فهرست این مقاله

شیشه نشکن رومیزی

تولید شیشه نشکن رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

شیشه نشکن رومیزی

 

شیشه نشکن رومیزی

با توجه به اینکه شیشه های نشکن یا سکوریت از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است در اغلب پروژه ها از این نوع شیشه ها استفاده می شود اما توجه داشته باشید که لبه های شیشه نشکن رومیزی بسیار حساس می باشد و با اصابت کوچکترین ضربه ای شیشه پودر خواهد شد به همین دلیل بهتر است که برای تولید شیشه های رومیزی از شیشه خام بکار برده شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه نشکن رومیزی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه نشکن رومیزی همانطور که در سطر اول مقاله شرح داده شد دارای مقاومت زیادی است اما اگر چنانچه اجسام فلزی و شکستنی مانند قاشق به بشقاب اصابت کند شیشه پودر خواهد شد در صورتی که شیشه خام فقط لب پر می شود .

 

شیشه نشکن رومیزی – شیشه میز ناهارخوری

متداول ترین نوع شیشه رومیزی که امروزه در اغلب خانه ها وجود دارد و معمولا ار ابعاد بزرگی برخوردار است ، برای تولید شیشه میز ناهارخوری که دارای صفحه چوبیست از شیشه های 8 میل و 10 میل استفاده می شود اما برای تولید شیشه رومیزی میزی که از تعدادی پایه چوبی یا سنگی تشکیل شده است باید از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل استفاده کرد .

 

شیشه نشکن رومیزی – شیشه میز جلو مبلی 

یکی دیگر از میزهایی که به وفور در خانه ها وجود دارد و به نوعی هر خانه ای که دارای سرویس مبلمان است میز جلو مبلی نیز دارد ، برای تولید شیشه میز جلو مبلی از شیشه های 8 میل استفاده شده البته لازم به ذکر است در هر ساختمانی بهتر است که ضخامت شیشه های رومیزی یکسان در نظر گرفته شده باشد .

 

شیشه نشکن رومیزی – شیشه میز اداری

میزهای اداری به سه دسته ی میز مدیریت ، میز رایانه و میز کنفرانس تقسیم می شود که در این بین شیشه میز کنفرانس از ابعاد بزرگی برخوردار بوده و به طبع باید از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل برای تولید اینگونه از شیشه های رومیزی بکار برد به طور مثال برای تولید شیشه میز کنفرانس 120 * 240 سانتی متر از شیشه های 20 میل استفاده می شود .

 

شیشه نشکن رومیزی – کریستال

از نظر میزان شفافیت شیشه های رومیزی به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه نشکن رومیزی محسوب می شود این نوع شیشه های در ضخامت های 8 میل ، 10 میل ، 16 میل و 20 میل وجود دارد .

 

شیشه نشکن رومیزی – رنگی

به طبع رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند و در واقع ترکیب صحیح رنگ ها موجب اجرای طراحی دکوراسیون حرفه ای و مدرن خواهد شد از همین رو باید از شیشه های رومیزی رنگی مطابق با رنگ میز استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری گردویی باید از شیشه برنز بکار برد .

 

شیشه نشکن رومیزی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه نشکن رومیزی – هوشمند 

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه نشکن رومیزی هو.شمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده ی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه نشکن رومیزی – ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهاخوری 10 نفره باید از شیشه های رومیزی 10 میل بکار برد .

 

شیشه نشکن رومیزی – رفلکس 

در این طرح از شیشه های نشکن جدید و مدرن از شیشه های رفلکس سکوریت شده استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه نشکن رومیزی – استین گلاس 

شیشه های استین گلاس رومیزی از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، این نوع شیشه ها در پروزه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، شیشه های استین گلاس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه نشکن رومیزی – تاشو 

در این طرح از شیشه های نشکن مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه نشکن رومیزی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه نشکن رومیزی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، به طور مثال برای تولید یک شیشه رومیزی ناهارخوری 10 نفره از شیشه نشکن رومیزی 20 میل بکار می رود در این صورت هیچ گونه خطری کسی را تهدید نخواهد کرد .

 

شیشه نشکن رومیزی – مات 

شیشه های نشکن رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه نشکن رومیزی - اینستاگرام

 

شیشه نشکن رومیزی - واتساپ

 

ابزار لبه شیشه نشکن رومیزی

  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

شیشه نشکن رومیزی

 

 

چنانچه قصد سفارش شیشه نشکن رومیزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند را دارید از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه نشکن رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه نشکن رومیزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه نشکن رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های صنعت شیشه مانند دستگاه CNC و MASTER صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

شیشه نشکن رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه نشکن رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند