فهرست این مقاله

شیشه کریستال تهران

عرضه انواع شیشه کریستال تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

شیشه کریستال تهران

 

شیشه کریستال تهران

امروزه شیشه های با میزان شفافیت مختلف در صنعت شیشه کشورمان تولید می شود در حالی که در گذشته فقط شیشه های شیت و فلوت تولید می شد و به عبارتی میزان سبزی شیشه بسیار زیاد بود ، با تولید شیشه کریستال تهران در پروژه های مختلفی از شیشه جهت تزیین فضای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی ویژگی های شیشه کریستال می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های کریستال در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 پروزه مختلف با استفاده از شیشه کریستال تهران را اجرا کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

سلسله مراتب شیشه کریستال تهران از پایین به بالا با نام های شیت ، فلوت ، کلیر ، سوپرکلیر و کریستال شناخته شده است در واقع شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است به همین دلیل در پروژه های تزیینی از این نوع شیشه ها استفاده می شود .

 

شیشه کریستال تهران – سکوریت

در پرژه هایی که ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های کریستال سکوریت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه کریستال تهران – لمینت

در برخی از پروژه ها احتمال شکستن شیشه بسیار بالاست به همین دلیل باید از شیشه های کریستال لمینت شده بکار برد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه کریستال به حالت سکوریت تبدیل شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه کریستال تهران – خم

برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه کریستال تهران – رنگی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ و پمپ های فشار قوی شیشه های کریستال لاکوبل رنگی تولید می شود ، این نوع شیشه ها اغلب به عنوان شیشه بین کابینتی و دیوارپوش شیشه ای استفاده می شود .

 

شیشه کریستال تهران – رومیزی

متداول ترین کاربرد شیشه های کریستالی در تولید شیشه رومیزی است به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره که فقط از تعدادی پایه سنگی تشکیل شده است باید از شیشه کریستال 16 میل استفاده کرد ضمنا برای تولید شیشه ها رومیزی باید پس از برش شیشه ، توسط دستگاه دیاموند و لول ابزار لبه های شیشه نیز زده شود .

 

انواع شیشه کریستال تهران 

شیشه های کریستال به طور کلی به سه دسته ی شیشه های کریستال ایرانی ، چینی و بلژیکی تقسیم می شود ، این نوع شیشه ها از نظر شفافیت شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما قیمت ها تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارد به طوری که شیشه کریستال ایرانی از قیمت کمتری برخوردار است .

 

شیشه کریستال تهران – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های کریستال به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه کریستال تهران حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های کریستال حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه های حکاکی شده در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه کریستال تهران هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های کریستال که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه کریستال تهران هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه کریستال تهران هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است ، قیمت شیشه کریستال تهران هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های کریستال ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه کریستال تهران محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های کریستال سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای لوکس و زیبایی برخوردار خواهد بود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های قبر بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه کریستال تهران - اینستاگرام

 

شیشه کریستال تهران - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه کریستال تهران 

برای اطلاع از قیمت شیشه کریستال تهران و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه کریستال تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه کریستال تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت عمده و قواره صورت می گیرد ضما به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه کریستال

شیشه کریستال

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کریستال تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.guardianglass.com

تیم تحریریه کولیوند