فهرست این مقاله

شیشه میز وسط مبل

تولید انواع شیشه میز وسط مبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        0912823524202188621912

 

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه های رومیزی از نظر نوع کاربرد به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند که هر یک از این شیشه های رومیزی برای قسمتی از خانه استفاده می شوند در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی از پرکاربردترین انواع شیشه روی میز یعنی شیشه میز جلو مبلی یا همان شیشه میز وسط مبل بپردازیم ، لازم به ذکر است که کپی کردن مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد .

با جا افتادن سرویس مبلمان در خانه های ایرانی امروزه شاهد تولید طرح های مختلف میزهای مبلمان هستیم به طوری که هر یک از آن ها برای طراحی دکوراسیون خاصی مورد استفاده قرار می گیرند ، شیشه میز وسط مبل در زیبایی میز جلو مبلی و حتی سرویس مبلمان تاثیر بسزایی دارد زیرا اگر تا به حال توجه کرده باشید تنها بخشی از سرویس مبلمان که دارای ساختاری متفاوت از سایر بخش ها می باشد میز جلو مبلی است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند در سال 1388 با راه اندازی یک کارگاه مجزا و بسیار مجهز به دستگاه های خاص تولید شیشه رومیزی اقدام به تولید انواع شیشه میز وسط مبل کرده است و تا کنون بیش از 500 طرح مختلف از این نوع شیشه ها اجرا شده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

انواع شیشه میز وسط مبل 

  • شیشه میز جلو مبلی گرد
  • شیشه میز جلو مبلی کریستال
  • شیشه میز جلو مبلی دودی
  • شیشه میز جلو مبلی رنگی
  • شیشه میز جلو مبلی چاپی
  • شیشه میز جلو مبلی حکاکی شده
  • شیشه میز جلو مبلی سندبلاست

 

شیشه میز وسط مبل کریستال 

برای تولید یک شیشه میز جلو مبلی می توان از شیشه های مختلفی بکار برد اگر بحث هزینه در اولویت شما قرا دارد بهتر است که از شیشه فلوت استفاده کنید اما اگر کیفیت مهم ترین رکن در خرید شیشه میز وسط مبل برای شما محسوب می شود شیشه کریستال یا اکسترا کلیر بهتین انتخاب خواهد بود ، لازم به ذکر است خوشبختانه با تولید شیشه های کریستاال ایرانی تحت عنوان شیشه وین وایت با شفافیت بسیار مطلوب و قیمت مناسب می توان شیشه میز وسط مبل را با استفاده از این نوع شیشه ها تولید کرد .

 

شیشه میز وسط مبل دودی و رنگی

رنگ شیشه میز جلو مبلی باید با توجه به رنگ میز و به طور کلی با توجه به رنگ سرویس مبلمان تعیین شود به عنوان مثال برای یک میز جلو مبلی سفید یا مشکی بهترین گزینه استفاده از شیشه دودی رومیزی می باشد اما برای یک میز جلو مبلی قهوه ای شیشه برنز مناسب خواهد بود بنابراین هنگام خرید شیشه روی میز از صنایع شیشه و آینه کولیوند یک تصویر از سرویس مبلمان برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز وسط مبل طرح دار

با شنیدن این جمله دو موضوع در ذهن تداعی خواهد شد در حالت اول بحث الگوی شیشه خواهد بود یعنی شیشه به چه شکلی برش داده شود اما در حالت دوم بحث طرح روی شیشه مطرح است ، برای تولید شیشه میز وسط مبل با الگوی خاص باید از دستگاه CNC و MASTER جهت برش شیشه استفاده کرد و با دادن الگوی مورد نظر به دستگاه می توان شیشه رومیزی مورد نظر خود را دریافت کنید .

برای تولید شیشه میز وسط مبل طرح دار هم باید از دستگاه سندبلاست ، اینگریوینگ و چاپ روی شیشه استفاده کرد به طوری دستگاه سندبلاست طرح مورد نظر را روی شیشه به صورت مات ( سندبلاست ) درخواهد آورد در حالت دوم دستگاه اینگریوینگ طرح مورد نظر را روی حکاکی خواهد کرد و شیشه طبق طرح تراشیده می شود اما در حالت چاپی طرح روی شیشه میز وسط مبل به صورت رنگی چاپ خواهد شد .

 

شیشه میز وسط مبل دو پله

از ابزارهای مختلفی می توان برای تولید شیشه میز وسط مبل استفاده کرد اما ابزار تراش دو پله به نوعی محبوب ترین نوع ابزار شیشه های رومیزی مجسوب می شود ، ابزارهای دیگری مانند تخت براق ، دیاموند و تراش ساده نیز وجود دارد .

 

شیشه میز وسط مبل 10 میل

بیش از 70 درصد شیشه های رومیزی با شیشه 10 میل تولید می شود چرا که این نوع شیشه ها مقاومت بالایی داشته و وزن آن جهت جا بجایی مناسب است ، شیشه 10 میل در رنگ های دودی ، برنز و مسی وجود دارد .

 

شیشه میز وسط مبل گرد

برای برش شیشه های رومیزی گرد از دو روش دستی و اتوماتیک استفاده می شود به طوری که برای شیشه های با قطر کمتر از 120 سانتی متر از روش دستی و برای شیشه های با قطر بیش از 120 سانتی متر از روش اتوماتیک استفاده می شود .

شیشه میز وسط مبل حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اینگریوینگ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی می شود در واقع طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری) خواهد شد .

 

شیشه میز وسط مبل اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز وسط مبل هوشمند 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه میز وسط مبل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه میز وسط مبل بیضی 

برای تولید شیشه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه میز وسط مبل 20 میل 

در پروزه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

تولید میز شیشه ای علاوه بر شیشه میز وسط مبل

تولید میزهای شیشه ای در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن تاثیر زیادی داشته و در اغلب طراحان دکوراسیون داخای از این نوع میزها به عنوان میز وسط مبل یک ساختمان لوکس استفاده می کنند ، در تولید میز شیشه ای چیزی جز شیشه مشاهده نمی شود .

 

شیشه میز مبل - اینستاگرام

 

شیشه میز مبل - واتساپ

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند و سفارش شیشه میز وسط مبل از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز وسط مبل و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز وسط مبل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است سفارشات شیشه میز وسط مبل و سایر شیشه های رومیزی تمامی شهرستان ها نیز پذیرفته می شود و کمتر از 72 ساعت به شهرستان مورد نظر ارسال خواهد شد .

 

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

شیشه میز وسط مبل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز وسط مبل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند