فهرست این مقاله

شیشه نشکن کف

تولید و اجرای شیشه نشکن کف در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه نشکن کف

 

شیشه نشکن کف

با تولید شیشه های نشکن در صنعت شیشه استفاده از شیشه در قسمت های مختلفی از ساختمان رواج پبدا کرد زیرا مقاومت این نوع شیشه ها بسیار بالاست و حتی اگر با ضربه شدیدی شکسته شود ذرات ان از هم جدا نخواهد شد و به طبع آسبیبی به کسی وارد نخواهد شد ، در این مقاله انواع شیشه نشکن کف ساختمان را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های نشکن در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف شیشه های سکوریت از جمله شیشه نشکن کف را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه نشکن کف به گونه ای است که ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در این صورت به اصطلاح آب شیشه گرفته شده و مقاومت آن افزایش پیدا می کند .

 

شیشه نشکن کف – لمینت

متداول ترین نوع شیشه های کف ساختمان که از دو یا سه عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تشکیل شده است شیشه توسط لایه چسبناک PVB به یکدیگر چسبیده می شوند در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد ، شیشه های لمینت را می توان با شیشه های سکوریت ۶ میل ، ۸ میل و ۱۰ میل تولید کرد .

 

شیشه نشکن کف – رنگی

به طور حتم همه ی شما نیز به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی و خارحی ساختمان واقف هستید به عبارتی جهت اجرای کف شیشه ای نیز بهتر است که از شیشه های سکوریت و لمینت رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در ساختمان استفاده کرد به طور مثال برای اجرای کف شیشه ای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی ساختمان در نظر گرفته شده است شیشه شفاف و دودی مناسب خواهد بود .

 

شیشه نشکن کف – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه های کف سندبلاست کرد بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

شیشه نشکن کف – کریستال

چننچه قصد استفاده از شیشه های شفاف جهت اجرای کف شیشه ای را داشته باشید می توان از شیشه های شفاف فلوت ، سوپر کلیر و کریستال استفاده کرد که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت اجرای کف شیشه ای شفاف محسوب می شود .

شیشه نشکن کف کریستال ذر کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی – شمالی به کرات استفاده می شود این نوع شیشه های نشکن از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

شیشه نشکن کف – اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های کف طرح دار که الگوهای مختلفی روی شیشه های سکوریت اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت برش روزرنگ ها و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه نشکن کف – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های نشکن که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه نشکن کف در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه نشکن کف هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع شیشه نشکن معرفی شده است ضمنا قیمت شیشه نشکن کف هوشمند دو برابر شیشه های ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه نشکن کف – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های نشکن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه نشکن کف – استیند گلاس 

طرح خاصی از شیشه های کف که با نام شیشه استین گلاس شناخته شده است این نوع شیشه ها از ترکیب اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

شیشه نشکن کف – مات 

به طور کلی شیشه های مات نشکن به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه نشکن کف – ضخیم

برای تولید شیشه های نشکن کف باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید درب شیشه ای با ابعاد ۱۱۰ * ۲۲۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۲ میل بکار برد .

 

شیشه نشکن کف – رفلکس

در این طرح از شیشه های نشکن مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، مسی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و زود وود دارد .

 

شیشه نشکن کف – تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه نشکن کف – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های نشکن بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضای اضافی اشغال نشده و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود ، شیشه های ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه نشکن کف - اینستاگرام

شیشه نشکن کف - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه نشکن کف را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت شیشه نشکن کف و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه نشکن کف مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است نصب شیشه نشکن کف در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد فنی و متخصص انجام می شود ضمنا تیم پشتیبانی پس از نصب پروزه نیز خدمات پس ار فروش را ارائه خواهد کرد .

 

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه نشکن کف در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.theglasswarehouse.co.uk

تیم تحریریه کولیوند