فهرست این مقاله

شیشه میز پینگ پنگ

تولید انواع شیشه میز پینگ پنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

شیشه میز پینگ پنگ

 

شیشه میز پینگ پنگ

میزهای پینگ پنگ تنها میز ورزشی محسوب می شود که شیشه روی آن قرار دارد البته طرح های قدیمی این نوع میزها دارای شیشه نیست ، شیشه های رومیزی پینگ پنگ برای اولین بار در کشور چنی تولید شد و خبلی زود مورد توجه ورزشکاران این رشته قرار گرفت از همین رو سایر کشورهای صاحب سبک در این رشته از جمله ایران روی به استفاده از این نوع میزها آوردند .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی تولید شیشه میز پینگ پنگ در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع از شیشه های رومیزی را تولید کرده است برای مشاهده پروژه های انجام شده به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

فرآیند تولید شیشه میز پینگ پنگ 

برای تولید اینگونه از شیشه ها ابتدا شیشه را ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش می دهیم علت استفاده از دستگاه برش با دقت میلیمتری است سپس شیشه دور شیشه ابزار دیاموند زده خواهد شد این نوع ابزار در واقع یک ابزار تخت محسوب می شود که لبه های شیشه براق نیز خواهد شد در نهایت هم شیشه را جهت سکوریت کردن وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا خواهیم کرد .

لازم به ذکر است پس از خارج کردن شیشه از کوره باید عملیات سردسازی شیشه صورت گیرد تا اینک شیشه به طور کامل به حالت سکوریت تبدیل شود ، شیشه میز پینگ پنگ تنها نوع شیشه رومیزی محسوب می شود که به حالت سکوریت تولید خواهد شد .

 

شیشه میز پینگ پنگ کریستال

همانطور که در مقاله های دیگیر نیز شرح داده شد برای تولید شیشه های رومیزی بهتر است که از شیشه های کریستال استفاده شود چرا که شفافیت بسیار بالای این نوع شیشه ها موجب نمای بهتر میز خواهد شد ، شیشه میز پینگ پنگ کریستال در سه نوع چینی ، بلژیکی و ایرانی وجود دارد که در ضخامت های 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل تولید شده است .

 

شیشه میز پینگ پنگ رنگی

در برخی از کشورها از شیشه های میز پینگ پنگ رنگی استفاده می شود به ویژه اماکن ورزشی نوجوانان و کودکان برای ایجاد تنوع و ایحاد فضای انرژیک تمایل بسیار زیادی به شیشه میز پینگ پنگ رنگی دارند ، در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های رومیزی رنگی با بهره گیری از دستگاه چاپ صورت می گیرد به طوری که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت رنگ شدن داخل دستگاه چاپ قرار داده خواهد شد .

 

شیشه میز پینگ پنگ طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی ایجاد می شود ، چنانچه طرح خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز پینگ پنگ چاپی  

تصاویر مختلفی را می توان روی شیشه های رومیزی پنیگ پنگ ایجاد کرد به عنوان مثال در برخی از طرح های میز پینگ پینگ تصاویر قهرمانان ورزشی این رشته روی شیشه چاپ می شود بدین شکل به نوعی تجلیل از قهرمانان نیز صورت می گیرد در کشور چین تولید چنین شیشه های رومیزی به کرات صورت می گیرد .

 

شیشه میز پینگ پنگ سکوریت

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی از شیشه های سکوریت برای تولید شیشه های میز پینگ پنگ استفاده می کنند ، مقاومت این نوع شیشه ها از شیشه های خم بیشتر است اما از لبه بسیار شکننده می باشد .

 

شیشه میز پینگ پنگ حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوهای ورزشی را روی شیشه میز پینگ پنگ حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی روی میز ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز پینگ پنگ لمینت

برای ساخت میزهایی شیشه ای پینگ پنگ که ابعاد آن بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید از شیشه های لمینت استفاده کرد ، این نوع شیشه ها توسط لایه PVB تولید می شوند .

 

شیشه میز پینگ پنگ مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

ضخامت شیشه میز پینگ پنگ

برای تولید شیشه های رومیزی پینگ پنگ باید ابعاد میز را در نظر گرفت به عنوان مثال برای تولید شیشه میز پینگ پنگ کوکان معمولا از شیشه های 8 میل سکوریت شده استفاده می شود در حالی که برای تولید شیشه های میز پینگ جوانان و بزرگ سالان معمولا از شیشه های 10 میل سکوریت شده بکار برده خواهد شد .

 

شیشه میز پینگ پنگ رفلکس 

در این طرح از شیشه های رومیزی از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه میز پینگ پنگ 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میز بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش شیشه میز پینگ پنگ به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز پینگ پنگ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز پینگ پنگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز پینگ پنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با کیفیت +A صوروت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز پینگ پنگ

شیشه میز پینگ پنگ

شیشه میز پینگ پنگ

شیشه میز پینگ پنگ

شیشه میز پینگ پنگ

شیشه میز پینگ پنگ

شیشه میز پینگ پنگ

شیشه میز پینگ پنگ

شیشه میز پینگ پنگ

شیشه میز پینگ پنگ

 

حهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز پینگ پنگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند