فهرست این مقاله

شیشه کابین دوش

تولید انواع شیشه کابین دوش در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

شیشه کابین دوش

 

شیشه کابین دوش

امروزه با توجه به فراگیر شدن اجرای نمای شیشه ای در ساختمان ها در پروژه های مختلفی از شیشه استفاده می شود به طور مثال از شیشه های سکوریت برای اجرای کابین دوش شیشه ای بکار می رود ، در این مقاله به بررسی شیشه کابین دوش و ویژگی های این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های سکوریت در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های سکوریت از جمله شیشه کابین دوش را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه کابین دوش به گونه ای است که ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط کوره های با درجه حرارت بسیار بالا به حالت نشکن تبدیل می شود سپس با استفاده از یراق های استیل نقره ای و طلایی به دو روش کشویی و لولایی نصب خواهد شد .

 

شیشه کابین دوش رنگی

با توجه به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های رنگی جهت اجرای کابین دوش شیشه ای استفاده شود ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی فضای داخلی سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است باید از شیشه های سکوریت برنز بکار برد .

 

شیشه کابین دوش طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال روی کابین دوش شیشه ای می توان تصویر اعضای خانواده را به صورت رنگی چاپ کرد .

 

شیشه کابین دوش مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی به هم دارند اما تفاوت اصلی آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است ، در طرح های جدید قسمت هایی که اندام تناسلی افراد دیده خواهد شد سندبلاست می شود .

 

شیشه کابین دوش خم

جدیدترین طرح کابین دوش شیشه ای که از شیشه های خم سکوریت برای اجرای پروژه استفاده می شود ، برای تولید شیشه های خم کابین ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

شیشه کابین دوش لمینت

در پروژه هایی که ابعاد کابین بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید از شیشه های سکوریت لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر جسبیده می شود در این صورت حتی اگر یکی از شیشه های شکسته شود ذرات ان از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه کابین دوش اسیدکاری شده

نوع خاصی از شیشه های طرح دار کابین شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه ها اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و پمپ فضایر قوی بکار می رود .

 

شیشه کابین دوش حکاکی شده

یا استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی کابین دوش شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه کابین دوش سه بعدی

یکی دیگر از شیشه های کابین دوش که تصاویر مختلف سه بعدی توسط دستگاه چاپ روی شیشه ایجاد می شود چنانچه قصد تصویر خاصی را مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه کابین دوش هوشمند 

در این طرح از کابین های دوش شیشه ای با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، لازم به ذکر است شیشه کابین دوش هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه کابین دوش ضخیم 

برای تولید کابین های دوش شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک کابین با ابعاد 100 * 150 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه کابین دوش رفلکس

طرح خاص دیگری از کابین های شیشه ای مدرن و جدید که با استفاده از شیشه های سکوریت رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه کابین دوش تاشو 

در این طرح از شیشه های کابین شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه کابین دوش 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد کابین های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه کابین دوش - اینستاگرام

 

شیشه کابین دوش - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه کابین دوش

برای اطلاع از قیمت شیشه کابین دوش و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه کابین دوش مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه کابین دوش در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از مجهزترین دستگاه های صنعت شیشه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه فوق شفاف

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

شیشه کابین دوش

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کابین دوش در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.archiproducts.com

تیم تحریریه کولیوند