فهرست این مقاله

شیشه های 10 میل

عرضه انواع شیشه های 10 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

شیشه های 10 میل

 

شیشه های 10 میل

متداول ترین نوع شیشه های ضخیم که در پروژه های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد ، شیشه 10 میل در واقع حد متوسط شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود به همین دلیل در اغلب پروژه ها بکار می رود ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه های 10 میل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه 10 میل در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های 10 میل هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه های 10 میل – کریستال

به طور کلی شیشه 10 میل از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از نظر شفافیت دارای بیشتریم میزان شفافیت است این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

شیشه های 10 میل – سکوریت

متداول ترین طرح شیشه 10 میل که با نام شیشه سکوریت و شیشه نشکن شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه 10 میل توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود .

 

شیشه های 10 میل – لمینت

چنانچه در پروژه ای احتمال شکسته شدن شیشه بیش از حد معمول باشد باید از شیشه 10 میل لمینت استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه 10 میل توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه های 10 میل – دوجداره

در مناطق سردسیر و مناطقی که از آلودگی صوتی زیادی برخوردار است باید از شیشه های دوجداره شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه 10 میل سکوریت تولید شده شده سپس اسپیسر های فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد .

 

شیشه های 10 میل – خم

محبوب ترین طرح شیشه 10 میل که با نام هایی چون شیشه خم ، شیشه قوس دار و شیشه منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه های 10 میل – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه 10 میل که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های 10 میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی شناخته شده ی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه های 10 میل – رومیزی 

برای تولید شیشه های رومیزی ناهارخوری 8 نفره و 10 نفره و همچنین شیشه های رومیزی با ابعا بزرگ باید از شیشه 10 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری گرد با قطر 150 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد ، شیشه های رومیزی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه های 10 میل – بیضی 

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه های 10 میل – تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواحه هستید بهتر است که از شیشه های 10 میل تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه های 10 میل - اینستاگرام

 

شیشه های 10 میل - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه های 10 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های 10 میل و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه های 10 میل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است قیمت شیشه های 10 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ مصوبه ی اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواد گرفت .

 

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

شیشه های 10 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشترین پیرامون شیشه های 10 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند