشکال مختلف توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند ، شیشه های لمینت از ایمنی بسیار زیادی برخوردار است و حتی اگر شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد به طور مثال می توان به شیشه میز ناهارخوری گردی اشاره کرد که از دو عدد شیشه گرد با قطر های مختلف تشکیل شده است .

شیشه میز ناهارخوری لمینت دو لایه برای خانه هایی که افراد خردسال وجود دارد بهترین گزینه محسوب می شود بدین شکل حتی با وجود شکسته شدن شیشه آسیبی به کسی وارد نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری خم

یکی دیگر از طرح های خاص شیشه رومیزی که لبه های شیشه به سمت پایین خم شده است این نوع رومیزی اغلب روی پایه های فلزی قرار می گیرند ، برای تولید شیشه خم از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا استفاده می شود شیشه میز ناهارخوری خم در کشورهای ایتالیا ، فرانسه ، آلمان و هلند در ساختمان های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری مرمریت

یکی از نادرترین شیشه های تولید شده در صنعت شیشه که شباهت بسیار زیادی به سنگ مرمریت دارد و از قیمت بسیار بالایی نیز برخوردار است ، این نوع شیشه ها در کشور ایتالیا تولید می شود به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره ی مرمریت تقریبا حدود 10 میلیون تومان باید هزینه کرد که به هیچ عنوان توجیه اقتصادی را به دنبال ندارد .

 

شیشه میز ناهارخوری با صفحه چوبی طرح دار

برای میزهایی که روی صفحه چوبی نقش و نگارهای زیبایی وجود دارد باید از شیشه های شفاف استفاده کرد در این صورت علاوه بر جلوگیری از آسیب به میز ، طرح روی میز نیز مشاهده خواهد شد فرآیند تولید شیشه میز ناهارخوری با صفحه چوبی به گونه ای است که ابتدا الگوی میز گرفته می شود سپس شیشه با ضخامت متاسب با ابعاد میز و طبق الگو برش داده خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری با پایه های استیل

یکی دیگر از طرح های خاص شیشه رومیزی که شیشه روی تعدادی پایه استیل توسط چسب های لیزری چسبیده می شود به طوری که به دلیل تابش نور ماورا بنفش اثری از چسب روی شیشه مشاهده نخواهد شد ، در طرح های جدید تعدادی پایه استیل گرد روی زمین قرار گرفته و شیشه میز ناهارخوری با ضخامت 16 میل یا 20 میل روی پایه ها توسط چسب UV چسبیده خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری با پایه های سنگی

در این طرح تعدادی پایه سنگی مدرن در قسمت مورد نظر قرار داده شده سپس شیشه 16 میل یا 20 میل کریستال یا اکسترا کلیر روی سنگ ها قرار داده می شود ، این نوع از شیشه رومیزی با نام شیشه رومیزی مدرن نیز شناخته شده است به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره با پایه های سنگی مدرن و پایه های استیل طلایی و نقره ای از شیشه 20 میل کریستال استفاده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری استیند گلاس

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که از ترکیب فرآیند های سندبلاست ، ساتینا ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه استیند گلاس با نام شیشه دکوراتیو رنگ نیز شناخته شده است ، برای تولید شیشه میز ناهارخوری استیند گلاس ابتدا طرح مورد نظر در نرم افزار کورل ترسیم شده سپس توسط دستگاه کاتر پلاتر طرح روی برچسب های روزرنگ ایجاد می شود در نهایت هم برچسبی روی شیشه ی مورد نظر چسبیده خواهد شد .

شیشه میز ناهارخوری در کشورهای آمریکای جنوبی مانند مکزیک ، اروگوئه و پاراگوئه به عنوان شیشه میز ناهارخوری با پایه های استیل طلایی و نقره ای مدرن و کلاسیک استفاده می شود ، این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم برخوردار می باشد .

 

شیشه میز ناهارخوری هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، لازم به ذکر است شیشه میز ناهارخوری هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه میز ناهارخوری هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه روی میز ناهارخوری معرفی شده است قیمت شیشه میز ناهارخوری هوشمند دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

ابعاد شیشه میز ناهارخوری 

میزهای ناهارخوری 6 نفره دارای طول 180 سانتی متر و عرض 90 سانتی متر ، میز ناهارخوری 8 نفره دارای طول 200 سانتی متر و عرض 110 سانتی متر و میزناهارخوری 10 نفره دارای طول 280 سانتی متر و عرض 120 سانتی متر می باشد .

 

شیشه میز ناهارخوری اکریلیک

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ضمنا شیشه میز ناهارخوری اکریلیک در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند در ساختمان های لوکس استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

شیشه میز ناهارخوری اکریلیک در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها جهت تزین فضای داخلی ساختمان بکار می برند ضمنا شیشه میز ناهارخوی اکریلیک محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های رومیزی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری رفلکس 

شیشه های رفلکس با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که یک طرف شیشه رنگی و طرف دیگر آینه می باشد ، این نوع شیشه ها در رنگ های مختلفی وجود دارد ، شیشه میز ناهارخوری رفلکس در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود ، این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

شیشه میز ناهارخوری جزیره

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره نیز می توان از شیشه های شفاف و رنگی یک رو نما استفاده کرد به طور مثال برای یک جزیره بزرگ سفید باید از شیشه لاکوبل سفید کریستالی بکار برده شود به طور مثال برای تولید شیشه ناهارخوری جزیره با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل لاکوبل سفید و مشکی بکار برد بدین صورت مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود .

 

شیشه میز ناهارخوری ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری با طول 220 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز ناهارخوری شامپاینی 

برای میزهای قهوه ای ناهارخوری می توان از دو نوع شیشه برنز و شیشه شامپاینی استفاده کرد ، اغلب برای میزهای چوبی قهوه ای کم رنگ از شیشه شامپاینی 8 میل و 10 میل بکار برده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع از شیشه های رومیزی در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و فضای داخلی را تاثیر قرار خواهد داد .

 

شیشه میز ناهارخوری با پابه فلزی

این طرح از شیشه های رومیزی از ترکیب شیشه و استیل تشکیل شده است بدین شکل باید از شیشه های با ضخات بیش از 10 میل استفاده کرد چرا که شیشه به عنوان صفحه میز در نظر گرفته شده است ، شیشه های پایه فلزی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری تاشو

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی خاص از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژ هایی که با کموبد فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز ناهارخوری تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز ناهارخوری 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری رامات 

در این طرح از شیشه های با ضخامت بیش از 8 میل رامات جهت تولید شیشه رومیزی استفاده می شود به طور مثال برای یک میز ناهارخوری هست نفره سفید رنگ بهتر است که از شیشه میز رامات 10 میل بکار برد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است ، شیشه های رامات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

تولید میز ناهارخوری شیشه ای علاوه بر شیشه میز ناهارخوری

برای تولید میزهای تمام شیشه ای باید شیشه ها را به روش UV به هم چسباند ، تولید اینگونه میزها به ویژه میزهای شیشه ای در ابعاد بزرگ باید از یراق های بی رنگ استفاده کرد زیرا وزن شیشه بسیار زیاد خواهد بود ، با توجه به اینکه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از نمای شیشه ای در بخش های مختلف استفاده می شود تولید شیشه میز ناهارخوری رنگی و طرح دار هم نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است .

برای ساخت میز شیشه ای ناهارخوری در ابعاد پایین تر از 2 متر می توان میز شیشه ای خم ناهارخوری را تولید کرد به طوری که ابتدا شیشه میز ناهارخوری را در ابعاد مورد نظر برش داده سپس شیشه را جهت خم کردن وارد کوره خواهیم کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری - اینستاگرام

 

شیشه میز ناهارخوری - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع شیشه میز ناهارخوری به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع شیشه میز ناهارخوری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش شیشه میز ناهارخوری مورد نتظر خود را به صورت حضوری به تیم طراحی ما دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه میز ناهارخوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و. چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

روند کاری ما در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین شکل است که پس از تماس شما با کارشناسان ما تیم فنی جهت اندازه گیری و الگو گرفتن با کاغذ های مخصوص الگو به منزل یا محیط کاری شما خواهند آمد پس از اندازه گیری و الگو گرفتن مرحله تولید شیشه میز ناهارخوری انجام می شود و در نهایت هم شیشه میز ناهارخوری تولید شده مجددا توسط تیم فنی ما جهت نصب به منزل یا محیط کاری شما آورده می شود .

 

صفحات مجازی  صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه شیشه میز ناهارخوری

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری 

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز ناهارخوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedit.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند