فهرست این مقاله

شیشه کاری

اجرای انواع شیشه کاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه کاری

شیشه کاری

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به استفاده هر چه بیشتر از شیشه و آینه های تزئینی تاکید دارد به گونه ای که به جای کاغذدیواری ، سقف های گچی ، درب های چوبی و آهنی و پنجره های آهنی از انواع شیشه و آینه های مدرن رنگی استفاده کنیم که در اصطلاح نمای کرتین وال را در محیط مورد نظر ایجاد کرده ایم و طبیعتا هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار خواهیم داد .

به طور کلی به دو نوع شیشه رنگی ساده و شیشه لاکوبل رنگی می توان شیشه کاری روی دیوار را اجرا کرد که به طبع استفاده از شیشه های لاکوبل رنگی با توجه به طرح های مختلفی که می توان روی آن پیاده سازی کرد فراگیر تر از شیشه های ساده رنگی است .

 

شیشه کاری روی دیوار صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه فراگیر شدن نمای شیشه ای در ساختمان ها از سال ۱۳۹۲ یک تیم طراحی متخصص را تشکیل داد که قادر به طراحی و پیاده سازی انواع شیشه کاری دیوار است به طور کلی تزئین خانه ها با شیشه های رنگی و طرح دار موجب جذابیت و مدرنیته شدن فضای داخلی ساختمان خواهد شد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع شیشه های تزئینی را در زنگ های مختلف تولید کرده و در بازار ارائه می نماید .

لازم به ذکر است برای اجرای شیشه کاری روی دیوار باید دیوار مورد نظر مسطح باشد تا بتوان شیه ها را روی دیوار کنار هم قرار داد در غیر این صورت شیشه ها به صورت نامنظم و با شیب متفاوتی روی دیوار قرار می گیرند .

 

انواع شیشه کاری صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • طراحی با شیشه های رنگی ساده
 • طراحی با شیشه های لاکوبل رنگی
 • طراحی با شیشه های چاپی رنگی
 • طراحی با شیشه های استین گلاس
 • طراحی با شیشه های حکاکی شده

 

شیشه کاری رنگی در کشورهای اروپایی

در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته هر روز شاهد نمای شیشه ای بیشتری در ساختمان ها هستیم به طوری که حتی اتاق های شیشه ای در برخی از کشورها مانند ایتالیا ساخته می شود اما شیشه کاری در کشورهای اروپایی بیشتر به صورت دیوارپوش شیشه ای و شیشه بین کابینتی مورد استفاده قرار می گیرد و از بین انواع طراحی با شیشه که در بالا اشاره شد طبق بررسی های انجام شده طراحان دکوراسیون  طراحی با شیشه های لاکوبل رنگی چشمگیر تر به نظر می رسد .

 

شیشه کاری سنتی

در قدیم الایم با شیشه های رنگی درب های چوبی را به نوعی تزئین می کردند با ایده از این طرح های قدیمی تیم فنی صنایع شیشه و اینه کولیوند با استفاده از شیشه های رنگی ساده و طرح دار روی دیوار و درب ها شیشه کاری سنتی می کنند .

شیشه کاری سنتی با استفاده از شیشه های رنگی ۲ میل که دارای قیمت بسیار بالایی نیز است انجام می شود ، شیشه های رنگی ۲ میل از کشور آلمان ، بلژیک و چین وارد کشورمان می شود .

 

کاربردهای شیشه کاری صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • دیوارپوش شیشه ای
 • شیشه بین کابینتی
 • سقف شیشه ای
 • کف پوش شیشه ای
 • طراحی روی دیوار
 • طراحی روی درب های سنتی
 • طراحی روی میزهای کنسول
 • طراحی روی ستون های داخل ساختمان
 • طراحی روی دیوارهای راه پله ها

 

شیشه کاری بین کابینت و روی دیوار

در بین تمامی موارد اشاره شده و تزئین اجسام مختلف با استفاده از شیشه ، شیشه رنگی بین کابینت و تزئین دیوار با شیشه های رنگی لاکوبل چشمگیر به نظر می رسد در هز دو مورد می توان با شیشه های رنگی لاکوبل طراحی دکوراسیون داخلی را مدرن کرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع شیشه لاکوبل رنگی را در ابعاد مختلف تولید می کند .

شیشه کاری روی دیوار بین کابینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند به دو صورت شیشه رنگی چاپی و شیشه رنگی لاکوبل اجرا می شود که برای تولید شیشه چاپی بین کابینتی می توان از تصاویر سه بعدی هم استفاده کرد .

شیشه کاری سقف

در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از شیشه های رنگی برای تزیین سقف ساختمان استفاده می شود و در واقع جورچین شیشه ای روی سقف انجام خواهد شد ، از شیشه های رنگی لاکوبل و چاپی جهت اجرای سقف کاذب شیشه ای بکار می رود .

 

شیشه کاری ستون

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی تمایل به تزیین ستون های ساختمان با استفاده از شیشه های رنگی دارند البته این نوع طراحی برای ساختمان هایی که دارای متراژ زیادی هستند مناسب می باشد ، برای شیشه کاری روی ستون اغلب از روش های جورچین لوزی و نامتقارن بکار می رود در این روش ها با استفاده از تایل های لوزی و مربعی شکل روی دیوار تزیین خواهد شد .

 

شیشه سه بعدی

با استفاده از شیشه های رنگی و طرح دار و ورق های MDF می توان روی دیوار را به صورت سه بعدی شیشه کاری کرد به صورتی که ورق های MDF زیر شیشه چسبیده خواهند شد ، هر قطعه از شیشه ها روی یک قطعه ورق pvc با ضخامت های مختلف چسبیده شده و شیشه سه بعدی ساخته می شود .

 

شیشه کاری بین کابینت

طراحان دکوراسیون داخلی از شیشه های رنگی لاکوبل و شیشه های چاپی چهت اجرای نمای شیشه ای فضای بین کابینت استفاده می کنند ، بدین یک نمای شیشه ای مدرن در آشپرخانه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه کاری تاشو 

در این طرح از شیشه دکوراتیو شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

شیشه کاری - اینستاگرام

 

شیشه کاری - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه کاری به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

برای آگاهی از جزئیات شیشه کاری صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند مراجعه کرده و شیشه کاری مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

پس از تماس شما با کارشناسان ما تیم فنی جهت اندازه گیری دقیق و انخاب نوع شیشه کاری البته با مشورت شما به منزل شما خواهد آمد سپس فرآیند تولید شیشه های تزئینی مورد نظر در کارگاه شروع خواهد شد در نهایت هم تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیون مجددا جهت نصب پروژه به منرل شما خواهد آمد .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه کاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری

شیشه کاری روی دیوار

شیشه کاری رنگی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کاری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wikihow.com

تیم تحریریه کولیوند