فهرست این مقاله

شیشه چاپی بین کابینت

تولید انواع شیشه چاپی بین کابینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

شیشه چاپی بین کابینت

 

 

شیشه چاپی بین کابینت

با توجه به این موضوع که اجرای نمای شیشه ای چه در داخل و چه در خارج از ساختمان در سراسر دنیا فراگیر شده است هر روز شاهد تولید وسایل تزیینی شیشه ای برای اجرای یک طراحی مدرن و جذاب هستیم ، شیشه چاپی بین کابینت نیز یکی از این محصولات شیشه ای مدرن محسوب می شود که به میزان قابل توجهی طراحی داخلی آشپزخانه را ارتقا می بخشد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های چاپی بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغار کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 طرح مختلف شیشه چاپی بین کابینت را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها رفته و یا به صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند به نشانی koolivandcom@ مراجعه فرمایید .

طراحان دکوراسیون داخلی به چند دلیل از شیشه چاپی بین کابینت در آشپزخانه استفاده می کنند اول اینکه نمای بسیار زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد دوم اینکه براحتی می توان این نوع شیشه ها را تمیز کرد و سوم اینکه هر تصویری که مد نظر شماست را می توان روی شیشه های بین کابینتی چاپ کرد .

 

فرآیند تولید شیشه چاپی بین کابینت 

در ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده می شود سپس جهت سکوریت شدن وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود تا اینکه به طور کامل آب شیشه گرفته شده و مقاومت آن افزایش یابد در نهایت هم شیشه سکوریت 6 میل در داخل دستگاه چاپ قرار داده می شود توجه داشته باشید که مخازن رنگی دستگاه باید با رنگ های مورد نظر پر شود .

لازم به ذکر است برای ایجاد تصویر مورد نظر روی شیشه چاپی بین کابینت باید فایل تصویر با پسوند jpeg و png از طریق درگاه های ورودی به دستگاه منتقل شده سپس به صورت اتوماتیک تصویر به صورت رنگی روی شیشه چاپ می شود .

 

شیشه چاپی بین کابینت رنگی ساده

ساده ترین حالت شیشه های رنگی بین کابینتی که با نام شیشه لاکوبل رنگی نیز شناخته شده است ، این نوع شیشه ها در واقع یک شیشه رنگی یک رو نما محسوب می شود و می توان در طیف وسیع رنگی آن ها را تولید کرد البته که بهتر است رنگ شیشه ها بین کابینتی با رنگ های بکار رفته در آشپزخانه مطابقت داشته باشد به طور مثال برای آشپزخانه ای که رنگ خاکستری به عنوان رنگ اصلی استفاده شده است شیشه چاپی بین کابینت آبی فیروزه ای بهترین انتخاب به شمار می رود .

 

شیشه چاپی بین کابینت کریستال

به طور کلی از سه نوع شیشه فلوت ، کلیر و کریستال برای تولید شیشه های بین کابینتی می توان استفاده کرد که در این بین به دلیل شفافیت بسیار بالای شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر بهتر است که از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه چاپی بین کابینت بکار برد البته توجه داشته باشید که شیشه های کریستال به سه دسته شیشه های کریستال چینی ، بلژیکی و ایرانی تقسیم می شود .

 

شیشه چاپی بین کابینت سه بعدی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مجهزترین دستگاه چاپ در دنیا می توان تصاویر مختلف سه بعدی را روی شیشه چاپ کرد در این معمولا مقدار بیشتری از رنگ های داخل مخازن استفاده می شود و به همین دلیل قیمت شیشه های رنگی سه بعدی بیشتر از همنوع دو بعدی آن می باشد .

 

شیشه چاپی بین کابینت سکوریت

اگر ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های لاکوبل رنگی سکوریت شده استفاده کرد ، این نوع شیشه ها توسط کوره های با درجه حرارت بسیار بالا تولید می شود ،

 

شیشه چاپی بین کابینت لمینت

جدیدترین نوع شیشه های بین کابینتی که ابتدا روی یک شیشه طرح مورد نظر ایجاد شده سپس شیشه طرح دار به واسطه لایه PBV روی شیشه ساده قرار خواهد گرفت بدین یک نمای سه بعدی واقعی نیز ایجاد می شود ، در صورتی که از شیشه چاپی بین کابینت لمینت برای اجرای شیشه بین کابینتی استفاده شود حتی اگر یکی از شیشه های شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه چاپی بین کابینت حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه چاپی بین کابینت حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزار خواهند گرفت .

 

شیشه چاپی بین کابینت هوشمند 

طرح جدیدی از شیشه های چاپی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد شیشه چاپی بین کابینت کابینت هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه چاپی معرفی شده است .

قیمت شیشه چاپی بین کابینت هوشمند مدرن تقریبا دو برابر شیشه های چاپی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه چاپی بین کابینت ضخیم 

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 8 میل الی 10 میل بکار برد به طور مثال برای فضای بین کابینتی با ابعاد 70 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 8 میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه چاپی بین کابینت طرح سنگ

خاص ترین طرح شیشه های بین کابینتی که طرح های مختلف سنگ مرمر و گرانیتی روی شیشه ایجاد می شود این نوع شیشه ها در رنگ های سفید و مشکی وجود داشته و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

شیشه چاپی بین کابینت رفلکس 

طرح خاصی از شیشه های چاپی مدرن و لاکچری که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، سبز ، دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه چاپی بین کابینت استین گلاس 

در این طرح از شیشه های چاپی از شیشه های استین گلاس استفاده می شود این نوع شیشه ها از ترکیب اسید کاری ، سندبلاست کردن ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه های استین گلاس در مجله ی THE BEST DESIGN به عوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه چاپی بین کابینت تاشو 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی شاهد سیستم تاشو خویاهد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه چاپی بین کابینت تاشو دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه چاپی بین کابینت 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های چاپی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه چاپی بین کابینت – مات 

شیشه های مات بین کابینتی به دو دسته ی سندبلاستو ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

شیشه چاپی بین کابینت - اینستاگرام

 

شیشه چاپی بین کابینت - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه چاپی بین کابینت 

برای اطلاع از قیمت شیشه چاپی بین کابینت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه چاپی بین کابینت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه چاپی بین کابینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه چاپی

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

شیشه چاپی بین کابینت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه چاپی بین کابینت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند