فهرست این مقاله

شیشه کابینت رنگی

تولید انواع شیشه کابینت رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه کابینت رنگی

 

شیشه کابینت رنگی

همیشه تزیین فضای داخلی آشپزخانه از دغدغه های بسیار مهم طراحان دکوراسیون داخلی است چرا که خانم ها روی این قسمت از خانه حساسیت فراوانی دارد ، یکی از بخش هایی که سطح طراحی داخلی را ارتقا می دهد استفاده از شیشه های رنگی کابینتی می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی شیشه کابینت رنگی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه لاکوبل رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه کابینت رنگی – لاکوبل

متداول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که به صورت تک رنگ تولید می شود این نوع شیشه ها با نام شیشه لاکوبل رنگی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از پبیوله های اتوماتیک شیشه به رنگ مورد نظر تبدیل شده و با استفاده از برچسب های مخصوصی شیشه مورد نظر لمینت خواهد شد .

 

شیشه کابینت رنگی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت رنگی ایجاد می شود جدیدترین شیشه بین کابینتی طرح دار بدون تردید شیشه طرح سنگ است این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

شیشه کابینت رنگی – کریستال

به طور کلی شیشه های رنگی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

شیشه کابینت رنگی – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت رنگی لاکوبل استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده خواهد شد در نهایت هم توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه کابینت رنگی – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه کابینت رنگی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه کابینت رنگی – ضخیم 

برای تولید شیشه های کابینتی با ابعاد برگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک شیشه با ابعاد 70 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه کابینت رنگی – رفلکس 

در این طرح از شیشه های کابینتی مدرن که از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه کابینت رنگی – تاشو 

در این طرح از شیشه های کابینتی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های کابینت رنگی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه کابینت رنگی – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های کابینت های رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه کابینت رنگی - اینستاگرام

 

شیشه کابینت رنگی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید شیشه کابینت رنگی به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه کابینت رنگی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه کابینت رنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه کابینت رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه بین کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کابینت رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

wwww.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند