فهرست این مقاله

شیشه میز گرد

تولید انواع شیشه میز گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه میز گرد

 

شیشه میز گرد

به طور کلی تولید میزهای با الگوهای خاص نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده که این امر موجب تغییر و تحولاتی در صنعت شیشه هم شده است تا جایی که با رویکار آمدن دستگاه CNC و MASTER می توان هر الگویی را ایجاد کرد حتی میزهایی که دارای تقارن نیستند ، شیشه های رومیزی به طور کلی به شیشه میز مستطیلی ، شیشه میز مربعی ، شیشه میز گرد و بیضی تقسیم بندی می شوند .

شیشه میز گرد را می توان به صورت دستی و با استفاده از ابزار گردبر برش داد اما اگر میز دارای دو قطر متفاوت باشد باید از دستگاه CNC جهت برش شیشه استفاده کرد ، اینکه شیشه ی چند میل برای میز گرد استفاده کرد به طبع بستگی به ابعاد میز دارد .

میزهای گرد نیز مانتد میزهای مستطیلی و مربعی شکل ساده نیاز به الگو گرفتن ندارد اما اگر میز به صورت بیضی تولید شده است باید فرانید الگوگیری جهت تولید شیشه میز گرد صورت گیرد چرا که ممکن است اندازه دو طرف میز با هم یکسان نباشد .

به طور معمول میزهایی که فقط دارای پایه می باشد ضخامت شیشه 20 میل تعیین می شود اما اگر صفحه ی چوبی روی میز قرار داشته باشد معمولا شیشه ی 10 میل به عنوان شیشه میز گرد در نظر گرفته می شود .

در نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز گرد و سایر شیشه های رومیزی در طرح ها و ابعاد مختلفی تولید می شود که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم ، تمامی شیشه های رومیزی با استفاده از شیشه های تولید شده در کشور عزیزمان ایران طراحی شده است به عنوان مثال برای تولید شیشه میز گرد از شیشه های رنگی و کریستال ایرانی بکار می رود .

 

شیشه میز گرد 10 میل و 20 میل

میزهای گرد به دو دسته ی میزهای گرد پایه ای و میزهای گرد دارای صفحه تقسیم بندی می شوند ، برای میزهایی گرد پایه ای باید از شیشه 20 میل و برای میزهای گردی که دارای صفحه هستند از شیشه 10 میل استفاده کرد ، توجه داشته باشید که برش شیشه میز گرد 20 میل باید با استفاده از دستگاه CNC و MASTER صورت گیرد چرا که ضخامت شیشه بالاست و امکان برش به صورت دستی وجود ندارد .

 

شیشه میز گرد دودی 

برای میزهای به رنگ قهوه ای شیشه ی شفاف گزینه ی ایده الی نخواهد بود لذا برای ایحاد نمای یهتر میز بهتر است که از شیشه دودی و برنز به عنوان شیشه روی میز استفاده کرد ، شیشه های دودی و برنز از نظر قیمت حدود 40 درصد از شیشه ی شفاف بیشتر هستند .

برای میزهای قهوه ای رنگ بهتر است که از شیشه میز گرد دودی یا بزنر استفاده کرد زیرا در این صورت هم نمای میز زیباتر به نظر خواهد رسید و هم اینکه اگر میز دارای خط و خش باشد زیر شیشه مشاهده نخواهد شد .

 

شیشه میز گرد کریستال

برای میزهای گرد سفید رنگ و میزهایی که فقط از پایه تشکیل شده است شیشه کریستال 10 میل به بالا با ابزار دیاموند بهترین گزینه محسوب می شود و طراحی دکوراسیون داخلی به میران قابل توجهی جذابتر به نطر می رسد ، شیشه های کریستال به سه دسته شیشه های چینی ، بلژیکی و ایرانی تقسیم می شود که در این بین شیشه میز گرد کرستال ایرانی از قیمت مناسب تری برخوردار است .

 

شیشه میز گرد طرح دار

با استفاده از دستگاه چاپ رنگی و سندبلاست می توان انواع شیشه های رومیزی طرح دار را تولید کرد البته قبل از اینکار باید شیشه توسط گردبرهای دستی و دستگاه CNC به صورت گرد برش داده شود لذا می توانید تصویر مورد نظر خود را جهت تولید شیشه میز گرد طرح دار رنگی برای کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق پیام رسان های مختلف ارسال نمایید .

 

شیشه میز گرد ناهارخوری

میزهای ناهارخوری معمولا دارای ابعاد بزرگی هستند لذا برای برش شیشه رومیزی گرد ناهارخوری باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد قطر شیشه میز ناهارخوری به صورتی است که نمی توان از گردبرهای دستی برای برش گرد شیشه بکار برد .

ضخامت شیشه میز گرد ناهارخوری با توجه به ابعاد آن تعیین می شود به عنوان مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره از شیشه 10 میل و برای میز ناهارخوری 6 نفره از شیشه 8 میل رومیزی استفاده می شود .

برای تولید شیشه میز گرد ناهارخوری 10 نفره اگر میز دارای صفحه چوبی باشد از شیشه های 10 میل اما اگر میز از تعدادی پایه تشکیل شده است نیاز به شیشه 20 میل می باشد البته توجه داشته باشید که تولید شیشه میز گرد 20 میل بسیار زمانبر و طاقت فرساست به همین دلیل قیمت از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

 

شیشه میز گرد جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی برای در هر ست مبلمان ممکن است شکل متفاوتی داشته اما اغلب میزهایی که در چند سال گدشته تولید شده دایره ای شکل بوده و نیاز به شیشه گرد به عنوان شیشه رومیزی خواهد داشت ، شیشه میز گرد جلو مبلی با نام های شیشه میز وسط میل گرد و شیشه میز پذیرایی گرد نیز شناخته شده است .

 

شیشه میز گرد عسلی

میزهای عسلی در اغلب سرویس های مبلمان اداری و خانگی به صورت گرد تولید می شوند و به طبع شیشه روی میز عسلی هم باید به صورت گرد و مطابق شکل میز تولید شود ، معمولا ضخامت شیشه میز عسلی 8 میل در نظر گرفته می شود طرح های جدید ششه میز گرد عسلی به گونه ای است که حتی پایه های میز نیز از شیشه تشکیل شده است که به دو روش خم و UV تولید می شود .

 

شیشه میز گرد اداری

برخی از شیشه های رومیزی اداری نیز به شکل گرد و بیضی تولید می شوند و در اغلب موارد از شیشه های ساتینا و سندبلاست برای تولید این نوع از شیشه های روی میز استفاده می شود در طرح های جدید هم لوگوی شرکت روی شیشه حکاکی می شود ، در بین شیشه های رومیزی اداری معمولا شیشه میز کنفرانس به صورت گرد وجود دارد حتی در طرح های جدید علاوه بر شیشه میز گرد ، میزهای شیشه ای گرد نیز تولید شده است .

 

شیشه میز گرد کنفرانس 

با توجه به اینکه میزهای کنفرانس با هدف جمع کردن اعضای مجموعه در شرکت ها وجود دارد بهتر است که به شکل گرد تولید شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز کنفرانس را در طرح ها و ابعاد مختلف تولید می کند ضمنا برای تولید شیشه میز گرد کنفرانس از شیشه های 16 میل و 20 میل استفاده می شود چرا که این نوع میزها معمولا ابعاد بزرگی داشته و به کرات در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد .

 

شیشه میز گرد آشپزخانه

در آشپزخانه های بزرگ معمولا میزهای مختلفی قرار می گیرد ، یکی از پرکاربردترین آن ها میزهای صبحانه خوری است که اغلب هم به صورت گرد تولید می شود و یک شیشه هم به عنوان شیشه محافظ میز آشپزخانه روی آن قرار داده می شود ، لازم به ذکر است شیشه میز گرد آشپزخانه به دو دسته شیشه های میز کانتر و شیشه میز صبحانه خوری تقسیم می شود که در حالت اول باید از شیشه های با شخامت بالا استفاده کرد .

 

شیشه میز گرد دو پله

ابزارهای مختلفی را می توان روی شیشه میز گرد اعمال کرد اما برای میزهای گرد اغلب از شیشه رومیزی دو پله ( DOUBLE OG ) استفاده می شود ، این ابزار در دو حالت دو پله پهن و باریک وجود دارد یکی دیگر از ابزارهای شناخته شده و با کاربرد زیاد برای میزهای گرد دیاموند یا ( Flat Edge) نام دارد با استفاده از این ابزار لبه های شیشه کاملا صاف شده و موجب زیباتر شدن میز خواهد شد .

 

شیشه میز گرد چوبی

بیش از 60 درصد میزهای گردی که در ایران تولید می شود از جنس چوب ساخته شده است از همین رو معمولا ضخامت شیشه رومیزی چوبی 8 میل در نظر گرفته می شود زیرا صفحه چوبی مقاومت میز را بیشتر خواهد کرد الیته که ابعاد میز در تعیین ضخامت شیشه میز گرد تعیین کننده خواهد بود به عنوان برای میزهای گرد چوبی با قطر 180 سانتی متر از شیشه های 16 میل استفاده می شود .

 

تفاوت شیشه میز گرد و بیضی

توجه داشته باشید که میزهای گرد دارای یک قطر هستند و از همین رو نیازی به الگو گیری ندارند اما میزهای بیضی دارای دو قطر اصلی و فرعی بوده و به دلیل نامتقارن دو طرف میز الگو گرفتن الزامیست ، دلیل ضرورت الگوگیری میزهای بیضی احتمال بالای متقارن نبودن دو طرف میز است در حالیکه میزهای گرد یک قطر داشته و معمولا متقارن می باشد ضمنا برش شیشه میز گرد ساده تر از شیشه میز بیضی است .

 

شیشه میز گرد رنگی

به طور کلی شیشه های رومیزی رنگی به دو صورت دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل تولید می شود به طوری که برای تولید شیشه های یک رو نما از دستگاه چاپ استفاده می شود ، رنگ شیشه باید با توجه به رنگ میز تعیین گردد ، به طور مثال برای تولید میز ناهارخوری گرد قهوه ای باید از شیشه میز گرد برنز استفاده کرد یا برای میز ناهارخوری سفید بهتر است که از شیشه دودی بکار برد .

شیشه میز گرد رنگی لاکوبل در طیف وسیع رنگی تولید می شود چنانچه رنگ خاصی مدنظر دارید می توانید کد رنگ مورد نظر را از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه میز گرد شفاف

شیشه های شفاف را می توان برای میزهای با رنگ های مختلف استفاده کرد به همین دلیل برخی این نوع شیشه ها را به شیشه های رنگی ترجیح می دهند ، شیشه شفاف در ضخامت های 6 میل الی 20 میل تولید می شود ، شیشه شفاف تنها شیشه ای محسوب می شود که برای هر نوع میز گرد رنگی می توان استفاده کرد به عبارتی شیشه میز گرد شفاف با هر میز رنگی تطابق دارد .

شیشه میز گرد چاپی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مجهزترین دستگاه چاپ طرح های مختلفی را می توان به صورت رنگی روی شیشه ایجاد کرد در ضمن تصاویر سه بعدی هم می توان روی شیشه چاپ کرد ، امروزه در شرکت های بزرگ و معتبر لوگوی مجموعه روی شیشه میز گرد اداری چاپ می شود بدین شکل به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

شیشه میز گرد مطالعه

در کتابخانه های بزرگ معمولا میزهای گرد مخصوص مطالعه گروهی وجود دارد که اغلب از جنس جوب است به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب به میز باید از شیشه های رومیزی استفاده کرد ، برای تولید شیشه میز گرد مطالعه نیر باید از شیشه های 10 میل استفاده کرد چرا که این نوع شیشه ها علاوه بر مقاومت بالا از وزن مناسبی جهت جایجایی برخوردار است .

 

شیشه میز گرد مات

برای تولید شیشه های رومیزی مات از شیشه های سندبلاست و ساتینا استفاده می شود تفاوت این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است در حالی که شیشه سانتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، به طور مثال برای تولید شیشه های رومیزی گرد که رنگ پایه سفید است و یا از پروفیل های استیل جهت ساخت پایه استفاده شده باید از شیشه میز گرد مات استفاده کرد .

 

شیشه میز گرد اسید کاری شده

طرح جدیدی از شیشه های های رومیزی مدرن که روی شیشه الگوهای مختلفی اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است ، برای تولید شیشه میز گرد اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه ، پمپ فشار قوی و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

شیشه میز گرد حکاکی شده

با استفاده از دستگاه اینگریوینگ نیز می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های رومیزی حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح های مختلف روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان یک لوگو یا طرح خاصی مانند وکتورهای سه بعدی را روی شیشه میز گرد حکاکی یا اینگریوینگ کرد .

 

َشیشه میز گرد رایانه

برخی از میزهای رایانه نیز به شکل گرد تولید می شوند به طوری که بتوان یک کار گروهی را انجام داد ، برای تولید این نوع از شیشه های رومیزی از معمولا از شیشه های 10 میل ساده و رنگی استفاده می شود به طور مثال برای تولید شیشه میز گرد رایانه ای که دارای قطر 110 سانتی متر است و قهوه ای می باشد باید از شیشه های 10 میل برنز بکار برد .

 

شیشه میز گرد با پایه فلزی

برخی از شیشه های رومیزی گرد نیز روی پایه های فلزی قرار می گیرد به طوری که با استفاده از چسب های UV شیشه روی پایه چسبیده می شود ، چسب UV توسط اشعه فرابنفش روی شیشه قرار خواهد گرفت  .

 

شیشه میز گرد با پایه سنگی

در این طرح میز از تعدادی پایه سنگی تشکیل شده است که توان نگهداری شیشه های ضخیم را دارد ، شیشه رومیزی گرد با پایه های سنگی جدیدترین میز ناهارخوری در دنیا محسوب می شود به طور مثال برای تولید شیشه میز گرد با پایه های سنگی مدرن و دکوراتیو معمولا از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل استفاده می شود .

 

شیشه میز گرد لمینت

طرح دیگری از شیشه های رومیزی دکوراتیو که دو عدد شیشه گرد با قطر مختلف توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند ، ساختار شیشه لمینت به گونه ای است که حتی اگر شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد به طور مثال در طرح های جدید دو عدد شیشه میز گرد با قطرهای مختلف به صورت لمینت روی هم قرار می گیرند .

 

شیشه میز گرد سه بعدی

طرح خاصی از شیشه های رومیزی طرح دار که تصاویر سه بعدی توسط دستگاه چاپ به صورت رنگی روی شیشه ایجاد می شود ، چنانچه تصاویر خاصی مد نظر دارید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید به طور مثال می توان تصاویر طبیعت و میوه ها روی شیشه میز گرد ناهارخوری به صورت سه بعدی چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه میز گرد اکریلیک

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ضمنا شیشه میز گرد اکریلیک یک اثر هنری و تاریخی محسوب می شود از همین رو مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به هنر قرار گرفته است .

 

شیشه میز گرد هوشمند

در این طرح با استفاده از ریموت شیشه های رومیزی مدرن از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز گرد هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت شیشه میز گرد هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه میز گرد رفلکس 

شیشه های رفلکس با نام شیشه آینه نیز شناخته شده است و ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که یک طرف آن شیشه رنگی و طرف دیگر آینه می باشد ، شیشه رفلکس در رنگ های مختلفی تولید شده است شیشه میز گرد رفلکس اغلب برای میزهای استیل طلایی و نقره ای و به طور کلی میزهای فلزی مناسب است بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه میز گرد اکریلیک

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

شیشه میز گرد اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رومیزی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، شیشه میز گرد اکلیلی در طراخی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

شیشه میز گرد محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های رومیزی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

شیشه میز گرد جزیره 

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره باید از شیشه های 10 میل و 20 میل لاکوبل سفید و مشکی استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت ، به طور مثال برای تولید شیشه رومیزی یک جزیره با قطر 150 سانتی متر باید از شیشه های 16 میل سفید و مشکی لاکوبل استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده می شود .

 

شیشه میز گرد شامپاینی

رنگ خاصی از شیشه های رومیزی که یک درجه از شیشه برنز کم رنگ تر است به طور مثال برای میزهای عسلی رنگ باید از شیشه شامپاینی استفاده کرد بدین شکل رنگ شیشه با رنگ میز تاطبق خواهد داشت .

 

شیشه میز گرد ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با طول 220 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر بابد از شیشه 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز گرد تمام شیشه ای

خاص ترین نوع شیشه های میز گرد که تمام متریال آن از شیشه تشکیل شده است این نوع میز ها به دو دسته ی میز شیشه ای لیزری و میز شیشه ای تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد .

 

شیشه میز گرد تولد

برای تولید شیشه های رومیزی مخصوص تولد از شیشه های چاپی که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و پلنگ صورتی روی ان وجود دارد استفاده می شود ، شیشه های میز تولد در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز گرد ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک شیشه میز ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز گرد تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی خاص از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز گرد تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه میز گرد 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های میز گرد بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

ابزار دور شیشه میز گرد

 • لول براق
 • تخت براق
 • تراش ( پخ )
 • تراش دو پله
 • تراش سه پله
 • تراش انگشتی
 • تراش 45 درجه
 • دیاموند

شیشه میز گرد و بیضی معمولا با ابزارهای تراش دو پله ( double og ) و سه پله ( triple og ) تزیین می شود البته ابزار تراش سه پله برای شیشه های رومیزی با ضخامت 15 میل و 20 میل استفاده می شود .

 

شیشه میز گرد

 

انواع شیشه میز گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

 • شیشه  شفاف فلوت
 • شیشه  شفاف کریستال
 • شیشه  برنز
 • شیشه  دودی
 • شیشه  سندبلاست
 • شیشه ساتینا
 • شیشه سکوریت
 • شیشه طرح دار
 • شیشه چاپی
 • شیشه حکاکی شده (Engraving)

 

شیشه میز گرد - اینستاگرام

 

شیشه میز گرد - واتساپ

 

 

 تولید میز شیشه ای گرد علاوه بر شیشه میز گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند  

تولید میز های شیشه ای از زمانی که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید مورد توجه همه ی طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت در ایران هم حدود 3 سال است که میزهای شیشه ای در الگوهای مختلف تولید می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند میز شیشه ای گرد و میزهای شیشه ای با الگوهای خاص را به صورت تمام شیشه ای تولید می کند .

برای تولید میز شیشه ای گرد  ( شیشه میز گرد ) ابتدا باید ابعاد میز تعیین شود و با توجه به ابعاد مورد نظر ، ضخامت شیشه میز گرد هم تعیین شود به طور مثال برای میز شیشه ای با قطر 1 متر باید از شیشه 20 میل اسفاده کرد در مرحله ی بعدی توسط دستگاه CNC شیشه ها برش داده می شود منظور از شیشه ها ، شیشه گرد که به عنوان صفحه ی میز در نظر گرفته می شود و شیشه ای که به عنوان پایه میز قرار داده خواهد شد .

در مهمترین قسمت از تولید میز شیشه ای گرد ( شیشه میز گرد ) توسط فرآیند UV شیشه ها ها طبق الگو به هم متصل خواهند شد ، همان طور که در مقاله های دیگر اشاره شد چسب UV بر خلاف چسب های دیگر دیده نخواهد شد اما فرآیند چسب کاری شیشه به صورت UV بسیار زمان بر و حساس است چرا که دستگاه UV دارای نور ماورا بنفش است و کوچوکترین اشتباهی موجب خسارت های سنگینی به سلامتی فرد خواهد زد .

لازم به ذکر است که با استفاده از شیشه میز گرد می توان میزهای شیشه ای خم هم تولید کرد به طوری که شیشه به صورت یک تکه بوده لبه های آن به شعاع خم مورد نظر به سمت پایین گرد خواهد شد .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاوره رایگان و سفارش شیشه میز گرد

برای اطلاع از قیمت شیشه میز گرد و سفارش ان به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز گرد را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است برش شیشه میز گرد و ساخت میز شیشه ای گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد فنی با تجربه و خبره انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه میز

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

 شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

شیشه میز گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.co.uk

تیم تحریریه کولیوند