فهرست این مقاله

شیشه میز

تولید انواع شیشه میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              0912823524202188621912 

 

شیشه میز عسلی

شیشه میز

امروزه تولید انواع میز ناهار خوری و مبلمان که روی آن شیشه های رنگی دکوراتیو قرار گرفته باشد به وفور در منازل و محیط های کاری دیده می شود که این نوع میزها طبق بررسی های انجام شده  با استقبال مشتریان مواجه شده است البته بسیار بدیهی به نظر می رسد چرا که طراحی دکوراسیون در سراسر دنیا به سمت نمای کرتین وال یعنی نمایی که بخش اعظم آن از شیشه تشکیل شده سوق پیدا کرده است  .

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استعانت از خداوند بزرگ و بلند مرتبه انواع شیشه میز را در رنگ های مختلف و با ضخامت های گوناگون از سال 1383 تا به حال تولید می کند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت :

 

انواع شیشه میز تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- میز ناهارخوری

2- میز عسلی

3- میز تلویزیون

4- میز مدیریت و اداری

5- میز آرایشی

6- میزهای سرویس اتاق خواب

7- میز پیشخوان

8- طبقه های شیشه ای

9- میز جلو میلی

 

نحوه الگو گرفتن شیشه میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند

اگر میز شما دارای منحنی های خاصی باشد یا به عبارت دیگر میز چهار گوش ساده نباشد باید با استفاده از کاغذهای مخصوص الگوی شیشه و مداد شمعی مشکی الگوی میز روی کاغذ کشیده شود در مزحله بعدی اگر الگوی میز را بتوان  با الماس و به صورت دستی برش داد که در کارگاه شیشه توسط تیم فنی برش داده می شود و سپس ابزار دور آن با دستگاه انجام می شود اما چنانچه الگو طوری باشد که نتوان شیشه را به صورت دستی برش داد باید از دستگاه CNC جهت برش شیشه میز استفاده کنیم .

لازم به ذکر است تولید شیشه میز با الگوی خاص و پیجیده با استفاده از دستگاه MASTER صورت می گیرد ، این دستگاه علاوه بر برش شیشه همزمان دور شیشه را نیر ابزار خواهد زد .

 

انواع شیشه های مورد استفاده در شیشه میز صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- شیشه 8 میل ساده

2- شیشه 8 میل رنگی (برنز ، دودی ، آبی … )

3- شیشه 10 میل ساده

4- شیشه 10 میل رنگی (برنز ، دودی ، آبی و …)

5- شیشه 12 میل ساده

6- شیشه 12 میل رنگی

7- شیشه 16 میل ساده

8- شیشه 16 میل رنگی

9- شیشه 20 میل ساده

10 شیشه 20 میل رنگی

 

شیشه میز کریستال

شیشه های کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا نمای میز را به میزان قابل توجهی زیباتر خواهد کرد این نوع شیشه های در ضخامت های 6 میل تا 20 میل در صنایع کولیوند تولید می شوند که با توجه به ابعاد میز ، ابعاد شیشه تعیین خواهد شد ، شیشه میز کریستال نیز به سه دسته شیشه های کریستال ایرانی ، چینی و بلژیکی تقسیم می شود که در این بین کریستال ایرانی علاوه بر شفافیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار است .

 

شیشه میز گرد و بیضی

شیشه های رومیزی گرد و بیضی هر دو با توجه به قطر آن ها اندازه گیری خواهد شد اما با این تفاوت که شیشه رومیزی بیضی دارای دو قطر می باشد در ضمن شیشه میز بیضی را باید الگو گرفت جرا که ممکن است منحنی سمت راست و چپ باهم تفاوت داشته باشد بنابراین برای برش شیشه میز گرد معمولا از گردبرهای دستی و برای برش شیشه رومیزی بیضی از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه میز ناهارخوری

بیشترین سفارش های شیشه رومیزی متعلق به شیشه های میز غذاخوری است که هر کدام از میزها دارای یک شکل و منحنی خاصی است و باید شیشه روی میز هم مطابق با شکل میز ساخته شود ، برای ساخت شیشه میز ناهارخوری باید موارد متعددی را درنظر گرفت که مهم ترین آن ها ابعاد میز و الگوی میز می باشد زیرا با توجه به این دو مورد ضخامت شیشه مشخص خواهد شد .

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره و میز ناهارخوری 8 نفره معمولا 8 میل در نظر گرفته می شود و برای میز ناهارخوری 10 نفره شیشه 10 میل رومیزی استفاده خواهد شد البته این قاعده در صورتی صحیح است که میز دارای صفحه های جوبی باشد اما برای میزهای ناهارخوری 4 نفره در صورت داشتن صفحه چوبی از شیشه رومیزی 6 میل و در صورت نداشتن صفحه چوبی از شیشه رومیزی 8 میل و 10 میل استفاده می شود .

 

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میزهایی که در جلو یا وسط مبل قرار می گیرند معمولا از نوع 8 میل و 10 میل است اگر میز به صورت تمام شیشه ای ساخته شود باید از شیشه 12 میل ، 16 میل و 20 میل بسته به ابعاد میز استفاده کرد ، به شیشه میز جلو مبلی اصطلاحا شیشه میز پذیرایی نیز گفته می شود و در کشورهای مختلفی این نوع میزها در طراحی دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند .

 

شیشه میز عسلی

معمولا شیشه های رومیزی عسلی نسبت به سایر شیشه های روی میز از ابعاد کوچکتری برخوردار است به همین دلیل هم می توان از شیشه 6 میل برای ساخت آن استفاده کرد هر چند که از نظر طراحی دکوراسیون داخلی ضخامت شیشه های رومیزی در یک خانه یکسان باشد بهتر خواهد بود به عبارتی تمامی میزها دارای ضخامت مشابهی باشند .

 

شیشه میز اداری

امروزه با توجه به فراگیر شدن نمای شیشه ای در طراحی دکوراسیون داخلی تولید میز شیشه ای اداری و شیشه های رومیزی که معمولا روی میزهای چوبی و استیل قرار می گیرند با افرایش چشمگیری مواجه شده است ، شیشه های رومیزری اداری انواع مختلفی دارد که می توان به شیشه میز مدیریت ، کنفرانس و رایانه اشاره کرد البته فرآیند تولید هر یک از شیشه های رومیزی اشاره شده  با یکدیگر تفاوت دارد .

 

شیشه میز تلویزیون

میزهای شیشه ای تلویزیون قدیمی با شیشه های لاکوبل رنگی مشکی تولید می شد اما در طرح های جدید و مدرن از شیشه های کریستال برای تولید شیشه های میز تلویزیون و سایر میزهای شیشه ای بکار می رود ، شیشه میز تلویزیون به روش های مختلفی نصب خواهد شد به طور مثال در برخی از طرح ها شیشه روی پایه های فلزی به صورت UV چسبیده می شود .

 

شیشه میز آشپزخانه 

میزهایی که در آشپزخانه وجود دارد به دو دسته میزهای اپن و میزهای صبحانه خوری تقسیم بندی می شود اما در طراحی دکوراسیون داخلی از شیشه ی میز آشپزخانه کریستال جهت اجرای میز شیشه ای استفاده خواهد شد ، معمولا برای میزهای اپن آشپزخانه از شیشه میز 16 میل و 20 میل استفاده می شود البته اگر شیشه روی صفحه چوبی قرار بگیرد از شیشه های 8 میل و 10 میل بکار می رود .

 

شیشه میز پینگ پنگ

در بین میزهای ورزشی میز پینگ پنگ دارای شیشه رومیزی است که معمولا از شیشه 10 میل کریستال یا اکسترا کلیر استفاده می شود از ابزار دیاموند نیز جهت صاف کردن دور شیشه بکار می رود ضمنا شیشه میز پینگ پنگ جزء آن دسته از شیشه های رومیزی محسوب می شود که باید به صورت سکوریت تولید شود لذا شیشه ها پس از برش در ابعاد مورد نظر داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه میز کنسول

با توجه به اینکه کنسول های چوبی در اغلب منازل وجود دارند و براحتی خط و خش روی میز خواهد افتاد بهتر است که از شیشه های شفاف و رنگی روی میز استفاده شود در این صورت به میز آسیبی به میز وارد نخواهد شد ، میزهای کنسول معمولا دارای طول زیاد و عرض کم است به همین دلیل از شیشه های 8 میل و 10 میل می توان برای تولید شیشه روی این نوع میزها استفاده کرد .

 

شیشه میز رنگی

شیشه های رنگی رومیزی به دو صورت یک رو نما و دو رو نما تولید می شود به طوری که برای تولید شیشه های یک رو نما یا لاکوبل از دستگاه چاپ استفاده می شود و رنگ مورد نظر روی شیشه ایجاد خواهد شد ، در بین شیشه های رومیزی رنگی شیشه میز دودی و برنز کاربرد بسیار بیشتری نسبت به سایر شیشه های رومیزی رنگی دارند ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل ، 8 میل ، 10 میل و 12 میل تولید می شوند .

 

شیشه میز شفاف

برخی از افراد تمایلی به استفاده از شیشه های رنگی ندارند و به نوعی شیشه شفاف را ترجیح می دهند صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های شفاف رومیزی را در ضخامت های 6 میل الی 20 میل عرضه می نماید ، همانطور که در مقاله های دیگری نیز اشاره شد شیشه میز شفاف در سه حالت فلوت ، کلیر و کریستال تولید می شود که در این بین شیشه فلوت قیمت مناسبی داشته اما شیشه کریستال شفافیت بالایی دارد .

 

شیشه میز مات

به طورکلی شیشه های مات به دو دسته ی شیشه سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه ها شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است ، برای میزهای سفید رنگ و میزهایی که با استفاده از پروفیل های استیل نقره ای تولید شده است باید از شیشه میز مات ساده و طرح دار بکار برد .

 

شیشه میز مطالعه

برای تولید شیشه رومیزی مطالعه به دلیل ابعاد استاندارد 80 * 120 سانتی متر معمولا ار شیشه های 8 میل استفاده می شود البته نوعی از میزهای مطالعه گروهی نیاز به شیشه های رومیزی 12 میل و 15 میل دارد به طور مثال برای یک میز مطالعه چوبی قهوه ای تک نفره از شیشه میز برنز 8 میل بکار می رود بدین شکل رنگ میز با رنگ شیشه تطابق دارد و شیشه رومیزی از ضخامت مناسبی برخوردار است .

 

شیشه میز خم

در طرح های جدید اجرا شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند از شیشه های خم برای تولید میزهای شیشه ای استفاده شده است به طوری که حتی پایه های میز نیز از شیشه تشکیل شده است ، برای تولید شیشه میز خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

به طور مثال برای تولید میز شیشه ای خم جلو مبلی با طول 120 سانتی متر ، عرض 70 سانتی متر و ارتفاع 40 سانتی متر باید از شیشه میز 15 میل کریستال و رنگی لاکوبل استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود .

 

شیشه میز طرح دار

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ میزهای شیشه ای طرح دار نیز تولید می شود ، چنانچه طرح خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، به طور مثال در هتل ها و رستوران های بزرگ معمولا لوگوی مجموعه روی شیشه میز ناهارخوری و جلو مبلی به صورت سندبلاست و رنگی ایجاد می شود .

 

شیشه میز اسید کاری شده

نوع خاصی از شیشه های رومیزی طرح دار که الگوهای مختلفی روی شیشه اسید کاری می شود ، به این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است ، جهت تولید شیشه میز اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر به منظور برش روزنگ ها و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه میز حکاکی شده

با استفاده از دستگاه مستر ( MASTER ) طرح های مختلفی را می توان روی شیشه های رومیزی حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشده ( کنده کاری ) خواهد شد ، برای تولید شیشه میز حکاکی شده ابتدا طرح مورد به دستگاه داده شده سپس دستگاه به طور اتوماتیک طرح را روی شیشه اعمال خواهد کرد به طور مثال می توان طرح ورساچه را روی لیه شیشه میز ناهارخوری حکاکی کرد و نمای زیبایی را در فضای داخلی ایجاد کرد .

 

شیشه میز آرایش

در سالن های زیبایی و خانه ها میزهای آرایشی با طرح ها و ابعاد مختلف وجود دارد که برای جلوگیری از آسیب به میز باید از شیشه های رومیزی شفاف و رنگی با ضخامت متناسب استفاده کرد ، برای تولید شیشه میز آرایش معمولا از شیشه های 8 میل و 10 میل شفاف و رنگی استفاده می شود در طرح های جدید نیز از شیشه های کریستال بکار برده شده است .

 

شیشه میز لمینت

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که دو عدد شیشه با ابعاد و اشکال مختلف توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود شیشه لمینت حتی اگر شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد ، به طور مثال در طرح های جدید دو عدد شیشه میز گرد با قطرهای مختلف به صورت لمینت روی هم چسبیده می شوند .

شیشه میز پیشخوان

در فروشگاه های بزرگ و کوچک معمولا یک میز پیشخوان وجود دارد که برای جلوگیری از آسیب به میز به دلیل رفت و آمد زیاد باید از شیشه های رومیزی استفاده کرد ، این نوع میزها در ابعاد مختلفی تولید شده است برای تولید شیشه میز پیشخوان معمولا از شیشه های کریستال 16 میل و 20 میل بکار می رود زیرا ممکن است در طول روز اشیای مختلفی روی آن قرار گیرد .

 

شیشه میز هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز هوشمند به دلیل نمای خاص و منحصربفرد با نام های شیشه رومیزی مدرن و شیشه رومیزی لوکس در بین طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده است .

شیشه میز هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی دنیا مانند the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع شیشه رومیزی معرفی شده است قیمت شیشه میز هوشمند ( swichable glass ) تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار رنگی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی در سراسر دنیا از این نوع شیشه ها فقط در پروژه های لوکس و خاص ساختمانی استفاده می کنند .

 

شیشه میز اکریلیک

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که با استفاده از رنگ های اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، فرآیند تولید این نوع از شیشه های رومیزی بسیار زمانبر و پیچیده می باشد  و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ضمنا شیشه میز اکریلیک در ابعاد مختلف یک اثر هنری منحصربفرد و تاریخی محسوب می شود از همین رو مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به هنر در سراسر دنیا مانند ایتالیا و آلمان قرار گرفته است .

 

شیشه میز تاشو 

یکی دیگر از طرح های میز ناهارخوری که به صورت چند تکه است و در صورت لزوم هر لت را می توان تا کرد ، برای تولید این نوع از شیشه های رومیزی از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ضمنا شیشه میز تاشو در کشورهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و سازندگان میزهای چوبی و فلزی قرار گرفته است .

 

شیشه میز با پایه های سنگی

در این طرح میز از تعدادی پایه سنگی طرح دار تشکیل شده است که یک شیشه کریستال ضخیم روی آن ها قرار خواهد گرفت ، این نوع میزها جدیدترین طرح میز ناهارخوری در دنیا محسوب می شود به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره و 10 نفره که میز از تعدادی پایه سنگی مدرن و تزیینی تشکیل شده است از شیشه های 16 میل و 20 میل کریستال یا اکسترا کلیر استفاده خواهد شد .

 

شیشه میز آینه ای 

در این طرح از آینه های رنگی به عنوان شیشه رومیزی استفاده می شود به طور مثال برای یک میز استیل نقره ای رنگ بهتر است که از آینه دودی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، شیشه میز آینه ای اغلب به عنوان شیشه روی میز تلویزیون  و شیشه روی میز کنسول استفاده می شود در کشورهای عربی از این نوع میزها در ساختمان های مسکونی وجود دارد .

 

شیشه میز رفلکس 

شیشه های رفلکس با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که یک طرف شیشه رنگی و طرف دیگر آینه می باشد ، شیشه رفلکس در رنگ های مختلفی تولید می شود .

 

شیشه میز استین گلاس 

شیشه های استین گلاس از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ اکلیلی تشکیل شده است ، این نوع شیشه های با نام شیشه دکوراتیو رنگی و شیشه تیفانی نیز شناخته شده است شیشه میز استین گلاس در تمامی مجله های طراحی دکوراسیون داخلی معتبر دنیا مانند مجله the best design که در سال کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع شیشه رومیزی معرفی شده است .

 

شیشه میز اکلیلی

طرح دیگری از شیشه های رومیزی رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه پاشیده می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناخته شده است و نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره یک میز استیل طلایی بهتر است که از شیشه مشکی اکلیلی استفاده کرد بدین شکل ترکیب رنگ ها در فضای داخلی متناسب خواهد بود .

شیشه میز اکلیلی مدرن و کلاسیک در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، تایلند ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم این کشورها برخوردار می باشد به طور مثال در چین از شیشه میز اکلیلی به عنوان شیشه های رومیزی مدرن استیل استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

شیشه میز اکلیلی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون شناخته شده در دنیا از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند ، شیشه میز اکلیلی محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه میز سه پله 

یکی از جذابترین طرح های شیشه رومیزی بدون تردید شیشه های رومیزی سه پله است برای اینکه ابزار سه پله را روی شیشه اعمال کرد باید از شیشه های 15 میل ، 16 میل و 20 میل بکار برد ، به طور مثال برای تولید شیشه رومیزی ناهارخوری 10 نفره یا پایه های سنگی باید از شیشه 20 میل کریستال سه پله استفاده کرد بدین صورت هم مقاومت شیشه مناسب وده و هم نمای زیبایی خواهد داشت .

 

شیشه میز جزیره

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره معمولا از شیشه های رنگی لاکوبل استفاده می شود ، این نوع شیشه ها در طیف وسیع رنگی تولید خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، به طور مثال برای تولید شیشه میز جزیره با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه های سفید یا مشکی 10 میل کریستال چنانچه ابعاد میز بیشتر باشد باید استفاده کرد .

 

شیشه میز کنفرانس

شیشه های رومیزی اداری به بخش های مختلفی تقسیم بنید می شود که یکی از رایج ترین آن ها شیشه روی میز کنفرانس است این نوع شیشه ها معمولا دارای ضخامت های 10 میل و 15 میل می باشد .

 

شیشه میز سه پله 

جدیدترین ابزار شیشه های رومیزی که با نام سه پله و سه لبه شناخته شده است به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره سه لبه قهوه ای باید از شیشه های رومیزی برنز سه پله مدرن استفاده کرد .

 

شیشه میز ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری قهوه ای 10 نفره باید از شیشه 10 میل برنز بکار برد .

 

شیشه میز تمام شیشه ای 

خاص ترین طرح شیشه میز که تمام متریال آن از شیشه تشکیل شده است این نوع میزها به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میز شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم از محبوبیت بیشتری برخوردار است .

 

شیشه میز شامپاینی 

برای میزهای قهوه ای به طور کلی می توان از دو نوع شیشه برنز و شامپاینی استفاده کرد که اغلب برای میزهای قهوه ای کم رنگ از شیشه شامپاینی 8 میل و 10 میل با ابزار پخ و دو پله بکار می رود .

 

شیشه میز بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع از شیشه های رومیزی در ساختمان های با راحی داخلی لوکس بکار می رود و فضای داخلی را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

 

شیشه میز ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای میز ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های 12 میل سوپر کلیر و رنگی بکار برد .

 

شیشه میز رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهندگرفت .

 

شیشه میز دو طبقه 

در طرح های جدید میزهای تولید شده دارای دو طبقه است به طوری که ابتدا میز مورد نظر ساخته شده سپس طبقه شیشه ای توسط یراق آلات استیل به میز چسبیده خواهد شد ، شیشه های دو طبقه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه میز - اینستاگرام

 

شیشه میز - واتساپ

 

انواع ابزار دور شیشه میز صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • لول مات
  • لول براق
  • لول تخت براق
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش (پخ)
  • دیاموند

هر یک از ابزارهای اشاره شده برای طرح خاصی از میزها مناسب است به عنوان مثال برای میزهای گرد و میزهایی که دارای دالبری های متعدد هستند شیشه میز با تراش دو پله مناسب ترین ابزار به شمار می رود .

 

 

نحوه سفارش انواع شیشه میز به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع شیشه میز در ابعاد گوناگون به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش شیشه میز مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

جهت مشاهده نمونه کارهای صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :                نمونه کارها

 

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

شیشه میز

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.tate.org.uk

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند