فهرست این مقاله

شیشه میز کانتر

تولید انواع شیشه میز کانتر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

شیشه میز کانتر

 

شیشه میز کانتر

امروزه با توجه اجرای طراحی دکوراسیون مدرن در ساختمان ها در هر قسمتی از ساختمان طراحی منحصر بفردی ایجاد می شود به طوری که نیاز افراد به بهترین شکل ممکن برطرف شود ، شیشه های رومیزی یکی از مهم ترین بخش های اجرای جنین طراحی محسوب می شود و باید طبق اصول طراحی رنگی و طرح آن تعیین گردد ، شیشه میز کانتر در واقع متداول ترین نوع شیشه رومیزی در آشپزخانه به شمار می رود که جنبه کاربردی و تزیینی دارد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه میز کانتر را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

هرساله مجله های متعددی در رابطه با اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن در کشورهای مختلف منتشر می شود که بخش مهمی از آن در رابطه با شیشه های رومیزی می باشد لذا برای تولید یک شیشه میز کانتر باید موارد مختلفی را در نظر گرفت تا اینکه شیشه تولید شده با میز مورد نظر همخوانی داشته باشد .

 

شیشه میز کانتر کریستال

از نظر شفافیت شیشه های تولید در صنعت شیشه به سه دسته فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر به دلیل شفافیت بسیار بالا بهترین گزینه جهت تولید شیشه رومیزی محسوب می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل تولید می شود که با توجه به ایعاد میز ضخامت شیشه تعیین می گردد به طور مثال برای تولید یک شیشه میز کانتر با ابعاد 100 * 180 باید از شیشه های 12 میل و 16 میل کریستال استفاده کرد .

 

شیشه میز کانتر رنگی

همانطور که در بالا شرح داده شد تولید شیشه رومیزی باید با توجه به معیارهای مختلفی صورت گیرد یکی از مهم ترین آن ها رنگ میز می باشد ، شیشه رومیزی رنگی به دو صورت ساده یا دو رو نما و لاکوبل یا یک رو نما تولید می شود که شیشه های ساده در رنگ های دودی ، برنز و مسی وجود دارد اما شیشه های لاکوبل رنگی را می توان در طیف وسیع رنگی تولید کرد .

 

شیشه میز کانتر طرح دار

شیشه های طرح دار رومیزی نیز به دو بخش کاملا مجرا تقسیم می شود در حالت اول طرح روی شیشه اعمال می شود اما در حالت دوم شیشه با الگوی خاصی برش داده می شود ، برای تولید شیشه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ و برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست استفاده می شود .

حال اگر بخواهیم شیشه میز کانتر با الگوی خاصی تولید شود باید از دستگاه های CNC و MASTER استفاده کرد به طوری که ابتدا نقشه شیشه با ابعاد دقیق از طریق نرم افزار به دستگاه داده شده سپس دستگاه به صورت اتوماتیک شیشه میز کانتر را در طرح مورد نظر برش می دهد .

 

شیشه میز کانتر گرد

برای تولید شیشه های گرد از دو روش دستی و اتوماتیک استفاده می شود به طوری که برای برش شیشه های گرد با قطر کمتر از 120 سانتی متر از روش دستی و برای برش شیشه های با قطر بیش از 20 سانتی متر از دستگاه CNC بکار می رود .

 

شیشه میز کانتر اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه میز کانتر مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه میز کانتر حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه میز کانتر حکاکی شده جذاب ترین طرح شیشه های رومیزی به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه ها لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز کانتر هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرد و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازه به ذکر است شیشه میز کانتر هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه میز کانتر هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز کانتر معرفی شده است ، قیمت شیشه میز کانتر هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های کانتر ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی بکار می برند .

 

شیشه میز کانتر جزیره

برای تولید شیشه های روی جزیره باید از شیشه لاکوبل سفید و مشکی استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه روی جزیره با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 10 میل لاکوبل بکار برد .

 

شیشه میز کانتر ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز کانتر با ابعاد 150 * 60 سانتی متر باید از شیشه های ضخیم 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز کانتر تولد

برای تولید میزهای تولد باید از شیشه های چاپی که شخصیت های بیرجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی شیشه چاپ شده است استفاده می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

شیشه میز کانتر رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی جدید و مدرن با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه میز کانتر سه بعدی 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که از شیشه های سه بعدی مدرن استفاده می شود این نوع شیشه ها از ترکیب شیشه رنگی ، شیشه طرح دار و آینه های بک لایت تشکیل شده است .

 

شیشه میز کانتر رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز کانتر تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اتشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز کانتر 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز کانتر شیشه ای

در طرح های جدید اجرا شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر تولید شیشه میز کانتر ، میزهای شیشه ای کانتر نیز تولید می شود به طوری که حتی پایه های میز نیز از شیشه تشکیل شده است معمولا این نوع میزها به صورت L تولید می شود و برای ساخت از آن از شیشه 20 میل کریستال استفاده می شود ضمنا به دو روش UV و خم می توان میزهای شیشه ای کانتر را تولید کرد در حالت اول از چسب های UV برای چسبانده شیشه به پایه بکار برده خواهد شد اما در حالت خم شیشه میز کانتر با کوره های با درجه حرارت بسیار بالا تولید می شود .

 

شیشه میز کانتر - اینستاگرام

 

شیشه میز کانتر - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه میز کانتر به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز کانتر و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز کانتر موردنظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز کانتر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه نیز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

شیشه میز کانتر

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز کانتر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراحعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند