فهرست این مقاله

شیشه های ۲۰ میل

عرضه انواع شیشه   ۲۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه های 20 میل

 

شیشه های ۲۰ میل

امروزه در صنعت شیشه شاهد تولید شیشه های با ضخامت بالا هستیم برخلاف گذشته که فقط شیشه های ۴ میل و ۶ میل تولید می شد در واقع از شیشه فقط در قسمت های خاصی بکار می رفت ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه ۲۰ میل و کاربردهای آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه ۲۰ میل در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه ۲۰ میل حکاکی شده را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه های ۲۰ میل – کریستال

به طور کلی شیشه ۲۰ میل از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود به طوری که شیشه های کریستال از شفافیت بسیار بیشتری برخوردار است ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی توسط دستگاه CNC برش داده می شود .

 

شیشه های ۲۰ میل – رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ مانند شیشه میز ناهارخوری که فقط پایه زیر شیشه قرار خواهد گرفت باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود .

 

شیشه های ۲۰ میل – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه ۲۰ میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه های ۲۰ میل – لمینت

شیشه های لمینت در واقع ایمن ترین نوع شیشه ۲۰ میل محسوب می شود که برای تولید آن ابتدا دو عدد شیشه ۱۰ میل با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد از این نوع شیشه ها در پروژه هایی نظیر نرده های شیشه ای استفاده می شود .

 

شیشه های ۲۰ میل – دوجداره

در مناطق سردسیر و مناطقی که آلودگی صوتی زیاد است باید از شیشه های دوجداره ۲۰ میل استفاده کرد ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که دو عدد شیشه ۱۰ میل روی اسپیسر های فلزی شامل مواد ضد رطوبتی قرار گرفته است .

 

شیشه های ۲۰ میل – خم

محبوب ترین طرح شیشه ۲۰ میل که با نام های شیشه خم و شیشه قوس دار شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با توجه به ابعاد شیشه ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه های ۲۰ میل – رنگی

به طور کلی شیشه های رنگی به دو دسته ی شیشه رنگی دو رو نما و شیشه رنگی یک رو نما تقسیم می شود به طوری که شیشه های لاکوبل یا یک رو نما جدیدترین نوع شیشه رنگی در دنیا محسوب شده و در پروژه های مختلفی از جمله شیشه بین کابینتی استفاده می شود .

 

شیشه های ۲۰ میل – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های ۲۰ میل که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های ۲۰ میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه های ۲۰ میل – شامپاینی 

به طور کلی شیشه های قهوه ای ۲۰ میل به دو دسته ی برنز و شامپاینی تقسیم می شود که در این بین شیشه شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

شیشه های ۲۰ میل – رفلکس

در این طرح از شیشه ۲۰ میل جدید و مدرن از ترکیبات شیشه رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، آبی ، بنفش ، سبز ، شرابی و زرد وجود دارد .

 

شیشه های ۲۰ میل – استین گلاس

شیشه های استین گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است این نوع شیشه ها در ابعاد دمختلفی قابل تولید می باشد ، شیشه های استین گلاس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه های ۲۰ میل – تاشو 

در این طرح از شیشه های ۲۰ میل شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه های ۲۰ میل تاشو دغدغه ی کمبود فضا را تجربه نخواهید کرد .

شیشه های ۲۰ میل – رامات 

در این طرح از شیشه های رامات با ضخامت بیش از ۱۰ میل استفاده می شود به طور مثال برای یک میز ناهارخوری سفید رنگ ۱۲ نفره بهتر است که از شیشه  ۲۰ میل رامات بکار برد ، شیشه های رامات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

شیشه های 20 میل - اینستاگرام

 

شیشه های 20 میل - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه های ۲۰ میل

برای اطلاع از قیمت شیشه های ۲۰ میل و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه های ۲۰ میل را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه های ۲۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ مصوبه اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

شیشه های 20 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های ۲۰ میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند